‘Bulgasal’ Dizisinin İlgi Çekici İlk Fragmanı Yayınlandı

2 dk okuma süresi

Lee Jin Wook, Kwon Nara ve Lee Joon’un birlikte rol aldığı tvN’in yeni Kore dizisi “Bulgasal“ın ilgi çekici ilk fragmanı yayınlandı.

Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

Bulgasal İlk Fragman Yayınlandı

tvN, ‘Bulgasal’ Fragmanı Yayınladı

“Sweet Home” oyuncusu Lee Jin Wook, “Itaewon Class” oyuncusu Kwon Nara ve “My Father is Strange” oyuncusu Lee Joon, fantastik-gizem draması “Bulgasal” ile çok beklenen TV geri dönüşlerini yapacaklar.

İlk fragman, Joseon Döneminden günümüze kadar farklı yıllarda seyahat eden ve siyah bir kapüşonlu giymiş halde tenha bir sokakta yürüyen bir adamla başlıyor.

İzleyiciler, yayınlanan fragman ile birlikte, gelecek dizide neleri bekleyeceklerine dair bir ipucuna sahip oldular.

‘Bulgasal’ fragmanı buradan izleyebilirsiniz!

‘Bulgasal’ Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Fantastik drama “Bulgasal“, geçtiğimiz 600 yıl boyunca birçok reenkarnasyon yaşamış bir adam ile insan olarak reenkarne olan bir kadının hikayesini anlatacak. Dizi, The Immortal adıyla da bilinmektedir.

“Bulgasal” insan kanı içen efsanevi bir yaratıktır.

lee joon ve lee jin wook

Lee Jin Wook, 600 yıl önce insan olmuş bir bulgasal olan Dan Hwal rolünü üstleniyor. Hayatındaki beklenmedik dönüş, bir subay olarak önceki hanedanın kalıntılarını silme görevini yerine getirirken başladı ve ölümsüz oldu.

Kwon Nara, tarihi dizi “Royal Secret Agent”ın ardından, Aralık ayında geri dönüş yapacak. Dan Hwal’ın intikamı nedeniyle bir zamanlar bulgasal olan Min Sang Woon’un karakterini canlandırması bekleniyor, ama aynı zamanda bir insan olarak reenkarne oldu.

Kwon Nara

İdol-aktör Lee Joon, özel olarak yaşayan ve servetini ihtiyacı olanlara yardım etmek için kullanan bir bulgasal olan Ok Eul Tae’dir.

Kadroya Dan Sol rolünde Gong Seung Yeon, Dan Hwal’ın önceki eşi Park Myung Shin, Jung Jin Young ve UP10TION üyesi Kim Woo Seok katılıyor.

Bu dizi, Lee Jin Wook, Kwon Nara ve Lee Joon’un birlikte ilk draması olarak karşımıza çıkıyor. Birçoğu oyunculuk performanslarını merakla bekliyor.

Bulgasal oyuncular

Hayranlar, başrol oyuncularının ne tür bir kimya göstereceğini görmek için de heyecanla dizinin yayınlanmasını bekliyorlar.

“Bulgasal”ın promosyonu başladığında dramanın yerli ve yabancı izleyiciler için 18 Aralık’ta saat 21.00’de (KST) tvN’de yayınlanması planlanıyor. Jun Ji Hyun ve Ju Ji Hoon’un Cumartesi-Pazar dizisi “Jirisan”ın yerini alacak.

Lee Jin Wook, Kwon Nara ve Lee Joon’un yeni dizisi “Bulgasal” hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Daha fazla Kore dizi, Kore film, ünlü haberleri ve güncellemeleri için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri