ITZY Lia, ‘2021 Gangnam Festivali’ Performansı Sırasında Yere Düştükten Sonra Endişe Yarattı

2 dk okuma süresi

K-pop kız grubu ITZY, 2021 Gangnam Festivalini yağmur nedeniyle ıslak zeminde gösterdikleri muhteşem performansla süsledi. Yağmur yağmasına rağmen tüm üyeler sahneyi profesyonelce ele almaya çalıştılar.  Fakat ITZY Lia, tutkuyla dans ederken sahnede düştüğünde K-pop hayranları endişelenmeden edemediler.

ITZY Lia, '2021 Gangnam Festivali' Performansı Sırasında Sahnede Düştükten Sonra Endişe Yarattı

10 Ekim’de ITZY, NCT 127, Brave Girls, Rain ve LABOUM dahil olmak üzere 2021’in “Gangnam Festivali“ne çok sayıda K-pop grubu katıldı.

Özellikle, yıllık çevrimdışı K-pop konseri bu yıl 11. yıldönümünü kutladı ancak pandemi nedeniyle virüsün yayılmasını önlemek için çevrimiçi yapıldı.

ITZY Lia, Performans Ortasında Yere Düştükten Sonra Hayranlarını Endişelendiriyor

Super Junior Leeteuk ve Girls’ Generation Tiffany’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik yağmur yağana kadar iyi gitti. Etkinlik özellikle, açık bir sahne olan Gangnam-gu’daki COEX’in çatı katında gerçekleştirildi.

ITZY Lia sahnede yere düştü

Gösteri sırasında yağmur damlaları estetik bir etki katsa da kaygan sahne ve zeminin riskleri izleyicileri endişelendirdi.

Sahneleri sırasında üyeler kaygan zemine rağmen hala tutkuyla performans sergilediler ve performanslarının yarısında Lia dizlerinin üzerine düştü.

NCT 127 Doyoung ve Jaehyun gibi diğer sanatçılar da düştü ve daha fazla hayranı endişelendirdi.

Sonuç olarak, internet kullanıcıları ve K-pop meraklıları, özellikle MIDZY, sahneden sonra bile incinmiş gibi görünen Lia’ya yönelik endişelerini dile getirdiler. Bazı kliplerde üyeler, arkadaşları için duydukları endişeyi de göstererek onu rahatlattı ve yürümesine yardım etti.

ITZY Lia

Bir netizen, “Lia ‘swipe’ performansı sırasında düştü. Umarım iyidir.” dedi.

Bununla birlikte, bazı internet kullanıcıları, etkinlik organizatörünü olası hava değişikliklerine rağmen çatısı olmayan bir sahne seçmekle eleştirdi.

Bir web yorumcusu, “Grup üyeleri durumu profesyonelce ele almalarına rağmen, yine de bu sanatçıların güvenliğine öncelik vermek zorundalar” ve “Yağmur yağdı ama neden zemini temizlemediler?” şeklinde yorum yaptı.

Ayrıca OkuyunITZY, Gaon Grafik Satışlarında Resmen 1 Milyona Ulaştı

ITZY Lia, Kaygan Zeminde Düşmesine Rağmen Profesyonelliğini Korudu

Endişeler arasında, Lia, ITZY’nin geri kalanı ve diğer K-pop grupları, sert hava koşullarına rağmen profesyonel oldukları için olumlu geri bildirimler aldı.

ITZY

İnternet kullanıcıları, Gangnam Festivali’ndeki sanatçıların ıslak zemin nedeniyle daha dikkatli ve çekingen davranabileceklerine dikkat çektiler. Ancak en iyi performanslarını sergilerken bu “gösteri devam etmeli” şeklinde düşünerek sahnelerini sergilediler.

K-pop idollerinin performansları sırasında kayarak düşen idoller nadir olmasa da, hayranlar organizatörlerin idollerin sağlığını ve güvenliğini daha fazla koruyacağını ve dikkate alacağını umuyor.

Ayrıca okuyun: ITZY ‘Crazy In Love’ Billboard 200’de Çıkış Yaptı, K-pop Kız Grubunun En Yüksek Listelenen Üçüncü Albümü Oldu

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu