NCT 127, Epik High ve Daha Fazla K-pop Sanatçısı Ekim Ayının Son Haftasında Geri Dönüş Yapacak

4 dk okuma süresi

Ekim bitmeden önce, daha fazla K-pop sanatçısı geri dönüşü yapılacak. Hem idol gruplarından hem de solistlerden yeni şarkılar içerecek. Bu sanatçılar arasında NCT 127, Epik High, BOL4, Jeon Somi ve daha fazlası var!

23 Ekim tarihinde önümüzdeki hafta yapılacak geri dönüşlerin programı açıklandı. Hangi sanatçıların yeni şarkılar veya albümler yayınladığını bilmek ister misiniz? O halde okumaya devam edin!

NCT 127, Epik High ve Daha Fazla K-pop Sanatçısı Ekim Ayının Son Haftasında Geri Dönüş Yapacak

İşte Ekim ayının Son Haftasında Kaçırmamanız Gereken K-pop Geri Dönüşleri:

NCT 127 – ‘Favorite’

nct 127 favorite

NCT’nin alt birimi, gelecek hafta müzik sahnesine dönen ilk grup olacak. 25 Ekim’de NCT 127, “Favorite” başlıklı üçüncü tam albümlerinin yeniden paketlenmiş versiyonunu yayınlayacak.

Yeniden paketlenmiş albümün “Favorite” olarak da adlandırılan başlık parçası, bağımlılık yaratan bir ıslık sesi ve zengin armonik vokallere sahip bir R&B pop dans şarkısıdır.

Ayrıca okuyun: NCT 127, Yeniden Hazırlanmış Albüm ‘Favorite’ için Parça Listesini Açıkladı

Epik High – ‘FACE ID’

epik high face id

Epik High ayrıca yeni bir albümle, özellikle de onuncu tam albümleri “EPIK HIGH IS HERE | PART 2” ile geri dönecek. Bundan önce, 25 Ekim’de “FACE ID” başlıklı bir yayın öncesi single yayınlayacaklar.

Epik High’ın “FACE ID“sinde Giriboy, Justhis ve SIK-K olmak üzere üç Güney Koreli rapçi yer alacak. Kore medyası, yaklaşan şarkılarının hızlı tempolu ve benzersiz olduğunu, ayrıca punk bir havası olduğunu söyledi.

EPEX – ‘Bipolar Pt.2 Prelude of Love’

epex bipolar pt 2

Sırada EPEX’in 26 Ekim’de yapılması planlanan geri dönüşü var. Yeni K-pop erkek grubu, ilk EP’lerinden bu yana dört ay sonra ilk yayınları olacak olan ikinci EP’leri “Bipolar Pt.2 Prelude of Love“ı yayınlayacak.

Albümün başlık şarkısı “Do 4 Me”, ilk kez aşık olan bir çocuğun karmaşık duygularını ve cesur itirafını ifade eden bir funk-pop şarkısıdır.

BOL4 – ‘Butterfly Effect’

bol4 butterfly effect

26 Ekim’de beklenen bir başka K-pop dönüşü BOL4‘ten. Solist, “Butterfly Effect” başlıklı yeni bir dijital single yayınlayacak. Bu single’da iki şarkı yer alacak: “Butterfly Effect” ve “You Were My World“.

Önceki albümlerinde olduğu gibi, her iki şarkı da BOL4 Ahn Jiyoung ve  şarkılarını birlikte bestelediği ve düzenlemekte yer alan Vanilla Man ile birlikte hazırlandı.

DAHA FAZLA OKUYUN: IU, TWICE, BOL4 ve Davichi: En Çok Kimin Geri Dönüşünü Bekliyorsunuz?

Secret Number – ‘Fire Saturday’

secret number fire saturday

Yeni müzik çıkaracak bir diğer çaylak grup da Secret Number kız grubu! 27 Ekim’de “Fire Saturday” başlıklı yeni bir single yayınlayacaklar.

Secret Number’ın “Fire Saturday”, geçen yılın Kasım ayındaki “Got That Boom”dan bu yana yaklaşık bir yıl içinde grubun ilk geri dönüşünü işaretleyecek.

Üstelik bu, grubun iki yeni üyeyle ilk dönüşü olacak: Zuu ve Minji. Ancak Denise, sözleşme görüşmeleri nedeniyle katılamayacak.

Ailee – ‘AMY’

ailee amy

Ailee’nin bu Ekim ayındaki geri dönüşü, iki yıl aradan sonra ilk olacak. 27’sinde, 12 şarkıdan oluşan üçüncü tam albümü “AMY“yi yayınlayacak. Kadın solist, bu albümden birkaç şarkının sözlerinin yazımında yer aldı.

Birçok hayran, “You and I”, “Heaven”, “I Will Show You” ve daha pek çok hit şarkı yayınlayan Ailee’nin muhteşem dönüşüne dikkat ediyor.

Park Jihoon – ‘Hot & Cold’

park jihoon hot cold

28 Ekim, Park Jihoon’un beşinci mini albümü “Hot & Cold” ile geri dönüşü olacak. Bu albüm aşıklar arasındaki çatışma ve olgunlaşma süreci hakkındadır.

Albümün başlık şarkısı “Serious“, yoğun bas merkezli üç boyutlu bir kompozisyona sahip hip-hop tabanlı bir pop dans parçası. Aşkın tatlı olmayan bir yönünü ifade eder.

DKB – ‘ROLLERCOASTER’

dkb rollercoaster

Önümüzdeki hafta K-pop geri dönüşleri listesindeki son çaylak grup DKB. Erkek grubu 28 Ekim’de ilk single albümleri “ROLLERCOASTER“ı yayınlayacak.

DKB’nin albümleri, çıkışlarından bu yana gençlerin aşk ve ayrılıklarının çeşitli biçimlerini ve büyüme hikayelerini ele aldı. Dikkatler, müziğin nasıl bir mesaj sunacağına odaklandı.

Jeon Somi – ‘XOXO’

jeon somi xoxo

Ağustos başında yeni single’ı “DUMB DUMB”ı yayınladıktan sonra, Jeon Somi ilk tam albümü “XOXO” ile 29 Ekim’de geri dönüş yapıyor.

Bu albümde Jeon Somi’nin önceki şarkıları “Birthday”, “Outta My Head”, “What You Waiting For” ve “DUMB DUMB” dört yeni şarkının yanında yer alacak.

Diğer K-Pop haberleri hakkında daha fazla haber güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri