Kore Filmleri

Hyun Bin, Yeni Kore Filmi ‘Harbin’de Rol Alacak

Hyun Bin, yaklaşmakta olan “Harbin” filminde rol alacak. Güney Koreli aktör, 2022’de bir dizi yeni filmle meşgul olacak.

Tüm detaylar için okumaya devam edin.

hyun bin

Hyun Bin, Casus Aksiyon filmi ‘Harbin’in Kadrosuna Katıldı

Yerel bir medya kuruluşuna göre, yapım şirketi Hive Media Corp, 39 yaşındaki yıldızın önümüzdeki günlerde filmde rol alacağı haberini doğruladı. Aynı şey Hyun Bin’in ajansı Vast Entertainment için de geçerli.

Altyazıda, ”Hyun Bin’in “Harbin” filminde oynayacağı onaylandı ve ayrıca hayranlarından destek istiyor” şeklinde yazıldı.

Hyun Bin

Hyun Bin’in Yeni Filmi ‘Harbin’ Hakkında Ne Biliyoruz?

“Inside Men”, “The Drug King” ve “The Man Standing Next” yönetmeni Woo Min Ho tarafından yönetilen yeni casus aksiyon filmi 1990’ların başında geçiyor.

Film, Japon sömürge yönetimine karşı savaşırken Çin’in Harbin kentindeki Kore bağımsızlık hareketi sırasında hayatlarını riske atan bağımsızlık savaşçılarının hikayesini anlatırken, hayranlar Hyun Bin’i tekrar üniformalı olarak görecek.

hyun bin

Ülkeye karşı aşırı sorumluluğu olan bir adamı canlandırmaya hazırlanan Hallyu yıldızından çok çeşitli duygular bekleyebilirsiniz.

Ayrıca raporlar, çekimlerin 2022’nin ilk yarısında Güney Kore, Rusya ve Çin‘de başlayacağını belirtti.

Belirtildiği gibi, Hyun Bin‘in yeni filmi “Harbin”, “The Managers of Namsan” ve “High Society”nin arkasındaki şirket olan Hive Media Corporation tarafından üretilecek.

Ayrıca “Snowpiercer” görüntü yönetmeni Hong Kyung Pyo da ekibe katılacak.

Hyun Bin’in Geri Dönüş Filmleri

Crash Landing on You” yıldızının, yaklaşan casus aksiyon filminin yanı sıra, önümüzdeki yıl vizyona girecek yeni filmleri var.

Birincisi, Hwang Jung Min ve Kang Ki Young gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı yıldızlarla dolu “The Point Men“.

Drama filminde Hyun Bin, Ulusal İstihbarat Teşkilatı (NIS) ajanı rolünü canlandırırken, “Hostage: Missing Celebrity” yıldızı Hwang Jung Min, bir diplomat karakterini canlandıracak.

hyun bin

Yaklaşan ikinci filmi, Yoo Hae Jin, Daniel Henney, Jin Seon Kyu, Girls’ Generation’dan YoonA ve daha fazlasıyla birlikte hit filmi “Confidential Assignment”ın ikinci bölümü olacak.

Önümüzdeki devam filminde Hyun Bin, gizli suç örgütünün peşinde Güney Kore’ye dönmeye hazırlanan Kuzey Koreli bir dedektif Im Chul Ryung rolünü yeniden canlandıracak.

Hyun Bin, Arka Arkaya Filmlerde Başrol Oynamaktan Bahsetti

W Magazine için son görünümü sırasında, Hallyu yıldızı meşgul olmaktan ve iki filmini çekmekten bahsetti.

Oyuncu, “Confidential Assignment 2: International” ve “The Point Men” filmlerinin çekimlerine ara vermediğini paylaştı.

“Son zamanlarda, bu zamanı benim için faydalı olacak şekilde nasıl geçirmem gerektiğini düşünüyordum” diye ekledi, “Bir tür atılıma ihtiyacım var ama bunun tam olarak ne olabileceğini henüz  bilmiyorum.”

Hyun Bin, on yıllardır Güney Kore’de ünlü bir aktör olmasına rağmen, şu anda gerçek hayattaki kız arkadaşı olan Son Ye Jin ile birlikte gişe rekorları kıran “Crash Landing on You” dizisinde oynadıktan sonra dünya çapında bir şöhrete ulaştı.

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haber güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu