Hospital Playlist 2. Sezon’da Görmekten Mutlu Olduğumuz 5 Şey

3 dk okuma süresi

Kore dizilerinin ikinci sezonunun olması nadirdir, bu nedenle Hospital Playlist’in 17 Haziran’da Netflix aracılığıyla geri döneceği açıklandığında, oldukça mutlu olduk! Bu tvN dizisi, geçen yıl mutluluk ve şifa kaynağımızdı. 2021 yılının en sevdiğimiz doktorlarımızı bir kez daha ekranlara getirmesinden mutluluk duyuyoruz.

Hospital Playlist 2. sezonda ihtiyacımız olan soruların cevaplanmasının yanı sıra, bu dizi nedeniyle yaşayacağımız duyguların hızlanmasını da dört gözle bekliyoruz! Sen de aynı şekilde mi hissediyorsun?

Hospital Playlist 2. Sezon’da Görmekten Mutlu Olduğumuz 5 Şey

Daha fazla uzatmadan, Hospital Playlist 2. sezonda görmek için sabırsızlanacağımız ve sizin de heyecan duyduğunuzu bildiğimiz 5 şeyi burada bulabilirsiniz.

Kalıcı arkadaşlıklar

Kalıcı arkadaşlıklar

Yirmi yılı aşkın süredir yakın arkadaş olarak, Ik Jun (Jo Jung Suk), Song Hwa (Jeon Mi Do), Jeong Won (Yoo Yeon Seok), Jun Wan (Jung Kyung Ho) ve Seok Hyung (Kim Dae Myung) tıp fakültesi günlerinden beri hayatın iniş ve çıkışları boyunca beraberdir. Sağlıklı şekilde arada bize küçük kavgaların olabileceğini gösterdiler. Ama ne olursa olsun arkadaşlıkları aynı kaldı. Bu da bizi, onların altıncı yakın arkadaşları olmayı istememize neden oluyor! Doktorlar çevrelerinin yanı sıra meslektaşlarıyla da iyi ilişkiler kurdular!

Bayılmaya değer romantizm

Bayılmaya değer romantizm

Hospital Playlist’de romantik ilişkiler için bir sonraki adımın ne olabileceğini düşünüyorduk ve herkesin merakla beklediği kısımları biz de merak ediyoruz! Kış bahçesi çiftimiz Jeong Won ve Gyeoul (Shin Hyun Been), birinci sezondaki romantik öpüşmelerinden sonra sabit kalacak mı? Song Hwa’nın Ik Jun’un itirafına cevabı ne olacak? Seok Hyung ve Min Ha (Ahn Eun Jin) ‘in aşk hikayesinin ortaya çıkma zamanı geldi mi? Jun Wan ve Ik Sun’ın (Kwang Sun Young) ilişkileri güçlü kalacak mı? Umarım Haziran daha hızlı gelir, böylece bunlara cevaplar bulabiliriz!

Süper komik sahneler

Süper komik sahneler

Hospital Playlist’i bu kadar hafif ve eğlenceli bir Kore dizisi yapan şey, en azından beklediğiniz kadar yüksek sesle gülmenizi sağlayacak komik anlarla donatılmış olmasıdır. Ik Jun’un başının Darth Vader kaskına yapıştırıldığı zamanı hatırlıyor musunuz? Jun Wan ve Ik Sun aralarında özel bir şey yokmuş gibi davranmak zorunda kaldıklarında nasıl olur? Tabii ki, Ik Jun’un I.O.I’s Pick Me’yi oynarken içindeki K-pop idolünü kanalize ettiğini unutamayız. Bu sahnelerden daha fazlası ekranlara geliyor.

Etkileyici OST

Etkileyici OST

Hospital Playlist ekibi iş sonrası grup seansı için toplandığında, her zaman ofisten çıkıp onlara katılmaya hazırlanıyormuşuz gibi hissederiz! Dizinin birinci sezondaki OST’si aylardır tekrarlanıyor ve onlardan yeni müzikler duymaktan heyecan duyuyoruz. Sence  de öyle değil mi?

İç açıcı anlar

İç açıcı anlar

Hayatın en iyi kesitlerinden biri olan Hospital Playlist, bir doktorun hayatının gerçekçi bir kısmını ekranlara getiriyor. Burada size çok şey anlatacak birçok ilişkilendirilebilir sahne var: sevdiklerini kaybettikleri, hayat değiştiren bir karar vermek zorunda kaldıkları ve diğer mücadeleleri yaşadıkları zamanlar gibi. Bir veya iki gözyaşı dökeceksin, ancak hareket edilip iyileşmen garanti! Ve onu bu kadar istisnai bir tıbbi drama yapan da bu! Hospital Playlist’in tüm zamanların favori dizilerin arasına katılması çok uzun sürmeyecek.

Bu tarz medikal Kore dizileri izlemeyi seviyor musunuz? O halde izlemeniz gereken en iyi 10 medikal Kore dizisi listemize bakmayı unutmayın.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/izlemeniz-gereken-en-iyi-10-medikal-kore-dizisi/

FAQ

Hospital Playlist 2. sezon 17 Haziran 22: 00'den itibaren Netflix'te izleyebilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Kore Medya Kuruluşuna Göre En Zengin 7 Kadın K-Pop İdolü
Notibell
Reklam Dünyasını Ele Geçiren 8 K-Pop Kız Grubu Maknaesi
Notibell
BTS ‘Dynamite’ Rolling Stone’un ‘Tarihin En İyi 500 Şarkısı’ Listesine Girdi