K-Pop

iKON Geri Dönüşü Ne Zaman? iKONIC’ler Güncelleme Bekliyor

iKONIC’ler şu anda iKON’un geri dönüşüyle ​​ilgili bir güncelleme olmadığı için YG Entertainment’taki hayal kırıklıklarını dile getiriyorlar.

Daha fazla detay için okumaya devam edin.

iKON

iKONIC’ler YG Entertainment’ın iKON’un Yeni Müzik Yayınlamasına İzin Vermesini Talep Etti

YG Entertainment, erkek grubu için herhangi bir program veya etkinlik açıklamadığı için iKON hayranlarından gelen birçok şikayet ve sorular sosyal medyada gündem oluyor.

iKON’un son geri dönüşü, Mart 2021’de ” Why Why Why” başlıklı yeni bir dijital single yayınladıklarında gerçekleşti. Erkek grup daha sonra Nisan’dan Haziran’a kadar Mnet’in “Kingdom: Legendary War” adlı TV programına katıldı. Programın finalinde, “At Ease” adlı yeni bir şarkı seslendirdiler ve yayınladılar.

iKON

Eylül ayında, altılı grup olarak K-pop endüstrisindeki altıncı yıl dönümlerini kutlamak için canlı yayın düzenlediler. Altı üyenin tamamı o sırada oradaydı ve hayranlarla iletişim kurdu.

O zamandan beri hayranlar, iKON’un başka etkinliklerine ve promosyonlarına tanık olmadılar. 2022’nin ilk ayı geçtiğine ve Şubat ayının da sonuna yaklaştığına göre, iKONIC’ler şimdi YG Entertainment’a neden grubun faaliyetleri hakkında hala bir güncelleme olmadığını sorguluyor.

Geçen hafta, YG Entertainment’ın çaylak erkek grubu TREASURE, ilk mini albümleri “THE SECOND STEP: CHAPTER ONE” ile müzik sahnesine geri döndü. Ardından, 18 Şubat’ta şirket, diğer erkek grubu WINNER‘ın Nisan ve Mayıs aylarında Seul’de bir konser vereceğini duyurdu.

ikon geri dönüş

Diğer YG erkek grupları kendi programlarına sahipken, iKONIC’ler yeni müzik yayınladıklarından bu yana neredeyse bir yıl olduğu için ajanstan bir iKON geri dönüşü talep ediyor. Bazı hayranlar YG’nin iKON’a neden diğer idol gruplarından farklı davrandığını sorguluyor.

Ayrıca okuyun: iKON Üyeleri: Yaş, Boy, Kilo, Gerçek İsimleri ve Daha Fazlası

Bazı hayranlar, yeteneklerini sürekli olarak sergileyemeyecekleri bir şekilde grup için nasıl adaletsiz bulduklarını da ifade ediyorlar. Hatta birkaç hayran, erkek grubunu arayıp, plak şirketinin onlara ne kadar kötü davrandığını fark etmelerini istiyor.

Bunun hakkında görüşleriniz neler? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

iKON’un Bir Albümle Son Geri Dönüşü

iKON, Mart 2021’de sadece dijital bir single ile geri dönüş yaptı. Grubun bir albümle son dönüşü Şubat 2020’de geri döndü.

iKON, 6 Şubat 2020’de  üçüncü EP’leri “I Decide“ı yayınladı. Bu albüm, B.I uyuşturucu tartışması nedeniyle 2019’da gruptan ayrıldığından beri altı üyeli bir grup olarak ilk yayınlarıydı.

ikon-i-decide

“I Decide”, “Dive” başlık parçası da dahil olmak üzere toplam beş şarkı içeriyor. iKON üyeleri bazı parçaların yazımında ve/veya bestelenmesinde yer aldı. Özellikle Bobby, “Ah Yeah“, “Flower” ve “All the World“ü yazarken, DK “Flower“ın sözlerini birlikte yazdı ve besteledi.

iKON’un üçüncü EP’si 55.000’den fazla kopya sattıktan sonra Gaon Albüm Listesi’ne 3 numaradan giriş yaptı. Hatta albüm, ülkede satılan 1.000 dijital kopya ve 3.306 fiziksel kopya ile Oricon Albümler Listesi’ne 15 numaradan girdi.

“I Decide” ayrıca Billboard Japonya’nın Hot Albümler Listesi’nde 16. ve İndirilen Albümler Listesi’nde 5. sırada yer almaya devam etti. Çin’de, albümün 74.000’den fazla kopyası satıldı.

iKON’un “Dive” müzik videosunu buradan izleyebilirsiniz!

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu