Im Soo Jung, Melancholia Setinden Fotoğraflar Paylaştı + İlk Fragman Yayınlandı

2 dk okuma süresi

Im Soo Jung, son Instagram fotoğraf güncellemelerinde mutlu ve iyi görünüyor. Aktris şu anda Lee Do Hyun ile yeni dizisi üzerinde çalışmakla meşgul. Yeni yüklediği fotoğraflar, yeni projesi “Melancholia”yı çekmekten ne kadar keyif aldığını gösteriyor.

Im Soo Jung, Melancholia Setinden Fotoğraflar Paylaştı + İlk Fragman Yayınlandı

Im Soo Jung ‘Melancholia’nın Setinde

17 Eylül, Im Soo Jung, SNS hesabına turuncu gökyüzünün üç büyüleyici fotoğrafını bırakarak takipçilerini şaşırttı. Hayranları yaklaşmakta olan melodramının çekim setindeki mevcut durum hakkında bilgilendirdi.

Im Soo Jung

(Fotoğraf: Im Soo Jung Instagram)

Doğal ve muhteşem enstantaneler, oyuncu kadrosunun “Melancholia” setinde paylaştığı kendinden geçmiş neşeyi ve kahkahayı anlatan bir başlıkla eşleştirildi. Im Soo Jung, şu anki görüntüsünün romantik ve tatmin edici göründüğünden bahsetti.

Im Soo Jung

(Fotoğraf: Im Soo Jung Instagram)

tvN ‘Melancholia’nın İlk Fragmanını Yayınladı

Bu arada, aynı gün, tvN sonunda Im Soo Jung ve Lee Do Hyun’un draması “Melancholia”nın bir fragman klibini yayınladı.

Im Soo Jung

(Fotoğraf: tvN)

Kısa videoda Lee Do Hyun, ikisi de yağmurun ortasındayken Im Soo Jung’a bir şemsiye sunuyor. Sahnenin üniversite binasında meydana geldiği klipte görülüyor.

Lee Do Hyun

(Fotoğraf: tvN)

Lee Do Hyun, bir matematik dehası ve gittiği her yerde kamerasını alıp gerçek anları yakalamayı seven bir öğrenci olan Baek Sung Yoo olarak oynayacak. Im Soo Jung’un canlandırdığı matematik öğretmeni Ji Yoon Soo ile tanışır.Im Soo Jung ve Lee Do Hyun

(Fotoğraf: tvN)

Yağmur altında ilk karşılaşmaları, Lee Do Hyun ve Im Soo Jung’un masaya nasıl bir kimya sunacağı konusunda izleyicileri heyecanlandırıyor. “Melancholia”nın 2021’in ikinci yarısında başlaması planlanıyor.

Ayrıca, “Youth of May” dizisinin ardından Lee Do Hyun, tvN’nin “Melancholia” dizisindeki matematikçi rolünü yerine getirmek için gerçekten matematik öğrenmeye başladığını itiraf etti.

tvN’den Cliffhanger, Melancholia ve Inspector Joy 2021’in İkinci Yarısına Hakim Olacak

tvN’nin yeni yayınlanan fragmanları arasında Jun Ji Hyun ve Ju Ji Hoon’un ilk kez ekranı paylaşacağı gizemli dizi “Cliffhanger” yer alıyor. Başrollerini Ok Taecyeon ve Kim Hye Yoon‘un paylaştığı romantik-tarihi drama “Inspector Joy” da halka tanıtıldı.

Bu üç dev dizinin 2021’in kalan aylarına hakim olması bekleniyor. tvN, her Kore dizi hayranının evinde keyifle izleyebileceği çeşitli drama türleri hazırladı.

Im Soo Jung ve Lee Do Hyun’un dizisi “Melancholia” için heyecanlı mısınız? Lütfen yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu