fromis_9 ‘from our Memento Box’ Grubun 1. Hafta Satış Rekorunu Kırdı

3 dk okuma süresi

fromis_9’un yeni albümü “from our Memento Box”, Hanteo Listesi’ndeki ilk hafta albüm satışlarında yeni bir kariyer rekoru kırdı. Satılan kopya sayısını sizler için hazırladık. Ek olarak, daha önce hangi albümün rekoru elinde tuttuğunu öğrenmek için okumaya devam edin.

fromis_9-from our memento box

fromis_9’un “from our Memento Box” Albümü, Yeni En Yüksek 1. Hafta Satışını Elde Etti

27 Haziran’da fromis_9, beşinci mini albümleri “from Our Memento Box” ile geri dönüş yaptı. EP, “Stay This Way” başlık parçasını ve diğer dört şarkıyı içeriyor.

Hanteo Grafiğine göre, “from our Memento Box” yalnızca ilk gün 80,656 kopya satarak fromis_9’un ilk gün satışlarında yeni bir rekor kırdı. Bu rekor daha önce grubun 17 Ocak’ta 49.712 kopya satan dördüncü mini albümü “Midnight Guest” tarafından tutulmuştu.

fromis_9

Hanteo ayrıca fromis_9’un yeni albümünün 27-29 Haziran tarihleri arasında 107.000 kopyayı aştığını ve grubun ilk haftadaki 104.438 kopya satış rekorunu (“Midnight Guest” tarafından da kırıldı) sadece üç gün içinde kırmayı başardığını duyurdu.

İlgili yazı: fromis_9, ‘Midnight Guest’ ile En Yüksek İlk Hafta Satışlarıyla Yeni Rekor Kırdı

“from our Memento Box” daha sonra ilk haftasını (27 Haziran – 3 Temmuz) Hanteo’da toplam 138.170 kopya satarak tamamladı.

Fromis_9, 2018’deki çıkışlarından bu yana albüm satışlarında istikrarlı bir artış görüyor. Bu sadece grubun popülaritesinin istikrarlı büyümesini gösterir.

Etkileyici albüm satışlarına ek olarak, beşinci mini albüm de çeşitli küresel listelerde parladı. Finlandiya, Singapur, Malezya, Filipinler, Vietnam, Endonezya, Yeni Zelanda, Japonya ve daha fazlası dahil olmak üzere en az 11 farklı ülkede ilk 10’da yer aldı.

fromis_9

Ayrıca, fromis_9’un “from Our Memento Box”ı Dünya iTunes Albüm Listesi’ne 10 numaradan giriş yaptı ve art arda dört gün boyunca listede kaldı.

Bu arada, başlık parçası “Stay This Way” Dünya Çapında iTunes Şarkı Listesi’nde 160 numaraya girdi. Yerli müzik listelerinde, şarkı ve B-side parçalar 27’sinde Bugs’ın gerçek zamanlı ve günlük listelerinde birinci ve beşinci sırayı domine etti. “Stay This Way”, Japonya’nın Rakuten Music’in gerçek zamanlı listesinde altı gün boyunca zirveye ulaştı.

Başarılı geri dönüşleri için fromis_9’u tebrik ederiz!

fromis_9 “Kim Shin Young’s Noon Song of Hope” programında Bu SM Sanatçısına Sevgilerini Gösterdi

Diğer yandan, fromis_9, MBC FM4U’nun “Kim Shin Young’s Noon Song of Hope” adlı radyo programının 30 Haziran yayınında, üyelerin belirli bir SM sanatçısına olan sevgilerini dile getirdiler.

DJ Kim Shin Young o gün, “fromis_9’un ‘Music Bank’teki cover performansını gördüm. Siz çocuklar çok iyi yaptınız.” Kim, 24 Haziran’da KBS’nin “Music Bank” programında Red Velvet’in “Feel My Rhythm” şarkısının kız grubunun kapağıyla ilgiliydi.

fromis 9 - from-our-memento-box

Performans için hazırlıkları sorulduğunda, Jiheon sadece iki günlük çalışmaları olduğunu söyledi. Red Velvet hayranı olduğunu da ekledi. “Kendime iyi yapmam gerektiğini düşünerek hazırlandım” dedi.

Kim Shin Young daha sonra cover performansına katılamayan Jisun ve Gyuri’ye hangi şarkıyı cover yapmak istediklerini sordu. Jisun, “Bence hayranlar daha önce denemediğimiz bir şey yapmamızı istiyor. Ne olduğu umrumda değil. Olasılıklarımı her şeye açtım.”

Gyuri, Red Velvet şarkılarını tekrar cover yapmak istediğini de sözlerine ekledi. “Şirin şarkıları severim ama aynı zamanda ‘Psycho’ gibi konseptler yapmak için kendime meydan okumak istiyorum.” Bunu, fromis_9 üyelerinin geri kalanı kabul etti.

fromis_9’un “Feel My Rhythm” cover performansını “Music Bank”te izlemediyseniz, buraya göz atın!

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Temmuz 2022 K-pop Geri Dönüşleri ve İlk Çıkışları
Notibell
K-Pop’ın En Ünlü 10 Kız Grubu Görseli — BLACKPINK Jisoo, TWICE Tzuyu ve Daha Fazlası!
Notibell
2022 K-pop Grup Konserleri, Hayran Buluşması Listesi: BTS, Red Velvet, ITZY, TREASURE