IU’nun En Moda Kore dizi Karakterlerinden 4’ü

2 dk okuma süresi

IU sadece yetenekli bir şarkıcı değil, aynı zamanda harika bir oyuncu. Çok sayıda Kore dizisinde rol aldı ve çok yönlülüğü ile hayranlarını büyülemeyi başardı. Harika oyunculuk becerilerini sergilemekle kalmıyor, karakterleri de çok moda! IU’nun en moda karakterlerinden bazılarına bir göz atalım!

“Hotel Del Luna” – Jang Man Wol

hotel del luna - IU

IU yer aldığı Kore dizileri

Binlerce yıldır Hotel Del Luna’yı yöneten IU’nun en moda karakterlerinden Jang Man Wol ile başlayalım. Tüm bu yılları sürekli değişen modalarla geçirdikten sonra, onun bir stil kraliçesi olmasını beklersiniz ve o tam olarak öyle! O kadar kusursuz görünüm var ki, IU ” Hotel Del Luna” da zahmetsizce üstesinden geliyor. Karakterin yaşadığı farklı yıllardan nasıl etkilendiğini görebilirsiniz ve bir şekilde hepsi ona gerçekten çok yakışıyor.

“Bel Ami” – Kim Bo Tong

Bel Ami - Kim Bo Tong

Bel Ami ” yaklaşık sekiz yaşında olabilir, ancak bu modanın güncel olmasını engellemiyor! IU, okuldan tanıdığı zengin bir adama ( Jang Geun Suk tarafından canlandırılan) aşık olan sıradan bir kız olan Kim Bo Tong’u canlandırıyor. Bu dizide bakışları “Hotel Del Luna” kadar sert olmayabilir, ancak bir Kore dizisinden bildiğimiz ve sevdiğimiz şirin tarz, listede yer almaya değer kılıyor.

“The Producers” – Cindy

THE Producers - Cindy

”The Producers ” da IU için daha “idol benzeri” bir stil görüyoruz. Genç yaşta çıkış yapan ve bir buz prensesi olarak tanınan ünlü bir şarkıcı olan Cindy rolüyle dizide rol alıyor. İmzalı koyu saçları ve kırmızı dudağı klasik bir kombinasyondur ve gerçekten idol kişiliğine katkıda bulunur. Cindy gibi şık ve havalı stili, iradeli bir ünlü için mükemmel!

“Mister” – Lee Ji An

Mister - Lee Ji An

IU, ” My Mister ” için farklı bir rol üstlendi. Borçla mücadele eden ve büyükannesine bakan bir kadın olan Lee Ji An rolünde oynadığı rolün, tarzının arka plana çıkacağını düşünebilirsiniz. Bununla birlikte, basit, rahat tarzı aslında sonbahar için mükemmel! Donga IU’nun güçlü performansı, göz alıcı görünümlerle gölgelenmiyor. Bunun yerine, dizi boyunca havalı, nötr bir palet kullanılır. En iyi lüks markaları giymiyor olabilir, ancak bu görünümler de gözden kaçırılmamalıdır!

Bu karakterlerin dördü de çok farklı, ancak IU her dizide muhteşem görünüyor. İster süslü ve zengin isterse rahat ve sade olsun, IU kesinlikle Kore dizilerinde bir moda ikonu! IU’nun karakterlerinden hangisinin en şık olduğunu düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x