city hunter

City Hunter Konusu ve Oyuncu Kadrosu

Bugün bir kore dizisi olan City Hunter konusu, oyuncu kadrosu hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Dizi 2011 yılında yayınlanmış ve 20 bölümden oluşmaktadır.

IMDb Puanı: 8.2

Dizisel.com Puanı : 8.5

Tür: Aksiyon, Romantik, Dram, Gerilim, Suç

Dizi Çıkış Yılı: 2011

Yayınlanmış Sezon Sayısı: 1

Devam Ediyor mu: Hayır

Yönetmen: Jin Hyuk

Senarist: Tsukasa Hojo

City Hunter Dizi Konusu

Babası öldürülen Yun-seong, babasının en yakın dostu tarafından yıllarca yurt dışında eğitilir. Amaç öldürülen babasının intikamını almaktır. Bu uğurda üst düzey bir asker gibi yetiştirilen Yun-seong’un intikam, aksiyon ve buram buram aşk içeren ‘’City Hunter’’ 2011 yılının en iyi Kore dizileri arasında kendine yer buluyor.

Dizi ilk bölümlerde biraz ağır ilerlese dahi ilerleyen bölümlerde hikayenin de derinleşmesiyle bir anda hareketlilik kazanıyor. Aksiyon anlamında gerçekten beğendiğimi söyleyebilirim. Romantik anlamda yer yer güzel sahnelere yer verilmiş.

City hunter dizisi izleyicilerinin ise finalden sonra tam olarak tatmin olduklarını söyleyemem. Final bölümünün sizler için nasıl olduğunu yorumlarda belirtebilirsiniz.

Konusu itibariyle aksiyon ve romantik üzerine intikam konulu dizi arayanlar güzel seçim olacağını düşünüyorum. Özellikle oyuncu kadrosuna baktığımız zaman diziye başlamak için yeterli bir sebep olduğunu söyleyebilirim. Eski yapımları sevmeyenlerin bile beğenebileceği türde bir konusu var. Dizi bir japon manga uyarlaması olduğunu söylemeliyim. Genelde bu tür uyarlamalar iyi sonuç vermez fakat bu dizi için geçerli olduğunu düşünmüyorum. Herkese iyi seyirler dilerim.

City Hunter dizisi 20 bölümden oluşan bol ödüllü bir yapımdır. Konusu itibariyle ‘Mini Kore Dizileri, Kore Mini Dizi Önerileri, Aksiyon Kore Dizileri, Kore Mini Diziler, En Çok Sevilen Kore Dizileri, Romantik Komedi Kore Dizileri Önerileri ’’ listesinde kendine yer buluyor.

City Hunter Oyuncu Kadrosu

Lee Min-ho (Lee Yun-seong) - City Hunter
Lee Yun‑seong
Lee Joon-hyuk (Kim Young-joo)
Lee Joon‑hyuk
Kim Young‑joo
Hwang Sun-hee (Jin Soo Hee)
Hwang Sun‑hee
Jin Soo Hee
Kwang Soo Lee (Ko Ki-joon)
Kwang Soo Lee
Ko Ki‑joon

 

3 Replies to “City Hunter Konusu ve Oyuncu Kadrosu”

  1. Geri bildirim: The K2 » Dizisel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir