Eunha, SinB ve Umji İlk Görsel Filmde Grup Adını ‘VIVIZ’ Olarak Açıkladı

2 dk okuma süresi

Eski GFRIEND üyeleri, üç üyeli VIVIZ grubu olarak geri dönüyor! Grup adlarının arkasındaki anlamı öğrenmek için okumaya devam edin.

Eunha, SinB ve Umji İlk Görsel Filmde Grup Adını 'VIVIZ' Olarak Açıkladı

Eski GFRIEND Eunha, SinB ve Umji, VIVIZ İlk Çıkışı İçin İlk Görsel Filmi Yayınladı

Yakın zamanda, Eunha, SinB ve Umji’nin yeni şirketi Big Planet Made (BPM), resmi sosyal medyalarında ilk tanıtım filmlerini yayınlayarak üçlünün yeni grubunun adını duyurdu.

Big Planet Made’ye göre, üç eski GFRIEND üyesinin yeni grubu, “VIVId dayZ“nin kısa versiyonu olan VIVIZ olarak adlandırılaca. “VIVId” açık ve yoğun ve “dayZ” günleri ifade edecek.

Buna ek olarak, grup isimleri aynı zamanda üye isimlerinin her birinin, Eunbi (Eunha’nın gerçek adı), SinB ve Korece’de “bibiji” olarak telaffuz edilen Umji‘nin bir kısaltmasıdır.

VIVIZ grup isimleriyle Eunha, SinB ve Umji, dünyada kendi renklerini her zaman gururla ifade eden sanatçılar olmayı umuyor.

sinb-eunha-umji

46 saniye uzunluğundaki ilk görsel film için, Eunha, SinB ve Umji, siyah beyaz bir atmosfer ve kırmızı bir arka plan arasında gidip gelerek farklı pozlar verirken, güçlü çekiciliklerini gösteriyorlar.

Eunha, SinB ve Umji birlikte muhteşem görsellerini sergileyerek hayranların grubun gelecekteki etkinlikleri için beklentilerini yükselttiler.

Bu arada Eunha, SinB ve Umji, 6 Ekim’de yeni bir start-up plak şirketi olan Big Planet Made ile eski SISTAR üyesi Soyou ile sanatçı kadrosuna katılarak özel bir sözleşme imzaladılar.

viviz tanıtım

İmzalarının yanı sıra, üç üye de her biri kendi sosyal medyalarında kısa bir mesaj paylaştı ve üç üyeli bir grup olarak çıkış yapma planlarını anlattı. Bir grup olarak promosyon yapma kararlarıyla bir kez daha heyecan verici yönleri hayranlarına duyurdular.

GFRIEND’in diğer eski üyeleri, Yuju, Yerin ve Sowon, GFRIEND’in Mayıs ayında dağılmasından bu yana bireysel faaliyetlerini sürdürmek için yollarını ayırdı ve yeni bir şirket olan KONNECT Entertainment, Sublime Artist Agency ve IOK Company ile anlaşma imzaladı.

VIVIZ çıkış tarihleri ​​ile ilgili daha fazla bilgi henüz açıklanmadı.

Gelecekte grup olarak Eunha, SinB ve Umji’yi daha fazla göreceğiniz için heyecanlı mısınız?

Görsel filme buradan göz atın:

VIVIZ Bireysel Tanıtımı Yayınladı

Bu arada, görsel filmlerinin yayınlanmasından önce Big Planet Made, bireysel üyelerin film tanıtımlarını yayınladı.

Tıpkı görsel filmlerinde olduğu gibi, tanıtımların her biri, kişiliklerini temsil eden siyah beyaz ve kırmızı bir atmosferden ileri geri gidiyor.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu