elite dizi (2018)

Elite Dizi Konusu ve Oyuncuları

İsim: Elite

Yayımlanma Tarihi: 2018 –

IMDb Puanı: 7.6

Dizisel.com Puanı: 7.0

Tür: Dram, Suç, Gerilim

Sezon Sayısı: 2 sezon

Bölüm Sayısı: 16 bölümden oluşmaktadır.

Sonuç: İzlenebilir

Elite Konusu

San Esteban lisesinde bir kaza meydana gelir ve okul çöker. Okula devam eden lise öğrencileri mağdur olurlar. İnşaat şirketi ise halkın gözünde iyi olabilmek için 3 öğrenciye Las Encinas özel lisesinde okumak için burs verir. Bu lisede öğrencilerin yaşadıkları durumu konu almaktadır.

Karakterler

Samuel Garcia Dominguez: Transfer öğrencilerden biridir. Garsonluk yapmaktadır. Ailesi ve abisi birlikte yaşamaktadır. Yeni okulunda kendisine de iyi davranan Marina’dan hoşlanmaya başlar.

Christian Varela: Oldukça rahat bir öğrencidir. Okula gelme amacı güçlü insanlarla tanışmak ve onlardan faydalanmaktır. Carla ile yakınlaşır ve çok farklı deneyimler yaşar.

Nadia Shana: 16 yaşında bir lise öğrencisidir. Okulu yıkılınca yeni okula transfer olan burslu öğrencilerden biridir. Ailesi Filistinli olmasına rağmen kendisi İspanya’da doğmuştur. Okulu bitirdikten sonra diplomat olma hayali vardır.

Marina: Guzman ile kardeştir ve ailesi çok varlıklıdır. Okuldaki zengin öğrencilerin aksine yeni gelen 3 öğrenciyle de iyi anlaşmaya çalışır. Samuel ile özellikle ilgilense de çok fazla yakınlaşmak istemez. Samuel’in abisi ile zamanla yakınlık kurarlar.

Guzman: Okuldaki serseri öğrencilerden biridir. Babası çöken okulu yapan kişidir. Okula yeni gelen öğrencileri kabul etmek istemez.

Ander: Müdürün oğludur. Tenisle ilgili olsa da artık ilgi duymamaktadır. Gizlice uyuşturucu kullanmaktadır.

elite dizi konusu
elite dizi konusu ve oyuncuları

Editör Yorumu

Netflix sevilen İspanyol diziler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. La casa de papel izlemediyseniz dizide kullanılan dile alışmakta zorlanabilirsiniz. Klasik bir gençlik dizisi olsa da gizem ve suç gibi unsurları da eklemişler. Dizide öncelikle zengin, fakir ayrımı yaşanıyor. Birçok yönden çarpık ilişkiler gösteriliyor. Dizide uyuşturucu, eşcinsellik, din gibi pek çok şey kullanılmış. Cinsel sahnelerin de olduğunu söylemeliyim. İzlemek isteyenler ona göre kararlarını versinler. Diziyi çok fazla beğenmesem de seveninin çok olduğunu biliyorum. En azından izlerken sıkmıyor ve akıcı şekilde ilerliyor. Sakin bir havada ilerlese de ne olacak diye bekliyorsunuz. 2. sezon ilk sezona göre daha hareketli ve heyecanlı geçiyor. Diziye Netflix üzerinden ulaşabilirsiniz. Başlayacak kişilere iyi seyirler dilerim.

Elite Dizi Oyuncu Kadrosu

Danna Paola (Lucrecia Montesinos Hendrich) - Elite
Danna Paola
Lucrecia Montesinos Hendrich
Miguel Bernardeau (Guzmán Nunier Osuna) - Elite konusu
Miguel Bernardeau
Guzmán Nunier Osuna
Ester Expósito (Carla Rosón Caleruega)
Ester Expósito
Carla Rosón Caleruega
Mina El Hammani (Nadia Shana)
Mina El Hammani
Nadia Shana
Arón Piper (Ander Muñoz)
Arón Piper
Ander Muñoz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir