K-Pop

IVE, Gelecek Albüm ve Çıkış Tarihi İle İlgili Ayrıntıları Paylaşıyor

K-pop kız grubu IVE, yakında çıkacak olan şarkılarının MV çekimlerini tamamladı. Tam uzunlukta albüm çeşitli platformlarda yayınlanacak.

Ayrıntıları kontrol edin.

IVE Yaklaşan MV Çekimlerini Bitirdi

16 Mart’ta, Starship Entertainment’ın kız grubu IVE, Nisan ayının ilk haftasında tam uzunlukta bir albüm yayınlayacak.

IVE, Gelecek Albüm ve Çıkış Tarihi İle İlgili Ayrıntıları Paylaşıyor

Kız grubunun geri dönüş MV’sinin çekimleri geçen hafta başarıyla tamamlandı. Bu arada, IVE’ın altı üyesi şu anda ekrandaki dönüşlerinin hazırlıklarına odaklanıyor. Albümlerinin çıkış tarihinden sonra kız grubu için çeşitli programların olacağı şimdiden doğrulandı.

Lider Ahn Yujin, tvN’nin “Earth Arcade” programının 2. sezonunu çekmek için yaklaşık bir hafta uzakta olacak ve grup, beklenen dönüşlerinden önce KBS2’nin “Music Bank in Paris” gösterisinde performans sergilemek için Fransa’ya uçacak.

IVE, şarkının klibi çekimlerini geçen hafta bitirdi ve bu hafta grubun yeni albümdeki tüm şarkıları kaydetmesi planlanıyor. Ön siparişler 21 Mart’tan itibaren satışa sunulacak.

Ayrıca IVE, Paris’te “Music Bank in Paris”te sahne alacak.

IVE’ın yakında çıkacak olan parçası, 6 ay önce YouTube’da 185 milyon kez izlenen hit parçaları “After LIKE“tan sonraki şarkı olacak.

IVE Küresel Olarak Yükseliyor

IVE

Altı üyeli kız grubu IVE, uluslararası Kore müzik endüstrisindeki artan rekabete rağmen popüler bir şekilde ilerliyor.

IVE, b-side şarkıları “Take it” ile birlikte ilk tekli parçaları “ELEVEN“i yayınladı.

Çaylak grup, Starship Entertainment etiketi altında Yujin, Gaeul, Rei, Wonyoung, Liz ve Leeseo‘dan oluşuyor. Grup 2021’de çıkış yaptı ve hem yerel hem de uluslararası izleyicilerin hızla ilgisini çekti.

Grubun adı “I Have” kelimesinin kısaltmasıydı. İzleyiciye “sahip olduklarımı” güvenle gösterme konseptine dayanıyordu. Dahası, grup olarak çıkış yapmalarına yol açan güven, IVE’ın merkezi konseptidir.

“ELEVEN”, çıkışları sırasında çıkan ilk single albümleriydi. Bunu, yayınlandıktan bir hafta sonra Billboard’da çeşitli listelerde yer alan “After LIKE” izledi.

Billboard USA Global 200 listesinde “ELEVEN” 10 hafta boyunca 68. sırada, “LOVE DIVE” 26 hafta boyunca 15. sırada ve “After LIKE” 5 hafta üst üste 20. sırada yer aldı.

Ayrıca IVE, grubun çıkışından 3 ay sonra başarılar elde etti. Grup, 150.000’den fazla kopya satarak “En Çok Satan Albüm” ödülünü aldı.

IVE ayrıca ciro anlaşmalarını artıran farklı yerel ve lüks markaların da dikkatini çekti. IVE üyesi Wonyoung, muhteşem görselliği sayesinde grup içinde en çok anlaşma yapılan markalara sahip. Miu Miu, Innisfree, Krish ve Chaumet gibi birçok marka onu elçi olarak seçti.

IVE Jang Wonyoung

IVE üyesi Yujin ayrıca Pepsi, Burberry Beauty, Mega Pass ve Chanel Beauty gibi diğer markaları da temsil ediyor. Liz ve Rei’nin de tatlı ve masum görselleri nedeniyle onay markaları vardı. Ayrıca IVE, ITZY, aespa ve diğer kız gruplarıyla birlikte önde gelen 4. nesil kız gruplarından biridir.

Bu nedenle, kız grubunun şarkılarının vurmalı çeşitliliği, kızların olağanüstü dans performansları ve yadsınamaz harika görsellikleri, grubun hızlı şöhret yükselişini besleyen bir sinerji yaratıyor.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu