Kore Filmleri

iKON’dan Junhoe, ‘Even If I Die, One More Time’ Filminde Rol Alacak

K-Pop erkek grubu iKON, son birkaç aydır, grup veya solo olarak pek çok etkinlik yapıyor. Üyelerinden biri olan Junhoe’nun ödüllü aktör Jo Byeong Gyu ile birlikte yeni bir filmde rol alacağı doğrulandı!

iKON'dan Junhoe, Beyazperde Çıkışını 'Even If I Die, One More Time' ile Yapacak

İyi haber IKONICS! Başka bir iKON üyesi Koo Junhoe beyazperdeye ilk çıkışını yapacak. 18 Ekim’de YG Entertainment, Junhoe’nin yakında çıkacak olan “Even if I Die, One More Time” filminde “Uncanny Counter” oyuncusu Jo Byeong Gyu ile birlikte rol alacağını doğrulayan bir duyuru yayınladı.

Bu, Junhoe’nun oyunculuk ve beyazperdedeki ilk çıkışını işaret ediyor. Junhoe, müzik sahnesinde yıllardır çalışan bir sanatçı olarak, oyunculuk alanında kariyerine başlayacağı için potansiyelini genişletmeye hazır!

Aktör Junhoe 2022’de Geliyor!

ikon junhoe

“Love Scenario” şarkıcısı, havalı ve çekici bir kişiliğe sahip, aynı zamanda playboy tarafıyla da tanınan bir lise öğrencisi olan Bong Gyun rolünü üstleniyor. Junhoe, filmde Jo Byeong Gyu’nun (Jeon Woo Seok) en iyi arkadaşı olacak.

Sahnede muhteşem vokalleri ve keskin dans hareketleriyle hayranların kalbini kazandıktan sonra, Junhoe modaya uygun görsellerini ve enerjik yanlarını “Even If I Die, One More Time”da sergilemesi beklendiği için dikkatleri üzerine çekecek. Netizenler, Junhoe’nun ilk oyunculuğu için heyecanlı ve birçoğu onu eğlence sektöründe çeşitli yetenekli oyuncularla çalışırken görmek için sabırsızlanıyor.

Even if I Die, One More Time” mükemmel bir aktör olmak isteyen 40 yaşındaki dublör Jeon Woo Seok’un (Jo Byeong Gyu) hikayesini anlatıyor. Ancak beklenmedik bir olay nedeniyle lise yıllarına döner ve hayalini yeniden düşünme fırsatı bulur.

jo byung gyu

Ek olarak, yaklaşan filmin Ekim ayında üretime başlaması ve 2022’de gösterime girmesi planlanıyor. TS Narin Sineması “Even if I Die, One More Time”ın yapımından sorumlu ve Npick+ tarafından dağıtılacak.

Ayrıca Okuyun: ‘Uncanny Counter’ 2021 Kablo TV Yayın Ödüllerinde Büyük Ödül + 2. Sezon Güncellemesi Aldı

iKON’dan Jung Chanwoo, ‘Chilling Roommate’ ile TV Ekranlarına Geri Dönecek

Eylül ayında, iKON’un maknaesi ve alt vokalisti Jung Chanwoo, oyunculuk projesini onaylayan ilk üyeydi. Şimdi Kim So Jung olarak bilinen eski GFriend üyesi Sowon ile birlikte çalışacak.

ikon chanwoo

Romantik korku türünde “Chilling Roommate“de oynayacaklar ve 2022’nin ilk yarısında prömiyeri yapılacağı söyleniyor. Film ve drama olarak çekilecek. İki idol oyuncu, ilk senaryo okumaları sırasında kimyalarını test etti ve hayranlar artık yaklaşmakta olan ortak çalışma projelerini beklemeye hazır.

Aktörler Junhoe ve Jung Chanwoo’nun yaklaşan projelerini izlemek için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu