Dara ve CL ‘I Live Alone’da Yeniden Bir Araya Geliyor

2 dk okuma süresi

Eski 2NE1 üyeleri Dara ve CL birlikte MBC’nin “I Live Alone” programında görünecek! BLACKJACK’ler, K-pop ikonlarının yeniden bir araya gelecek olmasıyla oldukça heyecanlandılar!

Ayrıntıları öğrenmek için okumaya devam edin.

cl ve dara

Eski 2NE1 Üyeleri Dara ve CL ‘I Live Alone’da Görünecek

Dara, 26 Kasım’da “I Live Alone” seyircisiyle bekar yaşam tarzını tanıtacak. Daha da heyecan verici olan, iyi arkadaşı ve diğer 2NE1 üyesi CL ile beraber olacak olması!

Bu kesinlikle hiçbir BLACKJACK’in kaçırmayacağı bir bölüm!

CL, Solo Kariyerinde Gelişiyor

CL, son albümü “ALPHA“dan son parçası “Let It” için yeni bir müzik videosu yayınladı.

cl

2NE1 dağıldıktan sonra solo kariyerine devam etti. Lil Yachty’nin “Surrender” ve Black Eyed Peas’ın “Dopeness” gibi diğer sanatçıların şarkılarında yer alan “Lifted” single’ını yayınladı. Ayrıca “My Little Pony: The Movie” için “No Better Feelin'” film müziğini kaydetti.

Bunun dışında ilk uzun albümü “In the Name of Love”ı ve son single’ları “+HWA+”, “+5 STAR+” ve “Wish You Were Here”ı yayınladı.

KAÇIRDIĞINIZ DURUMDA: 2NE1 Üyeleri Grup Olarak MAMA Sahnesine Çıkma İsteklerini Açıkladılar

Ayrıca, çeşitli markaların reklamlarında yer aldı. En yenileri Johnny Walker’ın elçisi Nike Korea ve Beyoncé’nin moda çizgisi Ivy Park’ın yüzü oldu. Ayrıca moda tasarımcısı Jean Paul Gaultier ile işbirliği yaptı.

CL, Mark Wahlberg ile birlikte 2018 yapımı “Mile 22” filminde oyuncu olarak ilk çıkışını yaptı. Daha sonra aynı yıl Pyeongchang’daki Kış Olimpiyatları’nın kapanış töreninde sahne aldı.

Eski 2NE1 Üyesi Dara Çoklu Yeteneklerini Sergiliyor

sandara park

Dara, kısa süre önce yaklaşan solosuyla çıkış yapacağını açıkladı. Dara’nın 2NE1’ın en aktif eski üyelerinden biri olduğuna şüphe yok. Kariyeri, çeşitli markalar için modellik yapmak ve bazı TV şovlarında konuk oyuncu olarak yer almakla doludur.

Ayrıca okuyun: Eski 2NE1 Üyesi Dara Yaklaşan ‘Solo’sunu Duyurdu

Ayrıca şu anda 1,3 milyon abonesi olan YouTube kanalı “Dara TV” için içerik oluşturmaya devam ediyor. “Two of Us”, “We Broke Up”, “Always For You”, “Song of Memory” ve “One Step” gibi OST’leri ile de karşımıza çıktı.

Dara

Dara, 2018’de “Cheese in the Trap“in yeniden çevriminde “Jang Bo Ra” olarak rol aldı. Daha sonra müzikal ilk çıkışını OST’lerden birini söylediği “Another Miss Oh” müzikal uyarlamasında yaptı.

Ayrıca, bu yılın Mart ayından Nisan ayına kadar yayınlanan “ON Air – The Secret Contract“ın oyuncu kadrosunda yer aldı.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri