ENHYPEN, BTS ile Buluşmanın Büyük Bir Onur Olduğunu Açıkladı

1 dk okuma süresi

Grup ENHYPEN, MBC Radyo Kim Shin Young’ın Noon Song Of Hope programına konuk oldu ve birlikte sohbet ederek eğlenceli zaman geçirdi.

Üyeler, programa katılmaktan duydukları heyecanı dile getirdi. Lider Jungwon, “Bu radyo programını çok dinledim, bu nedenle konuk olarak görünebileceğim için çok heyecanlıyım.” Sunoo, “Bu bizim ikinci canlı yayınımız olduğu için şovda yer almaktan gerçekten gergindik” dedi.

ENHYPEN

Sunucu Kim Shin Young, üyelere radyo programlarında en çok kimin konuştuğunu sordu ve tüm üyeler onun Jay olduğu konusunda fikir birliğine vardı. “Jay en çok konuşuyor, bu yüzden o her zaman partinin hayatı olur.”

Üyeler ayrıca Mnet hayatta kalma programı I-LAND sırasında BTS’in önünde performans sergileme konusundaki duygularını açıkladı.

En genç Niki, “Aynı zamanda rol modelimiz olan sunbaenimimizin önünde performans sergilemek için çok gergindim.”

Sunoo ayrıca, “Bir idol olmayı hayal ettiğimden beri her zaman BTS’den V ile tanışmak istedim, bu yüzden onunla tanışmak için çok gergindim. Bize pek çok tavsiye verdi. “

ENHYPEN radyo

Sunghoon , BTS ile tanıştıklarına da inanamadı. İlk önce BTS yüzünden idol olmayı hayal ettim, bu yüzden onlarla tanışmak bir onurdu.”

Niki ayrıca yemek yemek istediği idol olarak BTS’den Jungkook’u seçti. “Jungkook ile yiyor olsaydı menünün ne olduğu daha az umurumda olurdu.” Heeseung, “Ben de onunla yemek yemek isterim. Her zaman şarkılarına eşlik ediyorum, bu yüzden yemek yerken onunla müzik hakkında konuşmak isterim. “

ENHYPEN, Big Hit Entertainment ve CN ENM tarafından oluşturulan bir ortak girişim olan BELIFT LAB altında çıkış yaptı .

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Size İlham Verecek Başarı Hikayeleri Hakkında 10 Kore Dizi
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi