Givenchy, Aespa’nın ‘Savage’ Şarkısı için Özel Parçalar Tasarladığını Açıkladı

2 dk okuma süresi

Fransız lüks markası Givenchy’nin marka elçileri Aespa için Savage tanıtımlarında ve müzik videolarında giyilen özel haute couture sahne kıyafetleri ürettiği ve sergilediği ortaya çıktı.

Tüm detaylar için okumaya devam edin.

Givenchy, aespa'nın 'Savage' Şarkısı İçin Özel Parçalar Yarattığını Açıkladı

Givenchy, Aespa Savage için Özel Sahne Kıyafetleri Yarattı

5 Ekim’de aespa, ilk mini albümleri Savage’ın ve aynı adlı başlık parçasının çıkışını kutlamak için “SYNK DIVE: aespa Savage SHOWCASE” başlıklı bir çevrimiçi etkinlik düzenledi. Etkinlik sırasında, aespa’nın fragman ve müzik videosu için giydiği kıyafetlerin Givenchy’nin yaratıcı yönetmeni Matthew M. Williams tarafından yapıldığı ortaya çıktı.

giselle

Kıyafetler, lüks markanın küresel marka elçileri oldukları için doğrudan aespa için yapıldı. Kıyafetler, Givenchy atölye ekibi tarafından elle tasarlandı ve üretildi.

Matthew M. Williams’ın kendine özgü tarzı ve sokak kültürüne olan sevgisinin duyarlılığından yola çıkarak, aespa kıyafetlerinin renkleri ve stilleri, grubun her bir üyesinin bireyselliği ve tarzı düşünülerek oluşturuldu. Ayrıca, Matthew M. Williams’ın imzası olan donanım aksesuarları da kıyafetlere eklendi.

karina

Aespa’nın sahne kıyafetleri, her üyenin renklerinin benzersiz bir karışımının yanı sıra lüks moda evi Givenchy ve Matthew M. Williams’ın hassas estetiği ve mirasının eşsiz bir karışımıdır.

ningning

Aespa ve Givenchy’nin mükemmel bir karışımı olarak yaratılan haute couture kıyafetleri, aespa’nın mini albümünde, tanıtımlarında ve müzik videolarında görülebilir.

winter

Kıyafetler hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Aespa hayranıysanız K-pop grubu ve üyeleri hakkında detayları bilgileri hazırladığımız yazıya göz atmayı unutmayın.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/aespa-uyeleri/

Givenchy ile Aespa İlişkisi

Şubat 2021’de Givenchy, küresel marka elçileri olarak aespa’yı seçtiklerini duyurdu. Grup, Givenchy’nin yaratıcı yönetmeni Matthew M. Williams’ın koleksiyonlarını ve estetiğini sergilemek için seçildi.

Bu, Givenchy’nin ilk kez bir K-pop sanatçısını marka elçisi olarak seçtiğini gösteriyor. Aespa’nın etkisini kanıtlayan, atandıklarında, lüks moda markalarının sadece bireysel üyeler değil, bütün bir grup seçmesi, küresel marka elçileri olmak için alışılmadık bir durumdu.

Aespa ile yeni ortaklıkları sorulduğunda, Matthew M. Williams, “Aespa’yı ilk gördüğümde, her üyenin sahip olduğu enerji beni çok etkiledi. Karina, Giselle, Winter ve Ningning ile bir grup olarak, her üyenin güçlü kişilik ve stil, doğal olarak Givenchy’nin estetiğiyle bağlantılıdır. Aespa’nın modası, kendi rengine sahip olmak demektir.”

Aespa, Matthew M. Williams ile çalışmaktan heyecan duyduklarını ve Givenchy ile yaptıkları etkinliklerle kendilerinin farklı yönlerini göstermek için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını açıkladı.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu