Magazin

BTS Jimin’in Solo Parçası “Face-off” KBS Yayınına Uygun Değil – İşte Nedeni

BTS Jimin‘in solo şarkısı “Face-off“, ilk solo çıkışına yönelik büyük beklentiye rağmen KBS tarafından yayınlanmaya uygun görülmedi.

İşte olanlar.

BTS Jimin’in Solo Parçası “Face-off” Yayına Uygun Değil

bts jimin

KBS, Jimin’in  şarkılarını içeren müzik incelemesinin sonuçlarını resmen açıkladı.

Rapora göre, Jimin’in solo albümü “FACE”den “Face-off”, “Like Crazy” ve “Alone” adlı üç şarkı dahil edildi. Bu katılımla, program için müzakerelerin ele alınması amaçlandı.

Ancak KBS, solo parçası “Face-off”un kaba dili, uygunsuz ifadeleri ve bazı argoları nedeniyle yayına uygun bulunmadığını açıkladı.

Jimin, şarkının prodüksiyonuna Pdogg, GHSTLOOP ve EVAN ile birlikte üye arkadaşı RM ile birlikte katıldı.

24 Mart’ta Jimin, “FACE” ve albümün başlık şarkısı “Like Crazy” ile merakla beklenen solo çıkışını yapacak. Jimin ayrıca, agresif koreografi ve marşlı bir ezgiyle övünen, yayın öncesi single’ı “Set Me Free Pt. 2″yi de yayınladı.

21 Mart’ta Jimin, “Like Crazy” için resmi teaser’ı yükledi ve fandomları ARMY’lerde beklenti yarattı. “Face-off”un yayınlanmaya uygun olmadığı belirtilse de, Jimin’in solo çıkışı için beklenti hala sarsılmaz.

” Set Me Free Pt. 2 ” MV’sini ve “Like Crazy” tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

BTS Jimin, BU Spotify Rekorunu Kıran İlk Koreli Solist Oldu

Jimin

Öte yandan Jimin, Spotify’da bir rekor daha kırdı. 12 Şubat’ta Spotify, BTS Jimin’in solo şarkılarının şu anda 700 milyon birleşik akış biriktirdiğini açıkladı .

Bu şarkılar “Filter“, “Serendipity“, “Intro: Serendipity” ve “Lie” şarkılarından oluşuyor.

Jimin, grupla yaptığı müzik yayınları ve yaklaşmakta olan solo kariyerinin yanı sıra çeşitli anketlerde de kazandı. 2020’de Jimin, zaten popüler olan gönül yaraları arasında “Asyalı Çiçek Çocuk” listesine hakim oldu .

SPUR MAGAZINE, dünyanın her yerinden hayranların ilgisini çeken Asyalı erkeklerden oluşan listeyi resmi sitesinde açıkladı. Listede Jimin, görsel olarak en çekici olarak kabul edildi ve onu sıralamada üst sıralara taşıdı.

Medya şunları söyledi:

“Hollywood süper yıldızları, sosyal ağların ve yayın hizmetlerinin büyümesi sayesinde eğlenceleri artık herkes tarafından erişilebilir olan Asyalı ünlüler tarafından şu anda popülarite açısından geçiliyor.”

“Seçilen sanatçılar, Asyalıları temsil eden ve şarkı söyleme, oyunculuk ve moda anlayışlarında yoğun bir çekiciliğe sahip çekici erkekler.”

Jimin’in heyecan verici çıkışıyla birlikte, idolün K-pop’ta başarılı bir kariyere sahip olması bekleniyor. BTS, K-pop’un bir güç merkezi olduğunu gerçekten kanıtladığından, Jimin’in müzik endüstrisinde parlaması ve iz bırakması çok doğal.

Konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Jimin’in solo çıkışı için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Dizisel

Bir Güney Kore hayranı olarak, Kore dizileri, K-Pop, idoller ve oyuncular hakkında bilgi verici içerikler hazırlıyorum. Amacım hem sinema hem de müzik haberlerini en hızlı ve güncel şekilde Dizisel takipçileri için paylaşabilmektir. Türkiye'nin bu kapsamda tek sitesinde editör olarak çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu