Girls’ Generation, BLACKPINK, TWICE Bu Ağustos’ta ‘Yaz Kraliçesi’ Unvanı için Yarışacak

3 dk okuma süresi

Önümüzdeki Ağustos ayında Kpop hayranlarını büyük bir ziyafet bekliyor. Neden diye sorabilirsiniz? Çünkü en iyi K-pop kız gruplarından üçü –Girls’ Generation, BLACKPINK ve TWICE– gelecek ay yeni müzik yayınlamaya hazırlanıyor. Peki sizce “Yaz Kraliçesi” olarak kim hüküm sürecek?

Girls' Generation, BLACKPINK, TWICE Bu Ağustos'ta 'Yaz Kraliçesi' Unvanı için Yarışacak

Girls’ Generation Ağustos 2022’de Geri Dönüşü

Henüz kesin bir tarih olmamasına rağmen, SONE’lar Girls’ Generation’ın 15. yıl dönümlerini kutlayacakları geri dönüşü için şimdiden hazırlanıyorlar. SM Entertainment, bir dizi rapor ve söylentiden sonra grubun 17 Mayıs’ta dönüşünü resmen duyurdu.

Girls' Generation

Grup üyesi Sooyoung’a göre Girls’ Generation Ağustos ayında yeni bir stüdyo albümü yayınlayacak. Bu albüm, altıncı stüdyo albümleri “Holiday Night”ın Ağustos 2017’de yayınlanmasından bu yana beş yıl sonra ilk grup çıkışı olacak. Albümün 8 Ağustos’ta çıkacağına dair bir söylenti var.

Girls’ Generation çıkışlarından bu yana anında dünya çapında hit olan şarkılar yayınladı. “Holiday”, “PARTY” ve “Lion Heart” grubun yaz aylarındaki en iyilerinden sadece birkaçı.

BLACKPINK Ağustos 2022’de Geri Dönüşü

BLACKPINK’in geri dönüşünün de Ağustos ayında planlandığı doğrulandı. Bu, dörtlünün ilk tam albümleri “THE ALBUM”un Ekim 2020’de piyasaya çıkmasından bu yana bir yıl on ay sonra ilk grup etkinliği olacak.

BLACKPINK

YG Entertainment’ın resmi duyurusunun ardından, BLINK’ler bir süredir Jennie, Jisoo, Lisa ve Rosé’yi bekledikleri için sosyal medyada sevinmeden edemediler. Aslında, grubun geri dönüşü açıklandıktan sonra Twitter’da “BLACKPINK”, “#BLACKPINKCOMEBACK”, “#BLACKPINK” gibi birkaç hashtag ve anahtar kelime trend olmaya başladı.

İLGİLİ YAZI: BLACKPINK’in Geri Dönüşü, 2022 Dünya Turu ile İlgili Güncellemeler

Yukarıda bahsedildiği gibi, Girls’ Generation geri dönüşünün 8 Ağustos’ta gerçekleşeceği söyleniyor. Tesadüfen 8 Ağustos, BLACKPINK için önemli bir gün çünkü çıkışlarının ve müzik endüstrisindeki altıncı yıl dönümlerinin günü!

Bu arada, “DDU-DU DDU-DU”, “Kill This Love”, “How You Like That” ve daha fazlası dahil olmak üzere, BLACKPINK’in geçmişte yayınladığı her şarkının dünyayı kasıp kavurduğunu kimse inkar edemez.

Ağustos 2022’de TWICE Geri Dönüşü

Son olarak, TWICE’ın da Ağustos ayında K-pop sahnesine dönmesi bekleniyor. 16 Mayıs’ta, 26 Ağustos’ta bir şeylerin geleceğini ve birçok hayranın geri dönüş tarihi olduğuna inandığını söyledi. Duyuru ayrıca, Nayeon’un solo çıkışı olduğu ortaya çıkan 24 Haziran tarihini de içeriyordu.

TWICE

AYRICA OKUYUN: Temmuz 2022 K-Pop Geri Dönüşleri ve İlk Çıkışları: BTS J-Hope, ITZY ve Daha Fazlası

TWICE’ın en son geri dönüşü, geçen yılın Kasım ayında üçüncü Kore stüdyo albümleri “Formula of Love” ile gerçekleşti, yani grup yeni müzik çıkaralı sekiz ay oldu. Geçtiğimiz aylarda, “SCIENTIST” şarkıcıları dördüncü dünya turları “III” kapsamında Kuzey Amerika ve Japonya’da konserler veriyorlardı.

BONUS:

Ağustos 2022’de Red Velvet Geri Dönüşü Olacak mı?

SM Entertainment’tan bugüne kadar resmi bir açıklama gelmemesine rağmen, bazı ReVeluv’ler Red Velvet’in Ağustos ayında da geri dönüş yapmasını umuyor.

Red Velvet

Geçen Mart ayındaki çevrimiçi basın toplantısında Joy, Red Velvet’in bu yıl başka geri dönüşleri olduğunu söyledi ve “her mevsimin kraliçesi” olmak istediklerini ekledi. Joy, sözlerini dikkate alarak, yaz, sonbahar ve kış mevsimlerinde kız grubunun geri dönüşünü ima etti.

Üç ya da dört en iyi K-pop kız grubu Ağustos’ta geri dönüş yapmaya hazırlanırken, önümüzdeki ay hayranlar için kesinlikle unutulmaz bir zaman olacak. Peki siz en çok hangi dönüşü dört gözle bekliyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Temmuz 2022 K-pop Geri Dönüşleri ve İlk Çıkışları
Notibell
K-Pop’ın En Ünlü 10 Kız Grubu Görseli — BLACKPINK Jisoo, TWICE Tzuyu ve Daha Fazlası!
Notibell
2022 K-pop Grup Konserleri, Hayran Buluşması Listesi: BTS, Red Velvet, ITZY, TREASURE