Chief Of Staff 3. sezon

Chief Of Staff 3. Sezon Olacak mı?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Chief Of Staff  dizisini izlediniz mi? Henüz 2 sezondan oluşan bu siyasi dramayı izlemeyen varsa Netflix üzerinden kolaylıkla ulaşarak izleyebilir.

Bu yazımızda Chief Of Staff 3. Sezon hakkında bilgi vermeye çalışacağım. İlk 2 sezonun ardından oldukça beğeni toplayan Chief Of Staff dizisi devam sezonu hakkında güncel bilgileri sizler için hazırladım. Öncelikle bilmeyenler için dizi konusundan kısaca bahsedeyim.

Dizi, bir politikacının hikâyesini konu almaktadır. Siyasi basamakları tırmanırken işini iyi yapan bir politikacı olma hedefini sürdürürken birçok sorunla karşılaşacaktır.

JTBC ve Netflix ortaklığında yayınlandığı için 3. Sezon için belli anlaşmaların yerine getirilmesi gerekiyor. Oyuncuların programları ayarlanarak yeni sezon duyurusunun yıl sonuna doğru geleceğini tahmin ediyorum.

Oyuncu Açıklamaları

Lee Jung Jae, Jang Tae Joon karakterine hayat verirken:  “Kendisine meydan okuyan ve her bölümde değişen Jang Tae Joon rolünde mutluydum. 1. sezondan başlayarak 6 ay boyunca bu diziyi izlemekten keyif alan izleyicilere teşekkür ederim. ”

Chief Of Staff
Chief Of Staff 3. sezon tarihi

Shin Min Ah, başarılı kadın politikacı Kang Seon Young karakterine hayat verirken:  “Bu drama, şimdiye kadar tecrübe etmediğim bir karakteri oynamam için kendime meydan okuma süreciydi. Benim için büyük bir onurdu çünkü birçok deneyimli oyuncuyla beraber bu projede yer alabildim. Kendinden emin, politik olarak yetenekli Kang Seon Young olarak izleyicilerden çok fazla destek alma deneyimini unutamayacağım. Tüm oyunculara ve birlikte çalışan personelin her bir üyesine içtenlikle teşekkür ediyorum. ”

Yoon Hye Won karakterine hayat veren Lee Elijah,  “Yönetmene, oyunculara, yazarlara ve personele tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Chief Of Staff  ve Yoon Hye Won’a olan sevginizi ve tüm bu mutlu anları kalbimde bir şiir gibi besleyeceğim. ”

3. Sezon Çıkış Tarihi

Güncel olarak dizi hakkında devam sezonu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Yani Netflix henüz 3.sezonu onaylamadı. Bu tarz dizilerde devam sezonu genelde izleyicilerin tepkilerine göre ilerlediğini de söylemem gerekiyor. Bu dizi için de başarılı tepkiler aldığını söyleyebilirim. Fakat herhangi bir onay alması durumunda 2021 yılında yayınlanacağını söyleyebiliriz. 2021 yılında ekrana gelmesi öngörüldüğünde ise açıklamanın Ekim-Kasım aylarında gelmesi muhtemel görünüyor.

Resmi bir duyuru olmamasına rağmen Netflix Kore dizilerine yatırım yapmaya devam ediyor. İzleyiciler tarafından oldukça iyi tepkiler aldıkları için güncel kore dizilerinin çoğunu bünyelerine katmaya kararlılar gibi görünüyor.

Kore diziler izlemeyi seviyorsanız son zamanlarda çıkan ve başrollerinde Lee Min Ho ve Kim Go Eun’un yer aldığı The King: Eternal Monarch dizisine göz atmayı unutmayın.

Chief Of Staff Oyuncu Kadrosu

Shin Min-a (Kang Seon-yeong)
Kang Seon‑yeong
Lee Elijah (Yoon Hye-won) - Chief Of Staff 3. sezon
Lee Elijah
Yoon Hye‑won
Lee Jung-jae (Jang Tae-joon) - Chief Of Staff
Lee Jung‑jae
Jang Tae‑joon
Kim Dong-jun (Han Do-kyeong)
Kim Dong‑jun
Han Do‑kyeong
Kim Kap-soo (Song Hee-seop)
Kim Kap‑soo
Song Hee‑seop

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir