IVE, ‘ELEVEN’ Konsept Fotoğraflarında Müthiş Sinerji Sergiliyor

2 dk okuma süresi

IVE üyeleri, inanılmaz görselleriyle K-pop hayranlarını etkiledi! “ELEVEN” konsept fotoğraflarında, 17 yaşındaki Wonyoung ve Rei, mükemmel görsellere ve sinerjiye sahip aynı yaştaki üyeler olarak beklentileri yükseltti.

Rei ve Wonyoung’un ilk single’ları “ELEVEN” için konsept fotoğrafları 23 Kasım Salı günü IVE’nin resmi SNS kanalında yayınlandı.

IVE Wonyoung ve Rei, 'ELEVEN' Konsept Fotoğraflarında İnanılmaz Görseller ve Sinerji Sergiliyor

IVE Wonyoung ve Rei, Görselleri ve Kimyaları İçin Övüldü

Yayınlanan fotoğraflarda Japon üye Rei, çekici kıvrık saç stiliyle sofistike bir ruh hali yarattı.

Rei

Kayıtsızca şık gözleriyle kameraya bakan çaylak idol, nazik karizması ile internet kullanıcılarının ve hayranlarının gözlerini kamaştırıyor.

Bu arada, “Yeni Nesil Kız” olarak anılan Wonyoung, çekici gözleri ve CG benzeri görseliyle küresel hayranları hedef aldı.

Wonyoung

K-pop’un “Dev Bebeği”, yıllar içinde daha iyi görünen yükseltilmiş görseliyle hayranları yakaladı.

Bu nedenle, Liz ile birlikte 17 yaşında olan Rei ve Wonyoung, aynı yaşta oldukları için ne tür bir kimya sergileyecekleri konusunda daha fazla beklenti kazandılar.

IVE Wonyoung

IVE Yujin ve Gaeul, Grubun Büyükleri Olarak Güçlü Görsel Sergiliyor

Bu arada, grubun en yaşlı hattı olan lider Yujin (2003) ve Gaeul’un (2002) konsept fotoğrafları ilk kez 22’sinde yayınlandı.

Yujin

Her iki üye de tamamen siyah stil ile şık ve gizemli bir atmosfer yarattı; hatta gözlerinde yardım edemeyen ama içine düşen aşırı görsel kimya ile övünüyor.

Kendinden emin atmosferleri ve güçlü havaları dikkat çektiler. IVE’nin yoğun gücündeki rolleri şimdi müzik hayranları tarafından bekleniyor.

Gaeul

IVE daha önce “İSTEDİĞİMİZE SAHİP OLUN” ve “SAATİME SAHİP OLDUĞUMU GÖSTER” temaları altında yayınlanan benzersiz bir tanıtım filmi aracılığıyla altı üyenin farklı cazibesini yakalamıştı. Küresel hayranların son “ELEVEN” temalı film hakkındaki merakı doruğa ulaştığında, sayının altılının ilk single adı olduğu ortaya çıktı.

IVE’nin grup olarak tam görünümü, ilk single’ları “ELEVEN” ile tanıtılacak. IVE’ın modaya uygun müziği, performansları ve görselleriyle kimliklerini damgalayacak bir albüm olacak. Adının neden “ELEVEN” olduğu ise hayranların ilgisini çekiyor.

Ayrıca okuyun: IVE, Çıkış Öncesi Fotoğrafları ile Dikkatleri Üzerine Çekiyor

Altı üyeli ekip, aynı zamanda, sağlam ekip çalışması ve rakipsiz ekip rengiyle “tam bir kız grubu” olarak K-pop sahnesine yeni standartlar sunmayı planlıyor.

1 Aralık’ta çıkış yapmaya hazırlanan IVE, resmi SNS kanalı üzerinden tanıtım içerikleri yayınlamaya devam edecek.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri