ITZY’nin ‘LOCO’ MV’si Yayınlandıktan 24 Saat Sonra 10 Milyon İzlenmeyi Aştı

2 dk okuma süresi

ITZY, yeni albümlerinin çıkışını kutlamak için geri dönüş şovlarını başarıyla tamamladı. Ayrıca dünyanın her yerindeki hayranların kalbini fethettiler. Yeni single’ları LOCO, Youtube’da 10 milyon izlenmeyi aştı.

ITZY'nin 'LOCO' MV'si Yayınlandıktan 24 Saat Sonra 10 Milyon İzlenmeyi Aştı

ITZY LOCO, 10 milyonu geçen izlenme ile Youtube rekoru kırdı

ITZY LOCO müzik videosu, yayınlanmasından 24 saat sonra, 13:00 (KST) itibarıyla YouTube’da 11.000.000’den fazla izlendi. Ayrıca, Kore’de dünya çapında trend olan ”video ve müzik videosu” trendlerinde üçüncü sırada yer aldığından popülerlik kazanıyor.

ITZY, ilk tam albümleri Crazy in Love ve başlık şarkısı LOCO’nun dünya çapında 24 Eylül’de saat 13:00’te aynı anda yayınlanmasının ardından geri dönüş yaptı. Bunun dışında, yayınlanmasından bir saat sonra, ITZY #OUTNOW COMEBACK SHOW, Naver NOW’da canlı olarak yayınlandı.

ITZY

(Fotoğraf: ITZY Twitter)

LOCO’nun yeni bir sahnesiyle geri dönüş şovu sırasında, en güçlü performans yönlerini hayranlarına göstermeyi amaçladılar.

Özellikle farklı kişilikler sergileyen farklı doku ve saç stillerine sahip kıyafetleri sergilediler.

Üyeler, albüm kutularının açılması, performans tanıtımı, kamera arkası görüntüleri ve ilk normal albümdeki şarkılar için açıklamalar gibi farklı etkinlikler göstererek Kore’deki ve dünyanın her yerinden hayranlarıyla aktif olarak iletişim kuruyor.

ITZY, ilk albümleri CRAZY IN LOVE’ın, onu bekleyen hayranları için daha güçlü bir hediye olduğunu belirtti. ITZY ayrıca çeşitli müzik şovlarında en üst sıralarda yer almayı vaat ediyor.

ITZY 'SWIPE'

(Fotoğraf: ITZY Twitter)

Beş üyeli kız grubu, çıkışlarından iki yıl yedi ay sonra ilk tam albümlerini yayınladı. Yeni bir albüm ve daha yüksek bir mükemmellik derecesine sahip başlık şarkısıyla geri döndüler. Grup, K-Pop 4. nesil temsilcisi bir kız grubunun gücünü gösteriyor.

ITZY’nin CRAZY IN LOVE, dünya çapında gerçek zamanlı Gaon Grafiği + #ITZY_LOCO geri dönüş trendlerinin başında geliyor.

Yayınlandıktan hemen sonra, ITZY’nin yeni albümü CRAZY IN LOVE, Gaon Chart’ın gerçek zamanlı albüm grafiğinin zirvesinde yer aldı. Ayrıca Singapur, Endonezya ve Tayland dahil olmak üzere denizaşırı ülkelerdeki iTunes albüm listelerinde zirveye yerleşti.

ITZY

(Fotoğraf: Twitter: @ITZYofficial)

Ayrıca, yayınlandığı gün #ITZY_LOCOcomeback hashtag’i Twitter’da gerçek zamanlı dünya çapındaki trendde 2. sırada yer aldı. Yurtiçinde ve dünyada büyük ilgiyi kanıtladı.

ITZY 24 Eylül’de KBS 2TV Music Bank ile başladı, onlar da MBC’s Show’da görünecekler! 25 Eylül’de Music Core ve 26 Eylül’de SBS Inkigayo’da sahne alacaklar. Dikkat çekici bir geri dönüş sahnesi sunmak için sırayla görünecekler.

ITZY’nin LOCO Müzik Videosunu Buradan İzleyebilirsiniz:

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu