Gururlu Anneler Olan 15 Kore Dizi Oyuncusu

4 dk okuma süresi

Kişisel hayatlarını ne kadar özel tuttuklarını düşünürsek, bazen en sevdiğimiz kadın Koreli ünlülerden bazılarının sadece yetenekli aktrisler olmadıklarını, aynı zamanda zaten birer anne olduklarını unutuyoruz. Anneler Günü yaklaşırken, ekrandaki bu başarılı yıldızları tanımanın zamanı geldi.

Aynı Zamanda Gururlu Anneler Olan 15 K-Drama Kadın Oyuncusu

Aşağıda, zaten anne olduğunu bilmediğiniz 15 Koreli aktrisi bir araya getiriyoruz.

Kim Tae Hee

Kim Tae Hee

Hi Bye, Mama yıldızı, gerçek hayatta iki kızın annesidir. Tae Hee, kocası K-pop yıldızı Rain ile birlikte Eylül 2019’da ikinci kızlarını doğurdu. Bilginize, ünlü güç çifti Ocak 2017’de evlenmişti.

Jun Ji Hyun

Jun Ji Hyun

Hallyu yıldızı Jun Ji Hyun, iki genç çocuğun gururlu annesidir. Babaları, Choi Joon Hyuk, Ji Hyun’un 2012’de evlendiği bir finansördür. Çiftin ilk oğlu, düğünden dört yıl sonra doğdu.

Eugene

Eugene çocukları

The Penthouse’dan Eugene ve oyuncu arkadaşı olan eşi Ki Tae Young şu anda iki sevimli kız çocuğu yetiştiriyor. Şimdiye kadar düşkün bir anne olan aktris, Instagram sayfasında ara sıra kızları Rohee ve Lorin’in fotoğraflarını paylaşıyor.

Eugene ve Tae Young, 2017’de Rohee ile birlikte Kore varyete şovu The Return of Superman’da da yer aldılar. Karşı konulamaz üçlüyü aşağıda görmelisiniz!

Lee Si Young

Lee Si Young

Lee Si Young, Sweet Home’dan güçlü bir  itfaiyeci olan Seo Yi-kyung’u oynayabilir, ancak gerçek hayatta aslında tek oğlu Jung Yoon için  şefkatli bir annedir.

Point of Omniscient Interference adlı realite şovunun bir bölümünde göründüğünde oğlunu ilk kez iş adamı Jo Seung Hyun ile tanıştırdı.

Aşağıda onların sevimli etkileşimini izleyin.

Lee Young Ae

Deneyimli aktris Lee Young Ae, 2011 yılında ikizleri Jung Seung Bin ve Jung Seung Kwon’u dünyaya getirdi. 2008 yılında kocası iş adamı Jung Ho Young ile evlendi.

Aşağıdaki videoda ikizleriyle birlikte oynadığı Jewel in the Palace aktrisini izleyin!

Choi Ji Woo

Choi Ji Woo ve çocuğu

Anne olmak için asla geç değildir. Sadece geçen yıl 45 yaşında ilk çocuğunu dünyaya getiren Winter Sonata oyuncusu Choi Ji Woo’dan ilham alın! Soompi’nin bir makalesine göre, “Oyuncu, yaşı göz önüne alındığında, hamileliği için halkın büyük ilgisini çekti ve oldukça desteklendi”.

Kang Sora

Kang Sora

Doctor Stranger ve Misaeng: Incomplete Life’tan tanıyabileceğiniz Kang Sora, geçen Nisan ayında ilk doğan çocuğunu dünyaya getirmiş  bir annedir. Şirketi Plum A&C, 15 Nisan’da mutlu haberi açıklayarak, “Kang Sora bugün bir kız çocuğu dünyaya getirdi. O ve çocuğu hem sağlıklı şeklinde açıklama yapmıştır. ”

So Yi Hyun

So Yi Hyun ve çocukları

Listedeki bir diğer ünlü çift ise aktörler So Yi Hyun (Who Are You) ve In Gyo Jin (When Time Stopped). Çiftin birlikte iki kızı var.

Küçük kızları genellikle Yi hyun’un kişisel Instagram hesabında yer alırken, en büyük çocukları Ha Eun onlarla The Return of Superman’da yer aldı.

Kim Ha Neul

Kim Ha Neul ve çocuğu

18 Again aktrisi Kim Ha Neul dizideki rolünü canlandırmakta başarılı oldu mu? Bunun nedeni, 43 yaşındaki aktrisin aslında gerçek hayatta bir anne olmasıdır. Yine de huysuz gençler yerine,  geçen 2018’de doğurduğu üç yaşındaki kızını büyütüyor.

Lee Mi Do

Lee Mi Do ve çocuğu

Ha Neul’un 18 Again başrol oyuncusu Lee Mi Do da 2018 yılında bir erkek bebek dünyaya getirdi. Sosyal medyasında sürekli varlığını sürdüren oğlu, neredeyse Mi Do’nun Instagram’ını onunla paylaşıyor.

Claudia Kim

Claudia Kim bebeği

Kaçırmış olabilirsiniz, Koreli model ve Avengers oyuncusu Claudia Kim geçen yılın Ekim ayında ilk çocuğunu doğurdu. Sevinçli haberi, yeni doğmuş bebeğinin narin elini tuttuğu bir fotoğrafıyla IG takipçileriyle paylaştı. Başlığında “O mükemmel” yazıyordu.

Hwang Jung Eum

Hwang Jung Eum ve ailesi

Park Seo Joon ile She Was Pretty dizisinde rol alan Hwang Jung Eum üç yıl önce ilk ve tek çocuklarını doğurdu. 2020’de ise evliliğini bitirmiştir.

Lee Min Jung

Lee Min Jung’un oğlu Lee Byung Hun ile birlikte oldukça yetenekli bir dahidir. SBS’deki My Ugly Duckling’in konuğu sırasında gururlu anne, küçük oğlu Lee Joon Hoo’nun erken konuşmaya başladığını ve hızlı dil öğrenmeye başladığını paylaştı. Once Again oyuncusu “Arkadaşım bunu Guinness Rekorlar Kitabı’na göndermemi söyledi” diye hatırladı. “Tek karakterli kelimeler söyleyebildi. İnsanlara bunu söylediğimde, 100 gün olmadan önce çocukların “Anne” veya “Baba” dışında bir şey söyleyemeyeceğini söylediler. Bende bunun bir videosu var. ”

Lee Bo Young

Lee Bo Young bebeği

Bilmemeniz durumunda, When My Love Blooms oyuncusu Lee Bo Young‘un kocası Ji Sung ile zaten iki çocuğu var. Geçen Şubat 2019’da ikinci çocukları Bo Ah’ı doğurdu. Ji Sung, “Bo Ah doğdu. Hoş geldin Bo Ah. Sağlıklı olmak! Seni seviyorum!” şeklinde paylaştı.

Park Si Yeon

Park Si Yeon

İkonik Koreli romantik komedi My Girl’de rol alan aktris Park Si Yeon’un iş adamı kocası Park Sang Hun ile iki kızı var. Ne yazık ki, ikisi beş yıllık evlilikten sonra 2016’da boşandı.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Size İlham Verecek Başarı Hikayeleri Hakkında 10 Kore Dizi
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi