Kore Filmleri

Go Ara, ‘Sad Tropical’ ile 5 Yıl Sonra Beyazperdeye Geri Dönüyor

Başarılı aktris Go Ara’nın, Park Hoon Jung’un yaklaşmakta olan filmi “Sad Tropical“de rol alacağı doğrulandı!

JTBC haberine göre, Go Ara kısa süre önce yönetmen Park Hoon Jung’un “Sad Tropics” olarak da bilinen “Sad Tropical” filmine katıldığını doğruladı. Ayrıca oyuncu, yeni projesini çekmeye hazırlanıyor.

Go Ara, 'Sad Tropical' ile 5 Yıl Sonra Beyazperdeye Geri Dönüyor

Yakında çıkacak olan film “Sad Tropical”, boksör olmayı hayal eden bir çocuğun hikayesini anlatacak. Koreli bir babası ve Filipinli bir annesi var. Onu genç yaşta terk eden babasını aramak için Güney Kore’ye gitti.

‘Sad Tropical’, Go Ara’nın Beş Yıl Sonra Filmlere Geri Dönüşü Olacak

Ms. Hammurabi” yıldızının yönetmen Park Hoon Jung ile şahsen tanışıp film hakkında konuştuğuna dair bir söylenti vardı. Ayrıca Go Ara projeye özellikle de senaryodaki karakterlere ilgi duydu.

go ara

Go Ara, her türlü rolün üstesinden gelebilecek çok yönlü Koreli aktrislerden biridir. Karakteri henüz halka açıklanmadı. Bu arada, “Sad Tropical”, Go Ara’nın filmlerde neredeyse beş yıllık bir aradan sonra beyazperdeye dönüşünü işaret ediyor.

En son filmi 2016 yılında “Taxi Driver” oyuncusu Lee Je Hoon ve “Sinkhole” yıldızı Kim Sung Kyun ile birlikte çalıştığı “Phantom Detective” ile birlikteydi.

31 yaşındaki kadın yıldızın önceki dizisi, geçen Kasım 2020’de KBS2’de yayınlanan “Do Do Sol Sol La La Sol” idi.

go ara (do do sol sol la la sol)

 ‘Sad Tropical’ Filminde Kim Seon Ho’nun Yerini Muhtemelen Yeni Bir Aktör Alacak

Öte yandan, Kim Seon Ho eylül ayında “Sad Tropical”de başrol oynamak için görüşmelerde bulunuyordu. Onun beyazperdede ilk çıkışını yapacağı konuşuluyordu. Fakat 20 Ekim’de devam eden tartışmalar nedeniyle, filmden sorumlu yapım ekibinin “Start-Up” aktörünün hala projeye katılıp katılmayacağını düşünmek için bir tartışma yapacağı söyleniyor.

Kim Seon Ho

“Sad Tropical”in aslen kasım ayının sonunda oyuncu kadrosu onaylandıktan sonra yapımına başlaması planlanıyordu. Ancak Kim Seon Ho’nun şu anki durumu nedeniyle onun yerini yeni bir oyuncunun alması ihtimali var.

Yapım ekibinden bir yetkili, nihai kararların yönetmen Park Hoon Jung’a ait olacağını söyledi.

Go Ara’nın geri dönüş filmi hakkında ne söyleyebilirsiniz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu