GOT7 Youngjae, Doğum Gününde Solo Çıkış Tanıtım Videosu ile Hayranlarını Şaşırttı

2 dk okuma süresi

GOT7 Youngjae solo performansı, çıkışından yedi yıl sonra nihayet gerçekleşiyor! 17 Eylül’de GOT7 Youngjae, resmi Youtube kanalı aracılığıyla solo çıkışını gösteren bir tanıtım videosu yayınladı.

GOT7 Youngjae, Doğum Gününde Solo Çıkış Tanıtım Videosu ile Hayranlarını Şaşırttı

GOT7 Youngjae’nin Solo Çıkışı: Şarkıcı Doğum Gününde Tanıtım Videosunu Yayınladı

Youngjae, hayranları tarafından yapımcı ismi Ars ile de tanınmaktadır. İlk mini albümü “COLORS from Ars”ı 5 Ekim’de saat 18.00’de (KST) yayınlayacak. Bu, GOT7 Youngjae’nin solo çıkışını ve geçen Ocak ayında önceki ajansı JYP Entertainment’tan ayrılmasından bu yana ilk müzikal yayınını işaret ediyor.

Şimdi, GOT7 üyesi Jackson Wang ve RAIN ile birlikte Sublime Artist Agency şirketinde faaliyet gösteriyor.

GOT7 Youngjae

(Fotoğraf: Instagram: @got7.with.igot7)
GOT7 Youngjae

GOT7 Youngjae’nin solo çıkış tanıtım videosu da doğum günü olan 17 Eylül’de yayınlandı, doğum gününü daha da unutulmaz kılmayı başardı!

GOT7 Youngjae Solo İlk Çıkış Tanıtım Videosu Karamsar ve Duyusal Bir Ambiyans Yayıyor

GOT7 Youngjae, solo çıkış tanıtım videosunda boş bir kağıda bazı İngilizce kelimeleri yazıp silerken bir şeyler düşünürken görülüyor. Klibin 50 saniyelik uzunluğuna rağmen şık havası ve duyusal stili hissedildi.

Videonun sonunda görülen “COLORS from Ars” albüm başlığıyla da izleyicilerin dikkatini çeken fragman, videonun siyah beyaz temasıyla zıt bir anlam vererek güçlü bir izlenim bıraktı.

GOT7 Youngjae L'OFFICIEL HOMMES

(Fotoğraf: L’OFFICIEL HOMMES Tayland)
GOT7 Youngjae

Tanıtım videosu şu anda binlerce kişi tarafından izlendi ve her saat artıyor.

GOT7 Youngjae’nin takma adı Ars, Latince “Ars longa, vita brevis” kelimesinden gelmektedir, yani “sanat uzun ve hayat kısadır”. Üstün zekalılık anlamını da içeriyordu.

Ars, özellikle Youngjae’nin sanat yaratan harika bir insan olmak istediği anlamına gelir.

İLGİLİ MAKALE: GOT7 Youngjae Bu Yıl Solo Çıkışını Yapıyor mu? Idol Bir Albüm Üzerinde Çalıştığını Açıkladı

GOT7 Youngjae Şarkıcılık ve Oyunculuk Kariyeri

GOT7 Youngjae, müzikal yeteneğini sadece GOT7 ana vokalisti olarak değil, aynı zamanda şarkı sözü yazma ve besteleme konusundaki üstün yetenekleriyle de kanıtladı. Solo sanatçı olarak geleceğine olan ilgi ve beklenti artık artıyor.

GOT7 Youngjae

(Fotoğraf: GOT7 Youngjae Instagram)
GOT7 Youngjae

Youngjae, Jinyoung, Jackson Wang, BamBam, Yugyeom ve Jay B’nin kendi müziklerini yayınladıktan sonra, JYP Entertainment’tan ayrıldıktan sonra bu yıl yeni müzik yayınlayan son GOT7 üyesi oldu.

Öte yandan Mark, birden fazla sanatçıyla işbirliği yaptı. Koreli solist BIBI ile “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” OST “Never Gonna Come Down” için işbirliği yaptı.

Haziran ayında GOT7 Youngjae, Netflix’in Kore sitcomu “So Not Worth It”de (G)I-DLE Minnie ve daha fazlasıyla birlikte rol aldı. Ayrıca “Midnight Sun” adlı romantik müzikalde “Meet Me When The Sun Goes Down” şarkısını seslendirdi.

GOT7 Youngjae’nin solo çıkış albümü “COLOR from Ars”ın diğer detayları, Youngjae’nin resmi sosyal medya kanalı aracılığıyla arka arkaya yayınlanacak.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu