Kore Filmleri

EXO D.O. Yaklaşan ‘The Moon’ Filmi İçin Astronot Kıyafeti Giyiyor

Sahne adıyla D.O. olarak bilinen EXO üyesi ve aktör Do Kyung Soo, yakın zamanda çıkacak olan filmi “The Moon”un çekimlerini tamamladı.

13 Ekim tarihinde EXO D.O. ve Seol Kyung Gu yakında çıkacak olan bilimkurgu filmi “The Moon”un çekimlerini bitirdi ve şimdi post prodüksiyon için hazır. Çekimler Haziran ayında başlamıştı.

EXO D.O. Yaklaşan 'The Moon' Filmi İçin Astronot Kıyafeti Giyiyor

Aynı gün, yayın şirketi CJ Entertainment, idol aktörün astronot kıyafeti içinde tamamen yakışıklı şekilde giyinmiş bir fotoğrafıyla hayranlarını mutlu etti.

EXO D.O. Uzayda İzole Bir Adama Dönüşüyor

EXO üyesi ve ödüllü oyuncu D.O, Sun Woo adında, suçlayıcı derecede talihsiz bir kazadan sonra uzayda terk edilmiş izole bir adama dönüşür.

Aktör, yeni yayınlanan tanıtım fotoğraflarında, meslektaşları tarafından geride bırakıldıktan sonra uzayda hareket ederken bir astronot kıyafeti giyiyor.

exo d.o the moon
“My Annoying Brother”, “Along With the Gods: The Two Worlds” ve “Along With the Gods: The Last 49 Days” filmlerindeki olağanüstü performanslarından sonra, hayranlar ve izleyiciler oyunculuk becerilerini zaten biliyorlar.

Bununla birlikte, askerden terhis olduktan sonra ilk projesinde, bir astronot olarak beklentileri yükselterek çok fazla heyecan yarattı.

‘The Moon’ Film Konusu ve Çıkış Tarihi

Yakında çıkacak olan bilim kurgu filmi “The Moon”, kurtarılması gereken uzayda bırakılan bir adamın yalnız hikayesini anlatıyor.

“Along With the Gods”ın iki filmini yöneten ve yazan Kim Yong Hwa, D.O. ile birlikte bir kez daha yeni bilim kurgu filminin küratörlüğünü yaptı.

exo d.o

Bunun yanı sıra, “Space Sweepers”ın yapımcısı Dexter Studio, en son teknolojiyle birlikte çok daha büyük bir hakimiyet sergileyerek, bir CGI görsel evreninin uygulanmasında projeye hayat veriyor.

Öte yandan Kim Yong Hwa’nın yönettiği filmde, deneyimli oyuncular Kim Hee Ae ve Sol Kyung Gu, D.O. ile birlikte yer alıyor.

“The Moon”un çıkış tarihi ve saati henüz kamuoyuna açıklanmadı. Yapım ekibi tarafından post prodüksiyon yapılır yapılmaz açıklanması bekleniyor.

EXO D.O. Yeni Kore Dizisi ‘True Swordsmanship’te Başrolde

EXO D.O. yaklaşan hukuk dizisi “True Swordsmanship”de rol almak için görüşmelerde bulunduğu bildiriliyor.

Geçen Ağustos 2020’de aktörün ajansı SM Entertainment, idol oyuncunun hukuk dizisinde rol alması için bir teklif aldığını ve olumlu bir şekilde incelediğini doğruladı.

Teklifi kabul etmesi halinde, yolsuzluk savcısı Jin Jung rolünü üstlenecek.

Daha fazla Kore dizi, Kore film ve ünlü haber güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu