Cha Eun Woo’yu Seviyorsanız İzlemeniz Gereken 8 Kore Dizi ve Film

3 dk okuma süresi

Cha Eun Woo hakkındaki her şeyi okudunuz ve şimdi aynı derecede büyüleyici Kore dizilerini izlemeye hazır mısınız? O halde doğru yere geldiniz. Bugün yakışıklı aktör ve idol şarkıcının yer aldığı tüm filmleri, web dizilerini ve TV dizilerini listeliyoruz.

Cha Eun Woo'yu Seviyorsanız İzlemeniz Gereken 8 Kore Dizi ve Film

My Brilliant Life (2014)

My Brilliant Life (2014)

Bu duygusal film, nadir görülen bir genetik bozukluk nedeniyle erken yaşlanan ve yalnızca sekiz yaşındaki bir çocuğun vücuduna sahip 16 yaşındaki Ah-reum’u konu alıyor. Ebeveynleri hastane masrafları için para kazanmakta zorlanırken, Ah-reum kısa yaşam süresini kabul eder ve 17. yaş gününün son hediyesi olarak genç ebeveynlerinin ilk kez nasıl aşık olduklarının hikayesini yazmaya karar verir. Eun Woo filmde sadece kısa bir kamera sahnesi için görünse de bu onun resmi oyunculuk başlangıcını bizlere gösteriyor.

Diğer Oyuncular: Song Hye Kyo, Kang Dong Won, Jo Sung Mok

To Be Continued (2015)

To Be Continued (2015)

İlk çıkış öncesi Astro’nun yer aldığı yapımdır. Gençlere yönelik fantastik web dizisi, iki yıl önce ilk sahnelerinin arifesinde beklenmedik bir şekilde zamanda geriye çekilen bir erkek idol grubunu konu alıyor. Dizinin ardından Lee Dong Min, dizideki karakteri Cha Eun Woo’nun adını aldı ve lakabı sahne adına uyarladı.

Diğer Oyuncular: Kim Sae Ron, Moon Bin, MJ, Rocky, Jin Jin, Yoon San Ha

The Best Hit (2017)

Hit the Top (2017)

Çocukluk arkadaşları Lee Ji-hoon ve Choi Woo-seung, memuriyet sınavına girmeye hazırlanıyor. Bununla birlikte, Ji-hoon’un ebeveynlerinin haberi olmadan, aslında Star Punch eğlencesinde idol hayatı için eğitim almak için okulu pas geçiyorlar. Bir gün, 90’larda popüler bir idol şarkıcısı olan ve 20 yıl önce öldüğü bildirilen Yoo Hyun-jae ile tanıştıklarında hayatları açıklanamaz bir şekilde değişir. Yoo Hyun-jae ilginç bir şekilde hala genç görünüşünü korumaktadır. Eun Woo, Star Punch’ın en popüler yeteneği olan şovda MJ rolünü oynuyor. Hyun-jae’nin yayınlanmamış şarkılarını söylemeye zorlandı ve onları kendi eseri gibi gösteriyor.

Diğer Oyuncular: Yoon Shi Yoon, Lee Se Young, Kim Min Jae

My ID Is Gangnam Beauty (2018)

My ID Is Gangnam Beauty (2018)

Hayatı boyunca görünüşü yüzünden zorbalığa uğrayan Kang Mi-rae, üniversitede yeni bir başlangıç ​​umuduyla estetik ameliyat olmaya karar verir. Ne yazık ki, ilk kez yaşadığı popülaritesi, operasyonuyla ilgili gerçek ortaya çıktığında hızla raydan çıkar. Okul arkadaşları tarafından “Gangnam Güzeli” adıyla alay ediliyor. Mi-rae, etrafında dolaşan söylentilere rağmen, sonunda yakışıklı ama dışarıdan soğuk görünen Do Kyung Suk, tüm söylentilerin ortasında ona yardımcı olan kişi olacaktır.

Diğer Oyuncular: Im Soo Hyang, Jo Woo Ri, Kwak Dong Yeon

Top Management (2018)

Top Management (2018)

Jang Woo San’ın bir romanına dayanan bu web dizisi, mücadele eden eski bir idol stajyeri olan Yoo Eun-sung’u konu alıyor. Eun-sung, grubu ya da şirketi tarafından bilinmeyen, geleceği görme yeteneğine sahiptir. Ve grubun başarılı olmasına yardımcı olmak için doğaüstü becerilerini kullanır.

Diğer Oyuncular: So Eun Soo, Ahn Hyo Seop, Jung Yoo Ahn

Rookie Historian Goo Hae-ryung (2019)

Rookie Historian Goo Hae-ryung (2019)

Kadınların erkeklerden daha aşağı görüldüğü 19. yüzyılın başlarında Joseon’da geçen özgür ruhlu saray tarihçisi stajyer Goo Hae Ryung, her iki cinsiyetin de eşit düzeyde olduğunu kanıtlamaya kararlıdır. Kraliyet sarayındaki coşkulu durumu ile sonunda kendi sırlarını barındıran Eun Woo’nun canlandırdığı Prens Lee Rim ile yolları kesişir.

Diğer Oyuncular: Shin Se Kyung, Lee Ji Hoon, Park Ki Woong

Soul Plate (2019)

Soul Plate (2019)

Astro’nun üyelerinin oynadığı bir başka internet dizisidir. Bu yemek türünde fantastik dizi, idol grubunu cennetten inen melekler olarak gösteriyor. Birlikte, müşterilerine “ruh yemeği” ile hizmet verirken, onlara rahatlık ve şifa sunan bir restoran işletiyorlar.

Diğer Oyuncular: Sol Bin, Moon Bin, MJ, Rocky, Jin Jin, Yoon San Ha

True Beauty (2020)

True Beauty (2020)

Aynı adlı bir webcomic’e dayanan True Beauty, YouTube’dan makyaj yapmayı öğrendikten sonra popülaritesini artıran liseli bir kız olan Lim Ju-gyeong’u konu alıyor. Kimsenin çıplak yüzünü görmemesi konusunda kararlı olsa da, sonunda onu makyajsız gören Lee Su-ho’ya aşık olur. İkisi yakınlaştıkça Su-ho, Ju-gyeong’u gerçek güzelliğin dışarıda olmadığına onu ikna edebilir mi?

Diğer Oyuncular: Moon Ga Young, Hwang In Yeop

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x