ITZY ‘LOCO’, Grubun 100 Milyon İzlenmeye Ulaşan 6. MV’si Oldu

2 dk okuma süresi

ITZY‘nin ilk uzun albümleri “CRAZY IN LOVE”dan “LOCO” şarkısı 100 milyon izlenmeye ulaştı, bunu başaran 6. MV’leri oldu!

Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

ITZY

ITZY’nin ‘LOCO’ MV’si 100 Milyon İzlenmeyi Aştı, Grup ‘Crazy In Love’ İle Rekorlar Kırdı

ITZY’nin ilk uzun metrajlı albümü “CRAZY IN LOVE”da yer alan ve 24 Eylül’de 13:00’te piyasaya sürülen “LOCO”, 20 Kasım’da 20:00’de 100 milyon YouTube görüntülemesini aştı.

Bununla, ITZY’nin artık bu başarıya ulaşan altı müzik videosu var. “LOCO”, ITZY’nin rekorlara ulaşan diğer parçaları arasında artık “DALLA DALLA”, “ICY”, “WANNABE”, “Not Shy”, “M.P.A. In the Morning (Mafia in the Morning)” arasına katıldı.

ITZY şimdi “K-Pop 4. Nesil kız grupları” arasında en çok milyon izlenen müzik videosuna sahip kız grubu oldu.

itzy

“LOCO” MV’si renkli teması ve akılda kalıcı dansları ile Kore’deki ve dünyanın diğer bölgelerindeki K-pop hayranlarından büyük ilgi görmeye devam ediyor. Video, şarkının bağımlılık yaratan melodisine uyan gelişmiş ve tutkulu bir koreografiye sahip.

“LOCO”, yayınlandığı tarihten itibaren sadece üç gün içinde YouTube’da 30 milyon izlenmeye ulaşarak artan popülaritesini kanıtladı ve bir haftada 70 milyondan fazla izlenme topladı.

ITZY Crazy in love

ITZY’nin ilk uzun metrajlı albümü “CRAZY IN LOVE”, ABD Billboard’daki en iyi performansını elde etti. 9 Ekim’de albüm, Billboard ana tablosu “Billboard 200″e 11 numaradan girerek güçlü performansını kanıtladı.

Ardından Billboard Artist 100 listesinde 12. sıraya yerleşerek bir önceki rekorun üzerine 87 puan yükseldi.

ITZY, Japon Albümü ‘IT’z ITZY’ Yayınlayacak

ITZY, albümün harika performansı nedeniyle, 22 Aralık’ta Japonya’da “IT’z ITZY” albümlerini yayınlayacak.

Albüm şu anda ön siparişte ve 1 Kasım itibarıyla Japon Amazon Asya Pop Popülarite Sıralaması ve Yeni Gelenler Sıralamasında birinci oldu. Ayrıca 3 Kasım itibarıyla Tower Records Günlük Rezervasyon Tablosunda 2., 3. ve 7. sırada yer aldı.

itzy crazy in love

ITZY’nin 1 Kasım’da önceden yayınlanan “WANNABE (Japonya versiyon)”u, 3 Kasım itibarıyla Record Choke K-Pop Günlük Listesinde ve Line Music Song K-Pop Günlük Top 100 Listesinde 2. sırayı aldı ve resmi çıkışından önce bile destek gördü.

DAHA FAZLA OKUYUN: 2021’de Kadınlar Arasında En Popüler K-Pop Grupları

ITZY, ilk olarak geçtiğimiz 12 Kasım’da Japonya’nın temsili müzik programı TV Asahi’nin “Music Station” (MST) programında yer aldı. İzleyiciler üzerinde güçlü bir ilk izlenim bırakan ” WANNABE (Japonya versiyon)”u seslendirdiler.

ITZY

Özellikle, resmi Japonya çıkışlarından önce en hızlı şekilde “MST”de boy gösteren K-pop sanatçısı olmaları onlar için anlamlı!

Ardından 25 Kasım’da Nihon TV’nin sabah programı “Sukkiri”de ekrana gelecekler.

ITZY, her albüm çıkışı için kendi kayıtlarını yapıyor ve “K-Pop 4. Nesil temsilcisi Kız Grubu” olarak örnek bir iş çıkarıyorlar. Kızların dünya çapındaki etkilerini daha da genişletmeleri bekleniyor.

Ayrıca, ITZY’nin albüm çıkarmayı ve Japonya ve ABD’yi turlamayı planladığına inanılıyor. Bu durum kızların tüm dünyaya yayılacağını gösteriyor.

ITZY’nin “LOCO” Müzik Videosunu buradan izleyin!

Daha fazla K-Pop haber ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri