En Güzel Gülümsemeye Sahip K-Pop İdolleri

3 dk okuma süresi

Çok sayıda K-Pop idolü ile çalışan diş hekimleri, bu ünlüler arasında kimin en güzel gülümsemeye sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Kim olduğunu tahmin edebilir misin? Öğrenmek için okumaya devam edin!

En Güzel Gülümsemeye Sahip K-Pop İdolleri

Diş Hekimleri En Güzel Gülümsemeye Sahip Olduğunu Düşündükleri K-Pop İdolünü Açıkladılar

17 Eylül’de Youtube kanalı AYO, çok sayıda idol ve ünlüyle çalışmış olan iki dişçinin (Park Ho San ve Esther) yer aldığı “Comment Defenders”ın yeni bir bölümünü paylaştı.

“Comment Defenders”ın bu bölümünde, diş hekimleri Park Ho San ve Esther bir idolün diş sağlığı ve dişleriyle ilgili sık sorulan bazı soruları yanıtlıyor ve bazı  gerçekleri ortaya koyuyor.

Bölüm sırasında diş hekimlerine en güzel gülümsemeye sahip olduğunu düşündükleri K-Pop idolleri soruldu. Diş hekimi Esther, idoller arasında Blackpink Jennie‘yi seçti ve “Pretty Savage” şarkıcısını “kadın idolleri temsil eden bir gülümsemeye” sahip biri olarak tanımladı.

Esther, “Kadınsı dişleri ve yuvarlak düz bir gülümsemesi var. Dişleri ortalamadan biraz daha küçük” dedi. Ayrıca Jennie’nin güzel gülüşüne sahip olmak istediğini de ekliyor!

BLACKPINK Jennie

(Fotoğraf : Twitter: @Jen_Chuuu)

Esther ayrıca SEVENTEEN‘in lideri S.Coups’tan bahsetti ve doğal, parlak dişleri için onu övdü.

Diş hekimi Park Ho San’a gelince, en güzel gülümsemeye sahip olduğunu düşündüğü idol olarak BTS‘ten V’yi seçiyor. Park Ho San, “BTS V’nin büyük ve erkeksi dişleri var” dedi. Park Ho San’a göre V’nin dişleri dental anlamda mükemmel olmasa da, bu onları daha doğal yapıyor ve V’nin sağlıklı bir gülümsemeye sahip olmasını sağlıyor.

Sizce idoller arasında en güzel gülümseme hangisi?

BTS V

(Fotoğraf : Twitter: @TO_MY_DARLINGV)

Diş Hekimleri K-Pop İdollerinin Ön Dişlerini Sık Sık Kırdığını Açıkladı

Kusursuz ön dişlere sahip olmak özellikle yayınlarda ve programlarda idoller için olmazsa olmazlardandır. Ancak diş hekimleri Park Ho San ve Esther, idollerin sıklıkla ön dişlerini kırdığını ortaya koyuyor!

Esther, “İdoller çok dans eder, bu yüzden geri dönüş sahnesi bir kazanın en çok yaşandığı yerdir” dedi.

Park Ho San, daha sonra düştüklerinde genellikle ön dişlerine vurduklarını, bu nedenle en sık görülen dış yara olduğunu söyleyerek devam ediyor.

Park Ho San, “Ön dişler için TV’de kırıldığını anlayabilirsiniz,” dedi ve bir yayın programına katılmak zorunda olan idoller için acil bir duruma dönüştüğünü de sözlerine ekledi.

BTS Jimin

(Fotoğraf : Twitter: @bts_twt)
BTS Jimin mikrofonu yüzünden ön dişini üç kez kırdı

Kazalar son dakikada gerçekleştiği için diş hekimleri bazen gece geç saatlere kadar çalışırlar. Esther, “Bir keresinde ertesi gün çekimleri olduğu için bir idol saat 7’de [PM] geldi, bu yüzden yönetmen gece yarısına kadar hastanede kaldı ve hastayı tedavi ettik” dedi.

Ancak CAD/CAM (bilgisayar destekli üretim) ve 3D baskı gibi ileri diş teknolojileri sayesinde tedavi üç ila dört saat içinde tamamlanabilir!

İdollerin mikrofonları yüzünden sık sık ön dişlerini kırdığını biliyor muydunuz?

Videonun tamamına buradan göz atın:

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu