EXO Xiumin, ‘2021’de En İyi Çok Yönlü Sanatçı’ Seçildi

3 dk okuma süresi

EXO Xiumin, “2021’de En İyi Çok Yönlü Sanatçı” unvanını aldı! Hatta aynı gün MBTI tipini açıkladı. Tüm ayrıntıları öğretmek için okumaya devam edin.

EXO Xiumin, '2021'de En İyi Çok Yönlü Sanatçı' Seçildi

EXO Xiumin, çok yönlü sanatçı olarak ünvan kazandı

6 Ekim’de FanPlus, 15 Eylül – 6 Ekim tarihleri ​​arasında düzenledikleri “2021’deki en iyi çok yönlü sanatçı kim” anketinde en iyi 3 sanatçıyı açıkladı.

Resmi web sitelerine göre FanPlus, çeşitli içerik ve iletişim özellikleri sağlayan küresel K-pop hayranları için kapsamlı bir uygulamadır. Oylama yarışmaları düzenlemeleriyle de tanınırlar. Ödüller, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki New York Times Meydanı, Çin’deki Ningbo, Kore’deki Incheon Havaalanı, metro reklamları ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki tanınmış yerlerde reklamlardır.

2021’de çok yönlü en iyi sanatçı kim” anketi için ilk 9 aday BTS Jungkook, EXO Xiumin, Cho Seungyoun, Ha Sungwoon, Stray Kids Han, ENHYPEN Heeseung, WEi Yohan ve ASTRO Moonbin.

FanPlus’a göre, EXO Xiumin, dünyanın dört bir yanından toplam 974.390.503 oy ile son sıralamada 1. sırada yer aldı.

exo xiumin

İkinci sırada BTS Jungkook ve üçüncü sırada Stray Kids Han var. Xiumin ve Jungkook arasında 30 milyondan fazla oy farkı var.

EXO Xiumin, “2021’de En İyi Çok Yönlü Sanatçı” olarak övüldüğünden, FanPlus onu Güney Kore’nin Seul kentinde bulunan ve her gün 150.000 ziyaretçinin geldiği bir alışveriş/eğlence kompleksi olan Yongsan iPark Mall’da reklamlarla ödüllendirecek.

En İyi Çok Yönlü Sanatçı Oylaması

Hem iPark AVM’de hem de Yongsan Caddesi ana kapısında sergilenecek olan 11 metrelik LED Reklamlar ve hayranlar tarafından yapılan 7,3 metrelik LED Reklamlar olacak.

Xiumin’in Yongsan iPark Alışveriş Merkezi’ndeki LED ekrandaki reklamları yedi gün, Yongsan Caddesi’ndeki reklamlar ise 14 gün sürecek.

Bu arada BTS Jungkook’un da bir ödülü var. Yedi gün boyunca Seul’deki bir istasyondaki Subway CM panosunda reklamı yapılacak.

Ayrıca okuyun: https://www.dizisel.com/exo-chanyeol-egzersiz-rutini-2021-ince-bir-figuru-nasil-elde-edebilirsiniz/

Geçtiğimiz aylarda Xiumin, sadece K-pop idolü olarak değil, aynı zamanda sunucu, oyuncu ve aynı zamanda bir müzik aktörü olarak faaliyetler yürüttüğü için çok yönlü bir sanatçı olarak becerilerini kanıtladı.

“2021’de En İyi Çok Yönlü Sanatçı” unvanını kazandığı için EXO Xiumin’i tebrik ederiz!

EXO Xiumin MBTI nedir?

Diğer yandan, EXO üyesi Xiumin geçtiğimiz günlerde sanatçı-fan iletişim platformu “Dear U Bubble” aracılığıyla hayranlarına güncelle yaptı. Bir MBTI testi yaptığını hayranlarıyla paylaşmak için platforma uğradı ve sonucu da açıkladı.

EXO Xiumin

Bir MBTI (Myers-Briggs Tip Göstergesi) testi, bireyin dünyayı nasıl anladığı ve kararlar aldığına ilişkin psikolojik tercihleri ​​ölçmek için yapılan psikometrik bir ankettir.

Basitçe söylemek gerekirse, MBTI testi, insanların nasıl çalıştıkları ve öğrendikleri hakkında kendilerini anlamalarına yardımcı olmak için kullanılan bir kişilik testidir.

Dear U Bubble hakkındaki mesajında ​​EXO Xiumin, “Bugünlerde herkes MBTI ile ilgileniyor, ben de denedim. Merak ediyorsun, değil mi?”

EXO Xiumin MBTI Test

Xiumin daha sonra MBTI test sonucunun bir fotoğrafını gösterdi ve bu “ISFJ-T”. “ISFJ-T” kişiliğine sahip bir kişi kendini çok adamış ve bir koruyucudur. Ayrıca, sevdiklerini savunmaya her zaman hazırdırlar.

MBTI tipini paylaştıktan sonra, EXO Xiumin kayıtlara başlayacağı için hayranlara veda etti ve hayranların solo albümü için şarkı kaydedip kaydetmediği konusunda merak uyandırdı.

Diğer K-Pop haberleri hakkında daha fazla haber güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu