‘D.P.’ 2. Sezon Onaylandı! Dizi Yapımcısı Planlarını Açıkladı

2 dk okuma süresi

Jung Hae In ve Goo Kyo Hwan’ın başrollerini paylaştığı, Netflix’in aksiyon-komedi dizisi “D.P.“‘nin çok beklenen 2. sezonu olacağı doğrulandı.

'D.P.' Sezon 2 Onaylandı! Dizi Yapımcısı Planlarını Açıkladı

‘D.P.’ 2. Sezon Geliyor!

K-medya kuruluşu YTN tarafından aktarılan bir habere göre, Netflix’in müzik direktörü ve bilinen yapımcısı, Melon Station’da göründü. O, “D.P”nin arkasındaki yaratıcı zihindir.

Söz konusu programda yaptığı konuşmada, “D.P.” yönetmeni Han Jun Hee ile karşılaştığını ve ünlü Netflix serisinin  bir devamı olacağını doğruladığını paylaştı. Müzik direktörü ayrıca, ingilizce bir versiyonda yayınlanacak olan “D.P.” nin açılış şarkısını(OST) üreten kişi olacağını söyledi.

 ‘D.P. 2. Sezonda Orijinal Kadro Yer Alacak mı?

dp oyuncuları

Bu arada, dizinin 2. sezonunun olacağı zaten onaylandığından, çoğu kişi orijinal kadronun dizide görünüp görünmeyeceğini merak ediyor.

D.P.” finalinden sonra bile netizenler oldukça etkilenmiş ve diziye bağımlı hale gelmişti. Dizi, sadece Güney Kore’de değil, tüm Asya’da birçok yerde manşet oldu.

Kamp dışında tamamlanmamış işlerini yerine getirmek için firari olmaya karar veren askerlerle ilgili hikaye konsepti, Kore’deki askeri sistem hakkında izleyicilere bilgi veriyor..

D.P.’nin yazarı ve yönetmeni, basın toplantısında bunun Güney Kore’de mevcut olan askerlik hizmeti etrafında dönecek olan ilk Kore içeriği olduğunu belirttiler. Dizi boyunca, tüm ekip küresel izleyicileri kampın içinde ne kadar tehlikeli ve karmaşık olduğu konusunda bilgilendirebildi.

Dizideki bazı sahnelerin gerçek hikayelere dayandığı söylendi. Yazar, senaryoyu yaparken gerçek kaçaklarla da röportaj yaptı.

Gelecek sezonun oyuncu kadrosuna ve konusuna gelince, yönetmen ve ekip, her şeye karar verildikten sonra gerekli açıklamayı yapacaklar. Ancak izleyiciler, 2. sezonda orijinal oyuncu kadrosunu tekrar görmek için sabırsızlanıyorlar.

jung hae in ve goo kyo hwan

‘D.P.’nin Başarılı Oyuncuları

Bu arada, 1. Sezonda yer alan oyuncular, yani Jung Hae In, Goo Kyo Hwan ve Kim Sung Kyun, performansları için övüldü. Güçlü kimyaları izleyenleri eğlendirdi. Üç oyuncu da dizide mükemmel oyunculuk sergilediler. Aksiyon, komedi, dram ve dostluğu tek karede gösterebildiler.

Dizide yer alan diğer aktörler, Cho Suk Bong rolünü oynayan Cho Hyun Chul, Hwang Jang Soo rolünü oynayan Shin Seung Ho, firar eden Jeong Hyeon Min rolündeki Lee Jun Young ve Mun Yeong Ok’un rolü oynayan yıldız Won Ji Ah gibi destansı performanslarıyla da tanındı.

Netflix’in “D.P” dizisi 2. sezon için heyecanlı mısınız? Düşüncelerinizi yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri