Dali and Cocky Prince

4 dk okuma süresi

Dali and Cocky Prince, Lee Jung Sub tarafından yönetilen 2021 yapımı sevimli bir sanat ve aşk hikayesidir. 22 Eylül 2021 tarihinde KBS kanalında ilk bölümü yayınlanmıştır.

Dali and Cocky Prince konusu, oyuncular, fragman, reyting gibi detayları Dizisel takipçileri için hazırladık.

Dali and Cocky Prince

Başlık: Dali and Cocky Prince

Yönetmen: Lee Jung Sub

Kanal: KBS

Yayın Tarihi: 22 Eylül 2021

Bölüm Sayısı: 16

Tür: Romantik, Komedi

Dali and Cocky Prince Konusu

Seçkin bir ailenin kızı olan Kim Dal Ri (Park Gyu Young), en şüphecileri bile etkileyecek bir başarı listesine sahiptir. Etkileyici ve kapsamlı bir eğitim almış; sanat, felsefe ve din dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda derinlemesine bilgi sahibi olmuştur. Dal Ri yedi dil biliyor ve geniş uzmanlığını Hollanda, Otterlo’daki Kröller-Müller Müzesi’nde misafir araştırmacı olarak yer almak için kullandı. Kısacası, klas bir genç bayanın olması gereken her şeye sahiptir ve yine de en basit görevlerde inanılmaz derecede çaresiz kalabilir.

Dali and Cocky Prince (2021)

Jin Moo Hak (Kim Min Jae) ise tam tersi. Küresel gıda şirketi DonDon F & B’nin başkanının ikinci oğlu olan Moo Hak, az para ya da eğitimle büyüdü. Jin ailesi, aile tarafından işletilen küçük bir Gamjatang restoranından başka bir şeye sahip değildi ve uluslararası gıda imparatorluklarını sıfırdan inşa etmek için yorulmadan çalıştı. Şimdi kendisi bu büyük aile imparatorluğunun başı oldu, ancak Moo Hak geçmişinin basit olduğunu ve eğitiminin arzulananı bıraktığını asla unutamaz. Ama örgün eğitimdeki eksikliğini, zekası ve iyi iş zekası ile telafi etmekten çok daha fazlasını yapıyor.

Kore’ye döndükten kısa bir süre sonra Dal Ri, Moo Hak’ın şirketine katıldı. İkili, iflas etmiş bir sanat galerisini kurtarmak için birlikte çalışmaya başlar ve sanki kader onları bir araya getirmiştir. Proje kaçınılmaz olarak onları birbirine yaklaştırıyor. Bu kadar farklı geçmişleri olan ikili, doğal olarak önlerine çıkan engelleri aşabilecekler mi?

Dali and Cocky Prince Fragman

Dizi Hakkında Notlar

  1. Dali and Cocky Prince“, KBS2’nin daha önce kullanan “Sell Your Haunted House” tarafından kullanılan Çarşamba ve Perşembe 21.30 zaman aralığını almıştır.
  2. Erkek başrol ilk olarak aktör Lee Jae Wook’a teklif edildi.
  3. Çekimlerin Nisan 2021’de başlaması planlanıyordu. Dizinin de Kasım ve Aralık 2021’de yayınlanması planlanıyordu, ancak KBS daha önce yayınlamaya karar verdi.

Reyting Oranları

Dizi ilk bölümüyle % 4.4 reyting alarak ekranlara giriş yapmıştır. Final bölümüyle birlikte ortalama olarak %5.1 reyting oranına sahiptir.

Dali and Cocky Prince Oyuncuları

Başrol oyuncuları: Park Gyu Young, Kim Min Jae, Kwon Yool, Hwang Hee ve Yeonwoo

Yardımcı rollerde ise; Jang Gwang, Woo Hee Jin, Seo Jung Yeon, Yoo Hyung Kwan, Ahn Se Ha, Hwang Bo Ra ve Lee Je Yeon gibi oyuncular yer almıştır.

Kim Min Jae (Jin Moo Hak)

Kim Min Jae (Jin Moo Hak)

Moo Hak, küresel bir gamjatang restoran zincirine sahip bir ailenin ikinci oğludur. Cahildir ve her zaman parayı düşünür. Ailesinin işi büyük bir başarıya ulaşmış olsa da (yerli restoran endüstrisinin ilk 10’unda yer alıyor) Moo Hak çok tutumludur. Yoksulluğu çok iyi hatırlıyor ve satın alırken bağlı kaldığı belirli bir kriteri var.

Park Gyu Young (Kim Dali)

Park Gyu Young (Kim Dali)

Dali prestijli bir ailenin tek kızıdır. O her zaman düzgün bir görünüm sergileyen bir insan ve çok çekici. Ayrıca iyi kalpli ve ders çalışmayı seviyor.

Kore’deki en iyi üniversitelerden birinden mezun oldu ve sanat, tarih, felsefe, din vb. gibi çeşitli alanlarda derin bilgi birikimine sahip. Ayrıca birçok dilde de yetenekli: İngilizce, Japonca, Çince, Fransızca, İspanyolca. Tüm bunlara rağmen babası aniden ölünce ve iflas edince bir sorunla karşılaşır. Hayatını rayına oturtmak için birinin yardımına ihtiyacı var.

Kwon Yul (Jang Tae Jin)

Kwon Yul (Jang Tae Jin)

Tae Jin, Dali’nin ilk aşkı ve Moo Hak’ın tam tersi. Kore’nin önde gelen şirketlerinden birinin chaebol ve genel müdürüdür. Dali’nin “Uzun Bacaklı Amcası” olarak düşünülür ve ona birçok yönden yardım eder.

Hwang Hee (Joo Won Tak)

Hwang Hee (Joo Won Tak)

Won Tak, Şiddet Suçları Birimi’nde bir dedektif ve Dali’nin çocukluk arkadaşıdır. Az konuşan bir adamdır ve konuşmaya karar verdiğinde dürüst ve açık sözlüdür.

Nazik olduğu tek zaman, uzun süredir aşık olduğu Dali’nin yanında olduğu zamandır. Bir çizgiyi aşacağını düşündüğü için ona itiraf etmeye cesaret edemiyor.

Yeon Woo  (Ahn Chak Hee)

Yeon Woo (Ahn Chak Hee)

Chak Hee, güzelliği hakkında sık sık övünen bir galericidir. O, gücü olan ancak mali kaynakları olmayan bir Ulusal Meclis üyesinin kızıdır. Bu nedenle hayali bir chaebol ailesine girmek ve bir sanat galerisi işletmektir.

Hwang Bo Ra (Yeo Mi Ri)

Hwang Bo Ra (Yeo Mi Ri)

Mi Ri, Moo Hak’ı keşfetti ve onu bir gamjatang restoranında yarı zamanlı olarak çalışırken gördükten sonra sekreteri yaptı. Dürüsttür ancak sağduyudan yoksundur (Moo Hak onun hakkında bundan hoşlanır). Moo Hak’ın cehaletini sık sık dile getirir ama içten içe onu herkesten daha çok destekler.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri