GOT7 Mark’ın Kasım’da Çıkacak ‘LAST BEATH’ Şarkısının Tanıtım Fotoğrafı Yayınlandı

3 dk okuma süresi

GOT7 Mark, “LAST BREATH” adlı yeni şarkısını yakın zamanda yayınlayacak! Sosyal medya hesaplarından ilk tanıtım fotoğrafları gelmeye başladı. Tüm detaylar için okumaya devam edin.

GOT7 Mark “LAST BREATH” Kasım’da Çıkacak

got7 mark last breath

Mark, 22 Ekim tarihinde resmi sosyal medya hesaplarına yaklaşan çalışması için bir tanıtım resmi yükledi.

Fotoğrafta, resmi bir kıyafet giyen bir adam, su altında küvet gibi görünen bir yerde görülebiliyor. Görüntü ayrıca çıkış tarihini de ortaya koyuyor.

GOT7 Mark, yeni müziğini ilk olarak 6 Ekim’de bir tweet ile tanıttı. Gönderide, muhtemelen “LAST BEATH” olan yeni bir single üzerinde çalıştığını belirtti.

mark tuan twitter

LAST BREATH“, Mark Tuan’ın geçtiğimiz Şubat ayında Sanjoy ile birlikte yayınladığı “One in a Million” single’ından bu yana dokuz ay sonra ilk çıkışı olacak.

mark

Açıklamasının ardından idolün adı, Twitter’da trend bir konu haline geldi. Hayranlar, heyecanlarını ve şoklarını aynı anda platformda ifade ediyor.  Twitter’da “Mark Tuan”dan 16.700’den fazla kez bahsedildi.

GOT7 Mark, “LAST BREATH” için ilk tanıtım resmini paylaşmanın yanı sıra, Twitter hesabının başlık ve profil resmini ve ayrıca Instagram hesabındaki profil resmini de değiştirdi.

GOT7 Mark’ın “LAST BREATH” şarkısı 12 Kasım’da çıkacak. Mark Tuan’ın yeni şarkısı hakkında ne bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın!

Ayrıca okuyun: GOT7 Youngjae, Doğum Gününde Solo Çıkış Tanıtım Videosu ile Hayranlarını Şaşırttı

GOT7 Mark’ın Son Faaliyetleri

Bu yılın son aylarında, GOT7 Mark, diğer üyelerle birlikte Ocak ayında JYP Entertainment’tan ayrıldıktan sonra çok sayıda etkinlik gerçekleştirdi. 7 Şubat tarihinde Mark’ın, Çin’in Pekin kentinde “Mark Tuan Studio” adlı bir şirket açtığı açıklandı. Ajans, idolün ülkedeki solo faaliyetlerine ve promosyonlarına odaklanacak.

12 Şubat’ta Mark Tuan, Bangladeşli-Amerikalı yapımcı, müzisyen ve DJ Sanjoy ile birlikte “One in a Million” single’ını yayınladı. Sevgililer Günü’nde, GOT7 Mark’ın “One in a Million” için animasyonlu bir müzik videosu yayınlandı. K-pop yıldızı, MV’nin baş yapımcılığını üstlendi.

20 Şubat’ta Mark, diğer GOT7 üyeleriyle birlikte “ENCORE” başlıklı yeni bir grup şarkısı yayınladı. Tuan ayrıca parçanın müzik videosunun baş yapımcılığını da üstlendi.

27 Mart’ta GOT7 üyesi Mark, XC3 adlı Represent ile üçüncü giyim koleksiyonunu piyasaya sürdü. Koleksiyonda çeşitli renklerde tişörtler, kapüşonlular, eşofman altı, şapkalar, bereler, bez çantalar, kupalar ve daha fazlası yer alıyor.

Haziran ayında, Winnie Harlow ile birlikte L’Officiel Filipinler’in kapağını süsledi. Aynı ay, sınırlı sayıda üretilen Artist Box için Anessa ile bir araya geldi ve bunu yapan ilk sanatçı oldu.

Ardından, Eylül ayında kadın K-pop solisti BIBI ile birlikte “Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings” filminin orijinal film müziği olarak “Never Gonna Come Down” şarkısını söyledi. Bu,  aynı zamanda erkek idolün ilk OST’si!

Bu arada, GOT7 Mark şu anda Creative Artists Agency (CAA) altında bir sanatçı olarak imzalandı. Şubat başında memleketi Los Angeles’a döndükten sonra Nisan ayı sonlarında Amerikan yetenek ve spor ajansına katıldı.

CAA, Mark’ın Amerika Birleşik Devletleri’ndeki solo aktivitelerini ve promosyonlarını yönetecek.

Diğer K-Pop haberleri hakkında daha fazla haber güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri