ENHYPEN Jungwon, CSAT Açıklamaları İçin Özür Diledi

2 dk okuma süresi

ENHYPEN Jungwon, 2022 Kolej Akademik Yetenek Testine giren öğrencilerin öfkesini kazandıktan sonra, son sözleri için özür dilemeye karar verdi.

ENHYPEN Jungwon’un özrünü görmek için okumaya devam edin.

ENHYPEN Jungwon

ENHYPEN Jungwon, Son Açıklaması İçin Özür Diledi

19 Kasım’da ENHYPEN Jungwon, “Dün V Live’da sınava girenlerin duygularını anlamadığım sözler için özür dilemek istiyorum. Anlayamadım” dedi ve ekledi, “Hala çok olgunlaşmamış ve eksik olduğumu hissettim. Üzgünüm.”

Jungwon, 18 Kasım tarihinde Naver V Live aracılığıyla yapmış olduğu hayran toplantısında, “Ama yarınki hayran toplantısına gelen insanlar SAT sınavında başarılı olmayanlar, değil mi?” dedi. Ayrıca, “SAT önemli değil” diye ekledi.

KAÇIRDIĞINIZ DURUMDA: ITZY Yuna, ENHYPEN Sunoo, IVE Yujin ve Daha Fazlası: 2022 SAT Sınavına Girecek İdoller

Bu söz istemeden ve şaka amaçlı söylenmesine rağmen, Jungwon’un yorumu hızla internette yayıldı ve çevrim içi kullanıcılar, onun duyarsız yorumuyla ilgili eleştirilerini anında dile getirdiler.

enhypen jungwon

Hem okumak hem de çok çalışan hayranlar olduğu için, birçok kişi Jungwon’un sözlerinin öğrenmek için çaba harcayanları küçümsediğini varsayıyordu.

“Sıkı çalışıp keyifli bir hayat yaşayan birçok insan var” ve “Hayranlarınız hakkında nasıl böyle düşünürsünüz?” şeklinde yorumlar yapıldı.

Bununla birlikte, bazıları Jungwon’un şaka yaparken sadece bir dil sürçmesi olduğunu ve insanların onu aşırı eleştirmekten kaçınması gerektiğini açıklayarak savundu.

Jungwon

Jungwon’un bu sözleri nedeniyle, çevrim içi kullanıcılar ENGENE’leri (ENHYPEN fandom) pek fazla düşünmediğini düşünüyorlardı. Ayrıca, testten sonraki gün hayran toplantısına katıldıkları için ENGENE’lerin çok çalışmadığını ve CSAT’ta başarılı olamayacaklarını düşündüğünü de varsaydılar.

Konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

ENHYPEN, Kötü Vokal Performansı Yüzünden Eleştirildi

ENHYPEN, Music Bank’i kazandıktan sonra single’ları “Tamed-Dashed”in encore performansını sergiledi. ENGENE’ler grubun başarısından çok memnun kaldılar.

Ödülü aldıktan sonra, encore performansları için canlı olarak “Tamed-Dashed” şarkısını söylediler ve sahnede eğlenirken görüldüler.

enhypen

DAHA FAZLA OKUYUN: ENHYPEN’in İlk Stüdyo Albümü ‘DIMENSION: DILEMMA’ Billboard 200’de İlk Çıkış Yaptı

ENHYPEN ödülü aldıktan sonra şarkı söylemeye başladığında maalesef kötü eleştiriler aldı. Yine de, bazı hayranlar bunu ciddiye almadı ve hatta uyumsuz olduğu zaman bile uyum içinde oldukları konusunda şaka yaptılar.

ENGENE’ler, orijinal versiyonun benzersiz bir melodisi olduğunu söyleyerek grup üyelerini savundu.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri