ENHYPEN, “The Kelly Clarkson Show”da Performans Sergiledi

2 dk okuma süresi

ENHYPEN, “The Kelly Clarkson Show”da en son şarkıları “Tamed-Dashed”in inanılmaz bir performansını sergileyerek Amerikan televizyonunda resmi olarak çıkışını yaptı!

ENHYPEN, The Kelly Clarkson Show da Tamed-Dashed Performansı Sergiledi

ENHYPEN, ABD Televizyon Çıkışını Gerçekleştirdi

ENHYPEN’in yönetim ajansı Belift Lab, 19 Kasım’da çaylak grubun ünlü Amerikan talk show’una ilk kez konuk olacağını ve “Tamed-Dashed” performansı gerçekleştireceklerini duyurdu.

“Tamed-Dashed”, grubun son albümü “DIMENSION: DILEMMA”nın başlık parçası olarak biliniyor. Şarkının yapımcılığını Bang Si Hyuk ve diğer hit yapımcılar üstlendi.

enhypen the kelly clarkson show

Yedi üyeli erkek grubu, 23 Kasım’da ABD TV çıkışını yaptı. Kelly Clarkson, ENHYPEN’i geçen yılki çıkışlarının ardından muhteşem bir şekilde tanıttı.

Kelly, “Dünyanın her yerinde büyük satışlar ve büyük ödüller topladılar. Ve ilk stüdyo albümleri yakın zamanda piyasaya çıktıkları ilk hafta içinde 800.000 kopya sattı,” diye devam etti.

kelly clarkson

Ayrıca okuyun: ENHYPEN DIMENSION: DILEMMA Ön Sipariş Sayısıyla Yeni Bir Rekor Kırdı

“Tamed-Dashed” performanslarının öncesinde ENHYPEN üyeleri kendilerini İngilizce olarak tanıttılar ve bazı üyeler izleyicilere birkaç söz söyledi.

ENHYPEN’in lideri Jungwon, “Kelly Clarkson Show’da olduğumuz için çok heyecanlıyız” dedi. Jake, “Baş single’ımız ‘Tamed-Dashed’in ABD’deki ilk performansımıza ayak uydurduğunuzdan emin olun” diye ekledi.

Daha sonra Jay ve Sunoo, “Kaçırmak istemeyeceğiniz özel bir performans” ve “Umarız beğenirsiniz” dedi.

enhypen

Daha sonra ENHYPEN, tüm açık stadyumu kendi sahnelerine çevirdi ve ABD’li izleyicilere, üyelerin şarkı söyleme ve dans etme becerilerini sergiledikleri inanılmaz bir performans ile sergiledi.

ENHYPEN’in “The Kelly Clarkson Show”daki “Tamed-Dashed” performansı, Amerikan talk-show’unun resmi YouTube kanalına yüklendi ve video, yazım tarihi itibariyle 694.000 izlenmeyi aştı.

Erkek grubun ABD’deki ilk çıkışından sonra hayranlar Twitter’da gruba tebrik mesajları gönderdiler ve “#ENHYPENonKelly” ve “#ENHYPEN” hashtaglerini eklediler.

ENHYPEN’in “The Kelly Clarkson Show”da “Tamed-Dashed” performansını buradan izleyin!

ENHYPEN’in ‘DIMENSION: DILEMMA’ Bu Hafta Çeşitli Billboard Albümleri Listelerine Girdi

Diğer yandan çaylak grup, ilk stüdyo albümleriyle bu hafta Billboard Dünya Albümleri Listesinde bir kez daha üst sıralarda yer aldı.

ENHYPEN’in “DIMENSION: DILEMMA” diğer K-pop albümleriyle birlikte ilk 10’da yer alıyor.

enhypen

Billboard’a göre, “DIMENSION: DILEMMA” bu hafta 5. sırada yer alarak dördüncü nesil bir grubun listedeki en yüksek sıradaki albümü oldu.

Albüm, Dünya Albümleri Tablosunda beş hafta geçirdi. Albümün bugüne kadarki en yüksek zirvesi 1 numara!

Küresel listenin yanı sıra, ENHYPEN’in ilk stüdyo albümü en son Güncel En İyi Albüm Satışları ve En İyi Albüm Satışları listelerine sırasıyla 27 ve 43 numaradan girdi.

12 Ekim’de yayınlanan “DIMENSION: DILEMMA” sadece “Tamed-Dashed” değil, aynı zamanda TXT’den Yeonjun’un da yer aldığı “Blockbuster” parçası da dahil olmak üzere yedi yeni şarkı daha içeriyor.

ENHYPEN

Şimdiye kadar ENHYPEN’in “DIMENSION: DILEMMA”, Kore’nin en önemli müzik listelerinden biri olan Hanteo Chart tarihinde dördüncü nesil bir grubun en çok satan albümü oldu. 22 Kasım itibariyle 950.000’den fazla kopya sattı.

ENHYPEN’in “Tamed-Dashed” şarkısının resmi müzik videosunu buradan izleyebilirsiniz!

K-Pop haberleri hakkında daha fazla haber güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri