Crush

2 dk okuma süresi

“Crush”, 2021’de çıkan Çin romantik dizisidir. Dizi, gizemli besteci Yi Jin’den hoşlanan Sang Wuyan hakkında bir hikayeyi konu almaktadır. Konusu, oyuncular, fragman ve tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Crush (2021)

Başlık: Crush

Yönetmen: Yu Cui Hua

Senarist: Yang Yi Xun

Tür: Romantik, Yaşam, Gençlik, Dram

Yayın Tarihi: 3 Ağustos 2021

Crush Konusu

Nian Qin, görme engelli bir şarkı yazarıdır. Ama o yalnız olmayı seven çok huysuz bir adam. Bir keresinde çocukken bir refah evine yerleştirildi ve babası tarafından terk edildiğini hissetti. Bu nedenle, içinde çok fazla  kırgınlık var. Daha sonra psikoloji öğrencisi olan ve bir yayın istasyonunda yarı zamanlı çalışan Wu Yan ile tanıştı. Wu Yan ilk görüşte ondan etkilendi ama onun en sevdiği şarkı yazarı olduğunu bilmiyordu.

Ardından Wu Yan, stajını yapması için özel bir ihtiyaç okuluna gönderildi. Nian Qin, kör çocuklar için geçici öğretmen olarak çalıştığı için orada tekrar tanıştığı için mutluydu. Onu takip etti ve yavaş yavaş onunla daha fazla zaman geçirdikçe onu daha mutlu bir insan yaptı. Ama geçmişi hâlâ peşini bırakmıyordu ve aile geçmişini onunla hiç paylaşmamıştı. Wu Yan’ın annesi ilişkilerine itiraz edene kadar her şey yolunda gidiyordu ve bu da Nian Qin’in engeli nedeniyle kendini yetersiz ve güvensiz hissetmesine neden oldu.

Crush Fragman

Crush Oyuncuları

Başrol oyuncuları: Evan Lin ve Wan Peng

Yardımcı rollerde ise; Cong Shang, Li Jia Hao, Yu Kun Niu, Zeng Yi Xuan, Li Jia Qi, Zhao Xin, Wang Ce, Lin Zhe Yu, Shao Hao Fan gibi oyuncular yer almaktadır.

Evan Lin (Su Nian Qin)

Evan Lin (Su Nian Qin)

Nian Qin, Yi Jin sahne adını kullanan yetenekli bir söz yazarıdır. Görme engellidir ve ilgi odağı olmaktan kaçınır. Gerçek kimliğini ve nasıl göründüğünü çok az kişi biliyor. Nian Qin, içinde çok fazla kırgınlık bulunan çok çekingen bir insandır.

Wan Peng (Sang Wu Yan)

Wan Peng (Sang Wu Yan)

Wu Yan üniversitede psikoloji öğrencisidir. Yakında mezun oluyor ve stajını özel ihtiyaçlar okulunda yapacak. Wu Yan neşeli bir kişiliğe sahiptir. Hayali radyocu olmaktır. Aynı zamanda Yi Jin’in büyük bir hayranıdır.

Li Jia Hao (Wei Hao)

Wei Hao, Wu Yan’ın eski arkadaşıdır. Aynı mahalleden geldikleri için birlikte büyüdüler. Kendilerini bir çift olarak görüyorlar. Wei Hao bir müzik adamı ve grup üyesidir.

Yu Kun Niu (Xu Qian)

Xu Qian, Wu Yan’ın lisedeki eski sınıf arkadaşıdır. Wu Yan onu ve Wei Hao’yu öpüşürken görene kadar en iyi arkadaşlardı. Xu Qian, mutsuz bir aile geçmişine sahip sessiz bir kızdır. Aynı zamanda Wei Hao’nun grubunun baş şarkıcısı ve yayıncılıkla ilgileniyor.

Mei Yi Chen (Ceng Yin)

Cheng Yin, Wu Yan’ın ders arkadaşı, en iyi arkadaşı ve üniversitedeki sırdaşıdır. Aynı yurdu paylaşırlar ve daha sonra ev arkadaşı olurlar.

Li Jia Qi (Yu Xiao Lu)

Xiao Lu, Nian Qin’in asistanıdır. Aileleri aracılığıyla ona bağlı. Xiao Lu, Nian Qin’e karşı sabırlı ve elinden geldiğince ona uyum sağlamaya çalışacak.

 

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu