Cha Eun Woo ve Lee Jong Suk Yeni Bir Filmde Başrolde

2 dk okuma süresi

Ünlü Güney Koreli oyuncular Cha Eun Woo ve Lee Jong Suk sonunda beyaz perde için yan yana geliyorlar! İkili, L.U.C.A: The Beginning yıldızı Kim Rae Won ile birlikte yaklaşan aksiyon filmi Decibel’de rol alacak.

Geçtiğimiz 20 Nisan’da çekime başlayan film, bir şehrin merkezinde bulunan bir bombanın patlamasını durdurmak için çaba gösteren bir grup insanı konu alacak.

Kim Rae Won, bir yıl önce bir denizaltıda benzer bir olay yaşadıktan sonra terörist saldırıyı durdurmayı amaçlayan bir Donanma komutanı olarak diziye liderlik ediyor.

Kim Rae Won

Lee Jong Suk, donanma kaptanıdır

Lee Jong Suk’un zorunlu askerlik hizmetinden dönüşünden bu yana ilk önemli rolünde oyuncu, denizaltı mürettebatına son derece sadık bir Donanma kaptanını oynayacak. Jong Suk ayrıca Itaewon Class’tan Kim Da Mi’nin oynadığı The Witch’in devam filminde de konuk oyuncu olarak yer alacak.

Cha Eun Woo ve Lee Jong Suk Yeni Bir Filmde Başrolde

Cha Eun Woo, genç bir denizcidir

Soompi‘ye göre Desibel, Cha Eun Woo’nun beyazperdeye ilk çıkışı olacak ve o henüz isimsiz genç ama kararlı bir denizciyi Deniz Kuvvetlerinde sonar tespitinden sorumlu olacak. Şu anda rol hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak izleyiciler ASTRO’dan Cha Eun Woo’nun üniformasını görünce çok sevinecekler. Woo’nun daha önce 2014 filmi My Brilliant Life’da konuk oyuncu olarak rol almıştır.

Cha Eun Woo hayranı mısınız? Başarılı oyuncu Cha Eun Woo hakkında bilmeniz gereken 10 şeyi sizler için hazırladık.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/cha-eun-woo-hakkinda-bilmeniz-gereken-10-sey/

Diğer oyuncular

Diğer oyuncular arasında, ses bombasını durdurmak için Kim Rae Won’un karakteriyle çalışan bir muhabiri oynayan Jung Sang-Hoon yer alıyor. Muhabir sivil olmasına rağmen, orduyla yakın çalışma deneyimi, asker benzeri bir tavır sergilemesine yardımcı oluyor.

Park Byung Eun, Savunma Güvenlik Destek Komutanlığı’nın bir üyesini oynayarak terörist tehdidinden sorumlu kişileri ve bunu neden yaptıklarını araştırıyor.

Lee Sang-Hee, aynı zamanda ikinci komutanın karısı olan Patlayıcı Yönetmelik İmha (EOD) ekibinin kıdemli bir subayını oynuyor. Decibel için çekimler 20 Nisan’da başladı.

Son olarak, Decibel yönetmeni, Son Ye Jin’in romantik komedi filmi Spellbound ve aksiyon-gerilim filmi Monster’daki çalışmaları ile tanınan yönetmen Hwang In Ho’dur.

Filmin ne zaman vizyona gireceği konusunda henüz bir bilgi yok, ancak herhangi bir bilgi paylaşımında güncel olarak buradan duyuracağız.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Size İlham Verecek Başarı Hikayeleri Hakkında 10 Kore Dizi
Notibell
True Beauty Oyuncularını Bulabileceğiniz 10 Kore Dizisi
Notibell
Çok İyi Olduğu için Yeniden İzlemeye Değer 9 Kore Dizi