BTS V, Nubia Magazine Tarafından ‘K-Pop’un Kralı’ Olarak Adlandırıldı

2 dk okuma süresi

BTS üyesi V, bir İngiliz medya kuruluşu olan Nubia Magazine tarafından “K-pop 2021’in Kralı” olarak adlandırıldı. Tüm detaylar için okumaya devam edin!

BTS V, 'K-Pop'un Kralı' Olarak Adlandırıldı

BTS V, ‘K-Pop’un Kralı’ Olarak Adlandırıldı

16 Kasım’da bir İngiliz medya kuruluşu, The Global Nubia Awards (GNA) 2021’in sonuçlarını açıkladı. Etkinlik sanal olarak 14 Kasım 2021’de yapıldı ve dünyanın her yerinden ünlüler farklı kategorilerde aday gösterildi. Adaylar spor, müzik, film ve sosyal medya gibi çeşitli eğlence alanlarını kapsıyordu.

GNA’lar, merkezi Birleşik Krallık’ta bulunan uluslararası bir yayın olan Nubia Magazine tarafından düzenlenmektedir. Etkinlik, pop kültüründeki yetenekli ve etkili kişilikleri sergilemek ve kutlamak için kuruldu. Her kategori için kazananlar, yalnızca tüm dünyadaki hayranların oylarıyla belirlendi.

BTS V Ödül

BTS üyesi V, ödül töreninde yüksek puan alarak “Yılın K-Pop İdolü Erkek (K-Pop Kralı)” ödülünü kazandı. BTS üyesi V, bu ödül için K-pop endüstrisindeki büyük isimlere karşı yarıştı. Özellikle, EXO üyesi Baekhyun, ASTRO üyesi Cha Eun Woo, J-Hope, GOT7 üyesi Jackson, Jimin, Jungkook, EXO üyesi Sehun, Suga ve SHINee üyesi Taemin’e karşı aday gösterildi.

Nubia Magazine, kazandığı zafer için ilan edilen kazananlara kupa dağıtmayı planlıyor. Ayrıca BTS grup olarak “On Yılın Pop Grubu” ödülünü kazandı. HYBE Labels, sonuç olarak iki kupa almayı bekleyebilir.

BTS V, Ekim 2021’de ‘Dünyanın En Yakışıklı Adamı’ Ödülünü Kazandı

V’nin bu yıl birden fazla ödül kazandığını söyleyebiliriz. Ekim 2021’de Nubia Magazine, “Dünyanın En Yakışıklı Adamı” başlıklı küresel bir anket düzenledi. Anket beş ay sürdü ve 30 Eylül 2021’de sona erdi.

20 çekici erkek ünlüyü aday gösterdi ve 183 farklı ülkedeki kullanıcılardan bir milyonun üzerinde oy kullanıldı. Ankette en çok oy kullanan ülkeler İngiltere, Güney Afrika, Meksika, Rusya, Fransa, Güney Kore, Filipinler, Brezilya, İspanya, Kanada, Japonya, Çin, Hindistan, Tayvan ve ABD oldu.

bts v

BTS üyesi V, 168 ülkedeki kullanıcılardan 600.000’den fazla oy alarak en üst sırada yer aldı. Nubia Magazine, galibiyetini kutlamak için bir sertifika yayınladı. İngiliz dergisi, sertifikayı mümkün olan en kısa sürede teslim etmek için ajansıyla temasa geçti.

Kazandığın için tebrikler, V! Durum hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için, Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri