Eric Nam Solo Geri Dönüşü Ekim’de Gerçekleşiyor

3 dk okuma süresi

Eric Nam yeni şarkıyla solo dönüşünü duyurdu!

20 Eylül’de solo sanatçı, memleketi Atlanta’daki Piedmont Park’ta düzenlenen Music Midtown müzik festivalinde performans sergiledikten sonra Instagram’da bir fotoğraf yayınladı. Fotoğraf, müzik sahnesine geri dönme planından bahsettiği uzun bir yazıyla beraberdi.

Eric Nam

(Fotoğraf: Instagram: @ericnam)

Eric Nam Solo Geri Dönüş 2021: Solist Ekim’de Yeni Albüm Çıkaracak

Eric Nam, yeni Instagram gönderisinin başlığında, “18 ay sonra ilk şov – büyük sevgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Hepiniz harikasınız. Yeni müzikler Ekim’de geliyor. Hazırlanın. Sizi seviyorum.” dedi.

İngilizce mesajının ardından Korece bir mesaj geldi ve burada “yeni müziğin” birkaç şarkı şeklinde piyasaya sürüleceğini açıkladı ve olası bir albüm çıkışına işaret etti.

Eric Nam

(Fotoğraf: Instagram: @ericnam)
Eric Nam’ın Yeni Instagram Fotoğrafı

Eric Nam’ın solo dönüşü, geçen yılın Temmuz ayında dördüncü EP’si “The Other Side”ı yayınlamasından bu yana bir yıldan uzun bir zaman sonra ilk geri dönüşü olacak.

Çıkış single’ı “Paradise” ve B-side “The Other Side” Güney Kore’de ve Asya’daki diğer ülkelerde hit şarkılardır. DAY6 Young K, Eric Nam ile birlikte EP’deki dört parçayı birlikte yazdı.

AYRICA OKUYUN: BLACKPINK Lisa, SHINee Key, DAY6 Young K ve Daha Fazlası: İdoller Arasında Solo Yarışı

Solist, sadece Koreli yıldızların değil çok sayıda sanatçının yer aldığı “Eric Nam ile Daebak Show” adlı kendi podcast’ine ev sahipliği yapıyor.

Eric Nam Daebak Show

(Fotoğraf: Instagram: @daebakshow)
Jamie Park ve Eric Nam

Podcast’inde yer alan bazı K-pop şarkıcıları ASTRO üyeleri JinJin, MJ ve Sanha; TXT üyeleri Taehyun ve Yeonjun; NU’EST üyeleri Minhyun ve Baekho; AleXa, Jamie Park, Kim Chungha ve çok daha fazlası.

Eric Nam’ın “Daebak Show”u Dive Studio’nun YouTube kanalına yükleniyor.

Eric Nam’ın Ekim’deki solo dönüşüyle ilgili beklentileriniz neler?

Eric Nam’ın Stone Music Entertainment’tan Ayrılmadan Önce Faaliyetleri ve Yayınları

Müzik yetkililerine göre, Stone Music Entertainment ile sözleşmesi geçen yılın sonunda sona erdikten sonra Eric Nam’ın artık ücretsiz bir yıldız olduğu bildirildi.

Eric Nam’ın Stone Music Entertainment ile olan sözleşmesini yenilemediği söylendi.

Bu yılın nisan ayında, CJ ENM’nin daha sonra CJ ENM’nin onayladığı alt şirketlerinin yeniden düzenlenmesinin bir parçası olarak Stone Music Entertainment’ı kapattığı bildirildi.

Eric Nam

(Fotoğraf: Instagram: @ericnam)

Ancak şirket, Stone Music’in bir müzik dağıtım markası olarak çalışmaya devam edeceğini söyledi. Sanatçılarının başka bir şirkete geçtiği varsayılıyor.

Eric Nam, sözleşmesinin sona ermesinden önce, Hintli-Amerikalı besteci Kshmr, Hintli şarkıcı ve besteci Armaan Malik ile işbirliği içinde bu yılın Mayıs ayında “Echo” single’ını çıkardı.

2020’de solist sadece “The Other Side” ile solo geri dönüş yapmakla kalmadı, aynı zamanda Asya, Latin Amerika ve Kuzey Amerika’da 34 şehri kapsayan ilk resmi dünya turunu gerçekleştirdi.

Eric Nam

(Fotoğraf: Instagram: @ericnam)

Eric Nam’ın dünya turu Ocak 2020’de Tayvan, Taipei’de bir gösteri ile başladı. Filipinler, Endonezya, Teksas, Ontario, Indiana, California ve daha fazlası şeklinde devam etti.

Ancak Nam, pandemi nedeniyle turunun Latin Amerika ayağını iptal ettiğini duyurdu. Los Angeles tarihleri ve turun Kuzey Amerika ayağı Eylül 2020’ye ertelenmişti.

Diğer K-Pop haberleri hakkında daha fazla haber güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu