K-Pop

Bu 4. Nesil Kız Grubu Billboard Hot 100’de NewJeans’ı Geçti

Billboard,  çaylak canavar NewJeans’ı geride bırakan bu dördüncü nesil kız grubunun Hot 100’deki ilk çıkışını açıkladı.

Kim olduklarını tahmin edebilir misin?

Bu 4. Nesil Kız Grubu Billboard Hot 100'de NewJeans'ı Geçti

FIFTY FIFTY, Billboard Hot 100’e Giren En Hızlı K-Pop Kız Grubu Oldu

FIFTY FIFTY

FIFTY FIFTY şimdi kariyerlerinde dikkate değer bir başarı elde etti!

27 Mart’ta Billboard, çaylak kız grubu FIFTY FIFTY’nin Hot 100 listesine “Cupid” ile 100. sıradan giriş yaptığını açıkladı. Hot 100, en büyük müzik pazarı olan Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en popüler şarkıların sıralamasını kaydediyor. Dünyada.

Bu başarı ile, FIFTY FIFTY listedeki ilk girişini yaptı ve bu başarıyı en hızlı elde eden K-pop grubu olarak NewJeans’ı geride bıraktı.

FIFTY FIFTY, Wonder Girls, BLACKPINK, TWICE ve NewJeans’a tarihte Hot 100’de yer alan beşinci K-pop kız grubu olarak katıldı. Özellikle, onlar aynı zamanda listeye katılan altıncı K-pop grubu. erkek grubu BTS’in dahil edilmesi.

FIFTY FIFTY, ilk albümleri  “The Fifty” ve başlık şarkısı “Higher” ile 18 Kasım 2022’de K-pop sahnesine çıktı. Bunu, ilk geri dönüşleri ve ilk single albümleri “The Beginning: Cupid” ve ana parçaları “Cupid” takip etti.

Grup, ATTRAKT altında çıkış yaptı. FIFTY FIFTY, Aran, Keena, Saena ve Sio üyelerinden oluşur.

Bu olağanüstü başarı için FIFTY FIFTY’yi tebrik ediyoruz!

FIFTY FIFTY Fandom Adını ‘HUNNIES’ Duyurdu

FIFTY FIFTY

Öte yandan FIFTY FIFTY, hayran kulüplerine resmi bir isim de verdi!

23 Şubat’ta FIFTY FIFTY, fandomlarının adının HUNNIES olacağını duyurdu. Açıklamanın yanı sıra grup, hayran kulübü isim yarışmasına katılanlara şükranlarını da dile getirdi.

Ayrıca ismin iki anlam içerdiğini de detaylandırdılar. İlk olarak, FIFTY FIFTY grup adının hem üyeleri hem de hayranları bir araya getirdiğini açıkladılar. Bu, ilk “50”nin hayranları temsil ettiğini ve yarısının üyeleri temsil ettiğini gösterir. Birleştirilirse, bir “bütün” sunan “100”e götürür.

Ayrıca HUNNIES aynı zamanda “bal” anlamına gelir ve sevdirmek için kullanılır. FIFTY FIFTY, “100” ve “bal”dan oluşan resmi emojilerini de açıkladı.

“Hayran kulübü isim yarışmamıza katılan tüm HUNYE’lere katıldığınız için teşekkür ederiz. Yeni bir başlangıçla giderken sadece güzel anılar biriktirelim!”

“FIFTY FIFTY’nin anlamlarından biri, hem üyeleri hem de hayranları bir araya getirmesidir. İlk ’50’ hayranları, diğer ‘yarım’ kendilerini ifade eder. Bu kombinasyon 100 veya bir ‘bütün’ yapar.”

“Bununla birlikte fandom adı resmi olarak 100 sayısının kısaltılmış hali olan HUNNIES olarak seçildi. Aynı zamanda sevilen birine sevgi göstermek için kullanılan bir kelime olan “bal” anlamına da geliyor.”

Siz de FIFTY FIFTY’yi seviyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu