Bu 5 Kadın K-Pop İdolü Sailor Moon Animesi ile Karşılaştırıldı

3 dk okuma süresi

Sailor Moon, bebek gibi güzel yüzü ve mükemmel oranlara sahip vücudu ile tanınır. Jang Wonyoung’dan BLACKPINK Lisa’ya, işte bu anime karakteriyle karşılaştırılan 5 kadın K-pop idolü!

Jang Wonyoung

Jang Wonyoung

(Fotoğraf: Jang Wonyoung Instagram)

Jang Wonyoung, 2018 yılında IZ*ONE’ın merkezi olarak çıkış yaptı. Çıkışının ilk gününden itibaren kadın idol, çarpıcı görselleri sayesinde büyük ilgi gördü. Jang Wonyoung’un yuvarlak gözleri, kar kadar açık teni ve tatlı bir gülümsemesi var.

Ek olarak, sadece 17 yaşında olmasına rağmen, idol zaten 171 cm boyunda ve uzun ince bacakları ve harika vücut oranlarıyla dikkat çekiyor.

AYRICA OKUYUN: Reklam Dünyasını Ele Geçiren 8 K-Pop Kız Grubu Maknaesi

İdol şort veya etek giydiğinde, hemen Sailor Mon ile karşılaştırılıyor. Onunla tanışan ve olağanüstü görünümünü onaylayan izleyiciler ve eğlence endüstrisindeki meslektaşları tarafından övüldü.

ITZY Yuna

Yuna

(Fotoğraf: ITZY Instagram)

Yuna ITZY ile ilk çıkış yaptığında,  denizkızı görünümünden dolayı herkeste heyecan yaratmayı başardı. Ayrıca yuvarlak gözleri nedeniyle bir çizgi film karakterine benzediğine inanılıyordu. İdol ayrıca izleyicilerin dikkatini çeken parlak ve enerjik bir aura yayıyor.

Yuna ayrıca orantılı bir vücut ve uzun bacaklarla kutsanmıştır. Bu özellikler Yuna’nın dördüncü nesil K-pop’un en popüler kadın idollerinden biri olmasına yardımcı oldu.

BLACKPINK Lisa

Lisa

(Fotoğraf: Lisa Instagram)

Lisa’nın adının bu listede yer alması şaşırtıcı değil. BLACKPINK’in maknaesi, güzel yüzü ve birinci sınıf fiziği sayesinde her zaman “yaşayan bir bebek” olarak biliniyordu. Lisa, ince beli ve uzun, orantılı ve çekici bacaklarıyla herkesi şaşırtıyor.

Lisa, figürüyle o kadar çok tanınıyor ki, bir kişinin uzun bacaklarından etkilendiğinde genellikle karşılaştırma için kullandıkları isim Lisa oluyor!

Lisa’nın fancamleri her zaman BLACKPINK üyeleri arasında en çok izlenenlerdir ve bunun nedeni büyük olasılıkla herkesin onun güçlü hareketlerini, seksi vücut hatlarını ve büyüleyici karizmasını görmek istemesidir!

aespa Karina

Karina

(Fotoğraf: aespa Twitter)

Karina sadece Kasım 2020’de çıkış yapmasına rağmen, idol görselleri için sayısız övgü aldı ve insanlar CGI seviyesinde güzelliğe sahip olduğunu söyledi.

Ayrıca, Karina’nın görünüşü, insanların onun baştan çıkarıcı ve güçlü aurasına hayran olduğu Güney Koreli çevrimiçi topluluk forumlarında her zaman tartışılır.

Ayrıca muhteşem vücut hatları ve mükemmel oranları ile tanınır. Karina, çoğu insanın hayalini kurduğu hem yüze hem de vücuda sahip!

Aespa hayranı mısınız? Eğer öyleyse aespa üyeleri hakkında ayrıntılı bilgilerin yer aldığı yazımıza bakmayı unutmayın.

Okumak isterseniz: https://www.dizisel.com/aespa-uyeleri/

TWICE Tzuyu

Tzuyu

(Fotoğraf: TWICE Instagram)

TWICE üyesi Tzuyu hem güzel bir yüze hem de orantılı bir vücuda sahip olan bir kadın idol. K-pop’un üçüncü neslini temsil eden ve hatta dünyanın en iyi güzelliklerinden biri olan görsel idollerden bahsederken TWICE maknaesinden her zaman bahsedilir.

AYRICA OKUYUNJYPn Jinni ve Sullyoon, JYP Entertainment’ın Yeni Sana ve Tzuyu’su Olabilir – İşte Nedeni

172 cm boyunda olan Tzuyu, şu anda K-pop’taki en uzun kadın idollerden biri. Keskin güzelliğiyle birleşen boyu, insanları hemen Sailor Moon ile karşılaştırıyor!

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
En İyi Dans Tekniğine Sahip 8 Erkek İdol
Notibell
Hyeri Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey
Notibell
BTS Jimin, Dünyanın En Uzun 1 Numaralı En Popüler K-pop İdolü Oldu