DramGençlikKore DizileriRomantik

Hope or Dope

Hope or Dope konusu, oyuncular, fragman ve dizi hakkında tüm bilgileri sizler için hazırladık.

“Hope or Dope”, Jo Yong Ik tarafından yönetilen 2022 Güney Kore dramasıdır.

Hope or Dope

  • Yönetmen: Jo Yong Ik
  • Senarist: Jung Soo Yoon
  • Kanal: seezn
  • Yayın Tarihi: 25 Mart 2022
  • Bölüm Sayısı: 10
  • Bölüm Süresi: 35 dakika
  • Tür: Gençlik, Romantik, Dram

Hope or Dope Konusu

Kyung Da Jung (Won Ji An), lise son yılını bitirmeye odaklanması gereken 18 yaşında bir kızdır. Ama bunun yerine, acımasız annesi onu uyuşturucu çeteleri için zararlı madde taşımak için bir araç olarak kullanır. Annesi, yasa dışı olduğu kadar tehlikeli olan görevlerini yapmayı bırakırsa onu sürekli şiddetle tehdit eder. Ancak bir anlaşması ters gittiğinde, Kyung Da Jung kendini Güney Kore’nin iç kesimlerindeki kırsal bir köye sığınarak kaçar.

Hope or Dope konusu ve oyuncular

Ancak köyde bulduğu şey onu şaşırtıyor: özenle ekilmiş bir marihuana bitkisi! Bunu düşünürken, söz konusu mahsulün hasadının kendisine karaborsada çok para getirebileceğini fark eder ve bu yüzden bu konuda bir şeyler yapmak ister. Ama aynı zamanda sıradan bir lise öğrencisi olan Gong Yoon Tak (Yoon Chan Young), ailesi ve arkadaşlarıyla da tanışır. Kısa süre sonra Gong Yoon Tak, polis müfettişleri ve yeraltı dünyası figürleri ortaya çıkmaya başladığında kendini Kyung Da Jung’un dünyasının içinde bulur.

Fragman

Hope or Dope Oyuncuları

Başrol oyuncuları: Won Ji An, Yoon Chan Young, Yoon Hyun Soo, Han Se Jin, Yang Seo Hyun

Yardımcı rollerde ise; Lee Soo Jung, Kim Ye Eun, Yoon Ji Min, Nam Jin Bok, Lee Eun Joo ve Choi Dae Chul gibi oyuncular rol almıştır.

Won Ji An (Kyung Da Jung)

Won Ji An (Kyung Da Jung)

Da Jung, ebeveynleri tarafından zararlı madde taşıma aracı olarak kullanılan 18 yaşında bir kızdır. Ebeveynlerinin talimatıyla malları taşımanın ortasındayken bir yolculuk gelişmeye başlar ve plan ters gittiğinde kırsalda saklanır. Daha sonra arkadaşlarıyla birlikte bir kenevir tarlası keşfeder.

Yoon Chan Young (Gong Yoon Tak)

Yoon Chan Young (Gong Yoon Tak)

Yoon Tak, babasına ve iki küçük erkek kardeşine baktığı için evinin reisidir.

Yoon Hyun Soo (Gong Yoon Jae)

Yoon Hyun Soo (Gong Yoon Jae)

Yoon Jae, Yoon Tak’ın küçük erkek kardeşi ve mahalledeki en azılı sorunlu çocuktur. Kendi kurallarına göre oynayan bir asi.

Han Se Jin (Kim Gook Hee)

Han Se Jin (Kim Gook Hee)

Gook Hee, sınıf arkadaşı Ae Ran’a aşıktır. Kendine özgü iyimser bir kişiliğe sahip, canlı bir mahalle ruh hali yaratıcısıdır.

Yang Seo Hyun (Hong Ae Ran)

Yang Seo Hyun (Hong Ae Ran)

Hong Ae Ran, bir barda çalışan bir annesi olduğu için eziyet görmesine rağmen mutlu olması için sadece annesine ihtiyacı olduğunu düşünen bir karakterdir.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu