Kore Filmleri

‘Decibel’ Filminde Lee Jong Suk, Kim Rae Won ve ASTRO Cha Eun Woo’ya Katılacak Oyuncuları Tanıyın

Merakla beklenen Kore filmi “Decibel“, Lee Jong Suk, Kim Rae Won ve ASTRO Cha Eun Woo dışında muhteşem oyuncu kadrosuyla gurur duyuyor. Aynı derecede övgüye değer yıldızlar Park Byung Eun, Jo Dal Hwan ve daha fazlasını nerede gördüğünüze bir bakın!

'Decibel' Filminde Lee Jong Suk, Kim Rae Won ve ASTRO Cha Eun Woo'ya Katılacak Oyuncuları Tanıyın

2021 yılının başlarında, “Pinocchio” oyuncusu Lee Jong Suk’un uzun zamandır beklenen beyaz perdeye geri döneceği haberi çıktığında hayranları sevindi. Diğer parlak yıldızlar ASTRO Cha Eun Woo ve Kim Rae Won kadroya katıldığında heyecan daha da arttı .

Ancak bu üç büyük ismin yanı sıra aynı derecede mükemmel ve ödüllü oyuncuların yüksek kalibreli oyunculuklarıyla filme lezzet katması bekleniyor.
Onları tanıyalım!

Jung Sang Hoon

Jung Sang Hoon

45 yaşındaki aktör Jung Sang Hoon, “Love Again”den iki yıl sonra beyaz perdeye geri dönüşünü gösteren “Decibel”de muhabir rolünü oynayacak.

Jung Sang Hoon, “Hwang Jin Yi” (2006), “Jealousy Incarnate” (2016) ve “Big Forest” (2018) gibi çeşitli birinci sınıf dizilerde rol aldı. tvN’nin hafta sonu primetime draması “It’s Okay to Not Be Okay”da konuk oyuncu olarak rol aldı.

Jung Sang Hoon’un son dizisi, Son Jin Ho rolünü oynadığı “Cheat On Me If You Can” idi.

Oynadığı tüm bu muhteşem rollerle hayranları, Decibel’deki muhabir karakterine  kendini nasıl kaptıracağını merak ediyor.

Park Byung Eun

Park Byung Eun

Çok yönlü bir sanatçıdan bahsederken, Park Byung Eun listeye dahil edilmelidir! “Decibel”de, Savunma Güvenlik Destek Komutanlığı’nın bir üyesi rolünü üstleniyor.

Ve farkında değilseniz, yayınları sırasında yüksek izleyici reytingleri alan birinci sınıf dizilerin bir parçası oldu.

Etkileyici portföyünde “Mistress”, “Your Honor”, “Voice 3”, “Arthdal ​​Chronicles”, “Kingdom 2: Ashin of the North”, “Oh My Baby”, “Seobok” yer aldı ve şu anda JTBC’de ”Lost” dizinde yer alıyor.

Zaten birlikte çalıştığı yıldızlardan bazıları Gong Yoo, Park Bo Gum, Song Joong Ki, Jun Ji Hyun ve Park Seo Joon’du.

Lee Sang Hee

Lee Sang Hee

Ödüllü aktris Lee Sang Hee, Explosive Ordinance Disposal ekibinin kıdemli bir subayı olarak oynayacak. 38 yaşındaki yıldız, “Decibel” kadrosuna katılmadan önce, “One Spring Night”, “When the Devil Calls Your Name”, “Diary of a Prosecutor”, “A Piece of Your Mind” ve daha pek çok filmde rol aldı. .

Beyaz perdeye geri dönüşünün yanı sıra, Lee Sang Hee’nin Kasım ayında galası planlanan tarihi-romantik dizi “Royal Inspector Joy”da Ok Taecyeon ve Kim Hye Yoon’a katılması bekleniyor.

Ayrıca Okuyun: ‘Royal Secret Inspector Joy’ Yıldızları Ok Taecyeon ve Kim Hye Yoon Yeni Dergi Resimlerinde Kimyalarını Gösteriyor

Jo Dal Hwan

Jo Dal Hwan

Jo Dal Hwan’ın gücü, aksiyon, gerilim, gerilim ve gizem etrafında dönen türlerde  yapımlarda oynamaktır. Önceki projelerine bakarsanız, Jo Dal Hwan çeşitli zorlu rolleri canlandırdı ve “Decibel” de Donanma Kıdemli Subayı rolünü üstlendiğinden heyecan yaratması bekleniyor.

Ji Jin Hee ve Ahn Nae Sang ile tvN’nin bu yıl ağustos ayında yayınlanan “The Road: The Tragedy One” dizisinde çalıştı.

Jo Dal Hwan şu anda SBS’nin yeni dizisi “One The Woman”da yer alıyor ve Choi Dae Chi karakterini oynuyor.

KAÇIRDIĞINIZ DURUMDA: Lee Jong Suk, Kim Rae ve Cha Eun Woo’nun Başrolde Olduğu ‘Decibel’ İlk Fotoğrafları Yayınlandı

“Decibel”in yıldızlarla dolu kadrosunu görmek için sabırsızlanıyor musunuz? Düşüncelerinizi bize bildirin!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haber güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu