En iyi kore dizileri

En iyi Kore Dizileri: IMDB 7.0 Üzeri Kore Dizi Önerileri – 2020

11 Replies to “En iyi Kore Dizileri: IMDB 7.0 Üzeri Kore Dizi Önerileri – 2020”

  1. Güncel Kore dizileri arasından bir çoğunu izlemiş birisi olarak, verilerin önerilerin çok iyi olduğunu düşünüyorum. Özellikle The Heirs ve My Love From The Star çok sevdiğim ve tavsiye diziler arasındadır burada da çok güzel tanıtılmış. Gördüğüm en iyi kore dizileri listeleri içinde en detaylı listelerden biri olduğunu söyleyebilirim. Tavsiyeler için teşekkürler, emeğinize sağlık…

    1. Yorumunuz için teşekkürler. Dizileri beğenmenize sevindim. Sürekli güncel kalacak bir konudur. Yeni kore dizi önerilerine ara ara bakabilirsiniz.

  2. Çok geniş ve güzel bir liste hazırlamışsınız. Benimde favori Kore dizilerim sitede yer almış. 2020 yılı için de en iyi Kore dizilerini heyecanla bekliyorum.

  3. öncelikle gerçekten zevkinize hayran kaldım . Oldukça güzel dizileri paylaşmışsınız ne yazık ki hepsini izldeddim zama bunun sebebi uzun süredir kore dramalarını takip ettiğim için yani demem o ki eğer yeni yeni kore dramalarına saranlar varsa kesinlikle mükemmel bir liste .Zaten bu dizileri izleyen bir kişi kesinlikle kore dramalarına bağimli hale gelecektir.

    1. Merhaba Ayşe. Kore dizileri listemi beğenmene sevindim. Aslında bu listeye uzun zamandır ekleme yapamıyorum. 2020 kore dizilerini izleyip (kore dizileri) kategorisinde ayrı olarak paylaşıyorum. Fakat bir ara burada da güncelleme yapacağım. Senin de dediğin gibi bu diziler çok güzel ve birini izledikten sonra bağımlı hale gelebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir