ENHYPEN, ‘Dimension: Dilemma’ Albümü, 4. Nesil İkon Olmak ve Daha Fazlası Hakkında Konuşuyor

3 dk okuma süresi

ENHYPEN, 12 Ekim saat 14:00’te (KST) ilk uzun albümleri “Dimension: Dilemma“nın çıkışını anmak için bir çevrimiçi gösteri düzenledi. Üyeler sahneyi canlandırıcı performanslarıyla doldurdular. Ayrıca son albümleri, dördüncü nesil ikonlar olarak adlandırılmaları hakkındaki düşünceleri ve daha fazlası hakkında konuştular!

ENHYPEN, DIMENSION DILEMMA Albümü, 4. Nesil İkon Olmak ve Daha Fazlası Hakkında Konuşuyor

ENHYPEN ‘DIMENSION: DILEMMA’ Albümü Hakkında Konuştu

Yeni albümlerinden bahseden ENHYPEN, “DIMENSION: DILEMMA” albümünün çıkış öncesi ve sonrası arasındaki farktan kaynaklanan ikilemi açıkladı. ENHYPEN, “Bir sanatçı ile sıradan bir insan arasındaki sıkıntılar bu albümde iyi bir şekilde yer alıyor” dedi.

ENHYPEN’in daha önce “BORDER” serisi için yayınladığı iki albümde, çıkışlarından önce hissettikleri karmaşık duyguları ve sonrasında hissettikleri dürüst duyguları sergilediler. ENHYPEN, “DIMENSION” serisiyle, bu dünyanın yeni bir boyuta sahip olduğunu, daha karmaşık ve çelişkili olduğunu fark ettikten sonra başka bir dünyaya giren kişilerin hikayesini anlatmayı umuyor.

“Bu albümde, çıkışımızdan sonraki bir yılı aşkın süre boyunca sahip olduğumuz duygu ve deneyimleri yakalamaya çalıştık. İlk başta amacımız çıkış yapmaktı, ancak hayranlar bize çok fazla sevgi verdiğinden, göstermek için daha çok çalıştık. Bizim için daha iyi bir yanı. Samimi hikayemizi aktarmaya çalıştık” dedi.

“DIMENSION” serisinin ilk albümü olan “DIMENSION: DILEMMA”, çoklu değerlerin çarpıştığı hiper-boyutlu ve çok-boyutlu bir dünyaya girdikten sonra kimlikleri konusunda kafaları karışmaya başlayan üyelerin arzularının ikilemini aktarıyor.

enhypen

Albümde sekiz parça yer alıyor: “Whiteout”, “Tamed-Dashed”, “Upper Side Dreamin”, “I Didn’t Know”, “Go Big or Go Home”, “Blockbuster”, “Attention, please!” ve “Question.”

KAÇIRDIĞINIZ DURUMDA: ENHYPEN Sunghoon ve Jang Wonyoung KBS ‘Music Bank’ İçin Yeni Sunucular Olarak Seçildi

ENHYPEN, Dördüncü Nesil İdollerin Temsilcisi Olmak Üzerine Konuştu

ENHYPEN, çıkışlarından bu yana  kısa bir zamanda, canavar çaylaklar olarak endüstriyi ele geçirdi. “DIMENSION: DILEMMA”  920.000 albüm kopyasını aştı ve grup için yeni bir rekor kırmayı başardı.

enhypen

Sadece bu değil, aynı zamanda küresel bir hayran yapımı grup olarak başlayan ENHYPEN, o zamandan beri sürekli büyüyen hayran kitlesi ve başarısıyla kendilerini temsil eden dördüncü nesil idoller haline getirdi.

ENHYPEN, “Birçok insan bizi sevdiği ve desteklediği için iyi sonuçlar elde edebildik. Kendimizi dördüncü nesil popüler ikonlar olarak adlandırmak utanç verici, ancak daha iyi bir performans göstermek için itici bir güç. Bunu hayranlara vermek istiyoruz. Güven aşılamak ve kendimizi dördüncü nesil ikonlar olarak kanıtlamak istiyoruz.”

ENHYPEN Jay, Geleceğin ‘I-LAND 2’ Yarışmacıları İçin Tavsiye Verdi

enhypen

27 Eylül’de HYBE ve CJENM, ENHYPEN’i oluşturan şov olan “I-LAND”in ikinci sezonunu ve bir kız grubu çıkarma planlarını duyurdular.

Yarışmaya katılan ve gösteri aracılığıyla oluşturulan ilk grup olan ENHYPEN’den gösterinin gelecekteki yarışmacılarına tavsiye vermesi istendi.

Jay, “Bu bana eski anıları hatırlatıyor. Hala ‘I-LAND’ ile ilgili canlı anılarım var. Ama müzik yapma hayalini ve orijinal niyetini kaybetmemek ve onu birçok insan için erişilebilir kılmak önemli. Gösterinin iyi sonuçlarını umuyorum” dedi.

Bu arada, “DIMENSION: DILEMMA” 12 Ekim’de Kore saatine göre 18:00’de büyük müzik platformlarında yayınlandı.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu