Cha Eun Woo Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

3 dk okuma süresi

Cha Eun Woo, devam eden Kore dizisi True Beauty’de yalnızca Lee Su-ho rolünü oynuyor olabilir, ancak gerçek hayattaki bu kurgusal karaktere oldukça benzediğini biliyor muydunuz? Apaçık, yani neredeyse hayret verici yakışıklı görünüşünün dışında, Eun Woo oyunculuktan şarkı söylemeye, dansa, modellik ve enstrüman çalmaya kadar hemen hemen her şeyde mükemmel olan çok yönlü bir kişidir. Cha Eun Woo, okulda bile çok başarılı! Ve tüm bunlar henüz 23 yaşındayken gerçekleşti. Kore dizi yıldızına bizim kadar takıldıysanız, aşağıda her yeni hayranın Cha Eun Woo hakkında bilmesi gereken 10 şeyi sizler için hazırladık.

O bir Koç burcu

O bir Koç burcu

Güney Kore’nin Gyeonggi Eyaleti’nde büyüyen Eun Woo, 30 Mart 1997’de doğdu ve bu onu tam olarak bir Koç burcu yapıyor.

Gerçek adı Lee Dong Min’dir

Evet, Cha Eun Woo sadece sahne adı. Aktör, 2015 web dizisi To Be Continued’de aynı isimde bir karakteri oynadıktan sonra şimdi popüler olan adını uyarladı ve bu dizide çok fazla beğeni topladı.

Aynı zamanda bir K-pop Yıldızı

Aynı zamanda bir K-pop idolü

Eun Woo’nun herhangi bir hayranı muhtemelen bunu zaten biliyordur, ancak True Beauty‘de onu sadece izlediyseniz, onun aynı zamanda Astro adında bir K-pop grubunun parçası olduğunu bilmekten mutluluk duyacaksınız. Vokalist ve grubun yüzüdür. Sextet, eğlence şirketi Fantagio altında 2016 yılında giriş yaptı. En son EP’leri Gateway, başlık parçaları Knock ile birlikte geçtiğimiz Mayıs ayında yayınlandı.

Oyuncu olarak başladı

Oyuncu olarak başladı

Bir K-pop yıldızı olarak tanınmasına rağmen, Eun Woo aslında eğlence endüstrisinde bir aktör olarak çıkış yaptı. Kariyeri 2014 yılında Song Hye Kyo‘lu dizi My Brilliant Life’da küçük bir rolle başladı . Birkaç web dizisinde göründükten sonra, Eun Woo nihayet yeni başlayan romantik komedi My ID Is Gangnam Beauty‘de ilk başrolünü kazandı ve sonunda popülerliğini sadece SK’de değil, uluslararası alanda da artırdı.

Şu anda bir üniversiteye kayıtlı

Eun Woo, şuan Sungkyunkwan Üniversitesi’nde sahne sanatları alanında eğitim almaktadır. Okuldaki diğer ünlü mezunlar arasında Song Joong Ki, Jo Bo Ah ve Shin Ye Eun yer alıyor. SKKU, Güney Kore’deki en iyi okullardan biri olarak bilinir ve ülkedeki bilinen en eski üniversitedir.

GQ Kore’nin Yılın Erkekleri listesine dahil edildi

Hayranları ve medya tarafından yakışıklı olması nedeniyle ‘görsel bir tanrı’ veya ‘yüz dehası’ olarak lanse edilen Eun Woo’nun çıkışından bu yana birkaç derginin sayfalarını süslemesi şaşırtıcı değil. En önemlisi, erkek dergisinin Lee Dong Wook ve Zico’nun beğenilerine katılarak 2018 yılı için Yılın Erkekler listesine dahil edilmesinin ardından GQ Kore için yaptığı kapak çekimi dikkat çekiciydi.

Lisede sınıfının birincisiydi

Lisede sınıfının birincisiydi

Daha mükemmel olamayacağını düşündüğümüzde, Eun Woo’da görünüşünden çok daha fazlası var. Görünüşe göre, şarkıcı-aktör oldukça zeki ve birkaç yıl sınıf başkanı olmanın yanı sıra, ortaokulda okulunun futbol ve basketbol takımlarının kaptanı olmasının dışında lisede sınıfının zirvesindeydi . Özellikle dil öğrenmek için bir tutkusu var hatta İngilizceyi iyi konuşabiliyor! Ben çok hırslıyım. Dil öğrenmeyi seviyorum. Önümüzdeki ay Japonca standardize edilmiş bir teste giriyorum ”dedi. Örnek bir öğrenci olmasının yanı sıra Eun Woo, piyano, gitar ve keman dahil birçok enstrümanı da çalıyor.

Çocukken Filipinler’de okudu

İngilizce konuşan Eun Woo, 2019’daki ülkeyi ziyareti sırasında İngilizce öğrenmek için aslında Filipinler’de altı ay yaşadığını açıkladı. O zamanlar birinci sınıftaydı. Bu deneyim Filipinlilerin neden kalbine yakın olduğunu açıklıyor.

O bir sabah insanı

Hayranlar mizahi bir şekilde Eun Woo’yu Astro’nun “sabah alarmı” olarak adlandırdı. Bunun nedeni, diğer üyelerden daha erken kalktığı biliniyor ve çoğu zaman onları uyandıran kişidir.

Mütevazı bir yıldız olmaya devam ediyor

Mütevazı bir yıldız olmaya devam ediyor

Popülerliğindeki yükselişine ve mükemmele yakın imajına rağmen, Eun Woo her zaman kendine sağlam kalmayı öğretti. GQ Korea ile yaptığı röportajda, “Ben küçükken annem başucu gibi yerlerde ve telefonun yanında ‘minnettar olmayı öğren’ ve ‘yaptıklarına geri dön’ yazan küçük notlar bırakırdı. Bu mesajlar benim kişisel değer sistemimin bir parçası oldu dedi.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Korece Öğrenmenize Yardımcı Olacak En İyi 10 K-Pop Şarkısı
Notibell
K-Pop’taki En İyi 10 Lider Vokalist
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol