Hung Dizi

Hung Dizi Konusu ve Oyuncu Kadrosu

İsim: Hung

Yayımlanma Tarihi : 2009-2011

IMDb Puanı : 7.1

Dizisel.com Puanı : 7.6

Tür: Dram, Komedi, Spor, Erotik

Sezon Sayısı: 3

Bölüm Sayısı: 30

Sonuç : İzlenebilir

Hung Konusu

Ray Drecker. Ekonomik nedenlerden dolayı karısı tarafından terk edilmiş, düşük maaşa bir lisede basketbol koçluğu yapan iki çocuk babası biridir. Evinde çıkan yangında sonra çocukları mecburen annelerinin yanına taşınmışlardır. Evini bile tamir ettirecek parası bulunmayan Ray’in yakasına bir de vergi borçları yapışmıştır. Gururu bir kenara bırakıp soluğu eski eşinin yanında alır ve ondan borç para ister. Ama eşi bırak borç para vermeyi, bir de Ray’i aşağılar. Zengin karşı komşusu Ray’i, evini almak için devamlı taciz etmektedir. Ama Ray evi satmamaya kararlıdır.

Evi yanan ve bahçesinde kurduğu çadırda yaşamaya başlayan Ray, son çare olarak “milyoner olmanın yolları” adında bir seminere katılır. Ray bu seminerde, daha önce bir gecelik ilişki yaşadığı Tanya ile karşılaşır. Arada olan elektriklenme sonucu malumunuz, Ray ile Tanya tekrar ilişkiye girerler.  Ray’in ekonomik durumunu öğrenen Tanya, Ray ile tartışırken belki de onun hayatını değiştirecek cümleyi kurar. “Sana para kazandıracak tek şey o kocaman aletin”.  Bu cümleden çok etkilenen Ray bunun üzerine gazeteye iş ilanları vermeye başlar. Tabi meslek olarak kendisine jigolo olmayı seçer. Ray’in bundan sonraki temel amacı, artık mutsuz ve yaşlı kadınları tatmin etmek olmuştur.

Editör Yorumu

HBO yapımı bu ilginç ama bir o kadar da güzel diziye bir şans vermeniz gerektiğini düşünüyorum. Dizi yayınlandığı dönemde çok iyi izlenme oranları yakaladığı halde 3. Sezonu sonrasında iptal edilmiştir. 30 bölümden oluşan bu dizi yarım kalmasına rağmen güzel oyunculuklar, akıcı bir şekilde ilerleyen bölümleri için tercih edebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dilerim.

Oyuncu Kadrosu

Thomas Jane (Ray Drecker) - Hung
Thomas Jane
Ray Drecker
Jane Adams (Tanya Skagle) - Hung
Jane Adams
Tanya Skagle
Rebecca Creskoff (Lenore Bernard)
Rebecca Creskoff
Lenore Bernard
Anne Heche (Jessica Haxon)
Anne Heche
Jessica Haxon
Sianoa Smit-McPhee (Darby Drecker)
Sianoa Smit‑McPhee
Darby Drecker

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir