Falling Into Your Smile

3 dk okuma süresi

Falling Into Your Smile (Çince: 你微笑时很美), Qing Mei’nin You’re Beautiful When You Smile adlı romanına dayanan 2021 Çin dizisidir. Qiu Zhong Wei tarafından yönetilen ve Chang Jia tarafından yazılan dizinin başrollerinde Xu Kai (Lu Si Cheng) ve Cheng Xiao (Tong Yao) yer alıyor. Dizi Tencent Video ve Youku’da yayınlanıyor.

Falling Into Your Smile (2021)

Başlık:  Falling Into Your Smile

Yönetmen: Qiu Zhong Wei

Tür: Romantik, Komedi, Yaşam, Gençlik, E-spor

Bölüm: 31

Yayın Tarihi: 23 Haziran 2021

Falling Into Your Smile Konusu

Tong Yao, emekli olması gereken Yu Ming’in yerine ZGDX ekibine katılmak üzere keşfedilen çok yetenekli bir amatör oyuncudur. Denemeye karar verir ve ulusal şampiyonada ilk kadın profesyonel oyuncu olur. Bununla birlikte, takıma girişi ve devamında yaşanan olaylar söylentilere ve olumsuz tanıtımlara neden olur. Tong Yao’nun da takımdaki yerine layık olduğunu kanıtlaması gerekiyor.

Falling Into Your Smile (2021)

Takım kaptanı Si Cheng ile olan ilişkisi, kibiriyle ve arkadaşça olmayan tavrıyla kötü bir başlangıç ​​yapar. Ancak zamanla olası sorunlar ve dedikodular nedeniyle halktan gizledikleri birbirlerine karşı hisler geliştirirler. Tong Yao ve Si Cheng şampiyonluğu kazanmak için çabalarken, rakiplerin ve çılgın hayranların başarısızlıklarını ve saldırılarını da aşmak zorundadırlar.

Falling Into Your Smile Fragman

Falling Into Your Smile Oyuncuları

Başrol oyuncular: Cheng Xiao ve Xu Kai

Yardımcı rollerde ise; Rachel Wang, Zhai Xiao Wen, Zhou Yi Ran, Yao Chi, Sun Kai, Gao Han, Kevin Xiao, Yalkun Merxat, Cui Shao Yang ve Bao Ma gibi oyuncular rol almaktadır.

Cheng Xiao (Tong Yao – Smiling)

Cheng Xiao (Tong Yao - Smiling)

Tong Yao, ZGDX ekibine davet edilmeden önce yeni mezun ve oldukça yetenekli bir amatör oyuncu. Kararını verdikten sonra hayallerinin peşinden gitmeye cesaret eden kararlı bir kızdır. Tong Yao’nun destekleyici bir babası var ama annesi onun profesyonel bir oyuncu olma kararına karşı çıkıyor. Smiling, Tong Yao’nun oyundaki kullanıcı adıdır.

Xu Kai (Lu Si Cheng – Chessman)

Xu Kai (Lu Si Cheng – Chessman)

Si Cheng, ZGDX’in takım kaptanıdır. Yeteneğine inanani kendine güvenen bir adamdır. Sahada en iyi oyuncu ve takım arkadaşlarından büyük saygı görüyor. Si Cheng takım arkadaşlarını korur ve her şeyi kendine saklama eğilimindedir. Ayrıca ZGDX Gaming Club’da önemli bir hisseye sahip olan zengin bir aileden geliyor. Oyundaki kullanıcı adı Chessman.

Rachel Wang (Cheng Jin Yang)

Rachel Wang (Cheng Jin Yang)

Jin Yang, Tong Yao’nun en iyi arkadaşıdır. O zengin bir aileden geliyor. Ara sıra yarı zamanlı bir ev sahibi olarak çalışırken zamanını alışveriş ve seyahat ederek geçiriyor. Jin Yang’ın Ai Jia ile açık-kapalı bir ilişkisi var.

Zhou Yi Ran (AI Jia)

Zhou Yi Ran (AI Jia)

Ai Jia, YQCB ekibinde profesyonel bir oyuncudur. Jin Yang’a aşık ve her zaman onun dikkatini çekmek istiyor ama ilişkileri istikrarlı olmaktan uzak. Takım arkadaşları arasında takım kaptanı Liang Sheng ve Hierophant var.

Zhai Xiao Wen (Jian Yang)

Zhai Xiao Wen (Jian Yang)

Jian Yang, CK takımının en iyi oyuncusudur. Aynı zamanda Tong Yao’nun eski erkek arkadaşıdır ve onunla barışmak ister.

Yao Chi (Lu Yue)

Yao Chi (Lu Yue)

Lu Yue, Si Cheng’in küçük erkek kardeşidir. Ayrıca ZGDX ekibinin bir parçasıdır ancak bir yıl süreyle uzaklaştırılmıştır. Konuşkan bir insandır ve Tong Yao ile çekişmeyi sever.

Sun Kai (Xiao Pang)

Sun Kai (Xiao Pang)

Fatty, Si Cheng’in takım arkadaşıdır. Yemek yemeyi seven arkadaş canlısı ve sevimli bir adamdır.

Gao Han (Lao K)

Gao Han (Lao K)

Lao K ayrıca ZGDX ekibinin bir parçasıdır. Nispeten sakin ve huysuzdur. Lao Mao ile iyi anlaşıyor ve güzellik ve cilt bakımıyla ilgileniyor.

Kevin Xiao (Lao Mao)

Kevin Xiao (Lao Mao)

Lao Mao ayrıca ZGDX için oynuyor. Romantizm söz konusu olduğunda karışık bir adam. Aynı zamanda bir fitness tutkunudur.

Yalkun Merxat (Yu Ming)

Yalkun Merxat (Yu Ming)

Yu Ming, bir el yaralanması nedeniyle emekli olmaya zorlanmadan önce ZGDX takımında bir oyuncudur. Daha sonra takım koçu olur. Yu Ming, yeteneği fark edebilen ileri görüşlü bir adamdır. Aynı zamanda mantıklı ve anlayışlı bir insandır.

Cui Shao Yang (Xiao Rui)

Cui Shao Yang (Xiao Rui)

Xiao Rui, ZGDX’in takım yöneticisidir. Gerektiğinde ekip üyeleri arasındaki gerginlikleri yatıştırmak ve garip durumları hafife almak gibi işi olan neşeli bir adamdır.

FAQ

Falling Into Your Smile, 2. sezon için resmi olarak yenilenmedi, ancak çok popüler olduğu için gelecekte dizinin geri dönüşünü görebileceğimizi düşünüyoruz.

Kesinlikle! E-spor zemininde hafif romantik komedi türünde ilerleyen dizi Falling Into Your Smile, tüm izleyiciler için kesinlikle çok güzel zamanlar sağlayacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu