EXO Kai, Son Röportajında ​​Moda Alışkanlıklarından Bahsetti

2 dk okuma süresi

EXO üyesi Kai, Teen Vogue ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda moda alışkanlıklarını anlattı. Tüm detaylar için okumaya devam edin!

EXO Kai, Son Röportajında ​​Moda Alışkanlıklarından Bahsetti

EXO Kai’nin Son Faaliyetleri Nelerdir?

12 Ekim’de Teen Vogue, EXO üyesi Kai ile röportajlarını yayınladı. İdol şu anda Seul Moda Haftası’nın İlkbahar/Yaz 2022 sezonunun küresel elçisi olarak görev yapıyor. Röportaj sırasında EXO üyesi Kai moda alışkanlıklarını anlattı.

Yaklaşık on yıldır idol olarak aktif olan Kai, kendini ifade etmek için kıyafetleri kullandığını itiraf etti. Kariyerinin başlangıcında kendini ifade etmenin tek yolunun şarkı söylemek veya dans etmek olduğunu düşündüğünü itiraf ediyor. Ancak artık bunca yıldır aktif olduğu için kendisini bir sanatçı olarak ifade edecek başka çıkışlar da bulmuştur.

kai

Kai modayla çevrili olmaya alışkın (idolün birkaç moda markasıyla desteği var), ama her zaman böyle değildi! 2014 yılında EXO, Seul Moda Haftası podyumunda yürüdü. O sırada Kai 21 yaşındaydı. O zamanlar kolay olmadığını ve sahneyi mahvedeceğinden veya bir hata yapacağından son derece endişelendiğini iddia etti. Pist için yürüyüş dersleri bile aldı!

Kai, I Live Alone programında göründüğünde, izleyiciler Kai’nin gömme dolabına bir göz atabildiler. Tabii ki idolün dolabı lüks markalarla doluydu ama en şaşırtıcı kısım bu değildi. Dikkatli izleyiciler, kıyafetlerin çoğunun üzerinde hala orijinal etiketlerinin olduğunu fark ettiler! Bu, birçok kişinin etiketlerin hala orada olmasının nedenini sorgulamasına neden oldu.

Bazıları Kai’nin bu kıyafetleri tekrar satabileceğini, bazıları ise onların yepyeni olduğunu söyleyip tekrar satabileceğini şaka yaptı. Diğerleri kıyafetlerine dikkat etmediğini söyleyerek idolü kızdırdı! Kai bu yorumların hiçbirine alınmıyor; aslında bunu komik buluyor!

Evet, çamaşırlarını yıkadığını, ancak etiketi üzerilerine geri koyduğunu söylüyor. Bunun sadece bir alışkanlığı olduğunu ve bunu yapmak gerçekten can sıkıcı olsa da kıyafetlerine dikkat etmek istediği için yapmaya başladığını söyledi. Alışkanlık bugüne kadar devam etti.
Ancak, etiketleri ayakkabılarından çıkardığını söylüyor!

Kai’nin garip alışkanlığı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

exo kai

EXO Kai’nin Moda Markaları Elçiliği

16 Eylül 2019’da EXO üyesi Kai’nin Gucci Eyewear’ın ilk Kore küresel elçisi olarak seçildiği açıklandı. 2019 Sonbahar/Kış gözlük kampanyasında markayla çıkış yaptı.

2020’de Gucci, Kai ile birlikte bir kapsül koleksiyon çıkardı ve onu işbirliği yaptıkları ilk Koreli ünlü yaptı. Koleksiyonun adı “The Kai Capsule Collection”du.

13 Ekim’de EXO üyesi Kai, kozmetik markası Bobbi Brown için ilk erkek ilham perisi oldu. Aynı zamanda markanın ilk Asya Pasifik ilham perisidir.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri