BTS Jimin, Zor Zamanlar Yaşayan İnsanlar İçin ‘Şifa Idol’ Olarak Adlandırıldı

2 dk okuma süresi

BTS Jimin, kendine yeni bir unvan kazandı! K-pop şarkıcısı, hayatta zor anlar yaşayan insanlar için “Şifa İdol” olarak adlandırılıyor.

Daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

BTS Jimin

BTS Jimin, ‘İyileştirici İdol’ Olarak Kabul Ediliyor

BTS Jimin, birinci sınıf dansı ve vokal becerileri ile tanınır. Bunun yanı sıra, farklı nedenlerle zor zamanlar geçiren insanları teselli edici ve teşvik edici sözleriyle de tanınır.

Nitekim, hayranları onu rahatlığın insan temsili olarak gördüğü için “Şifa Idol” ve “Şifa perisi” ünvanına sahip ve “Konfor bir insan olsaydı, Park Jimin olurdu.” şeklinde belirtiyor.

Üzgün olanlar için kendi deneyimlerini paylaşarak kendisini farklı durumlarda çok sempatik kılıyor. Bu nedenle, dinleyicileri hayattaki zorluklarında kendilerini yalnız hissetmiyor.

Jimin

Ayrıca süperstar statüsü de göz önünde bulundurulduğunda, özellikle konu toplumda damgalanmışsa deneyimlerini paylaşması, benzer sorunlar yaşayan diğer bireylerin dertlerini dile getirmeleri ve yardım aramaları daha kolay olacaktır. Birinin hayatını daha da güzelleştirecek!

Yani, Jimin’in birçok insanın hayatını daha iyiye doğru değiştirdiğini söylemek doğru olacaktır.

İtalya’da dünya çapında bir haber ajansına sahip uluslararası bir iletişim kuruluşu olan Inter Press Service (IPS) News, geçtiğimiz günlerde ruh sağlığı ile ilgili yayınlarında Jimin’den bahsetti.

BTS Jimin İnsanlara Umut Mesajı Veriyor, Zor Durumda Olanlara İlham Veriyor

Yayında, Laibah Ahmed adlı bir genç, UNICEF’in #BTSLoveMyself kampanyası sırasında Jimin’in mesajından sonra kendisinin ve birçok arkadaşının terapiye başvurduğunu paylaşıyor.

Mesajı, akıl sağlığı meseleleri hakkında konuşan bir ünlü için olağanüstü bir rahatlık ve umut verdi.

Yayın ayrıca, toplumdaki ruh sağlığı konularının ciddi şekilde damgalanmasından da bahsediyor. Bu da insanları öne çıkmaktan ve mücadelelerini kabul etmekten ve yardım aramaktan çekinir duruma getiriyor.

bts jimin

Ancak Jimin’in sözleri birçok gencin mücadelelerinin üstesinden gelmesine ve New York merkezli bir STK aracılığıyla destek bulmasına yardımcı oldu.

BTS Jimin, sözleriyle insanların hayatlarında büyük bir etkiye sahip olma söz konusu olduğunda oldukça başarılı oluyor. Bir K-Pop sanatçısı ve aynı zamanda bir insan olarak gerçekten yetenekli!

Dünyanın şu anda yaşadığı tüm mücadelelerle birlikte, Jimin gibi insanlar, savunmasız bireylerin karşılaşabilecekleri zorluklarla yüzleşmelerine yardımcı olmak için toplumun tam olarak ihtiyaç duyduğu şeydir. Daha fazla insan Jimin gibi davranırsa dünya daha iyi bir yer olabilir ve tüm sorunlarla bile daha yönetilebilir bir yer olacak.

ARMY’ler, Jimin’in son unvanı hakkındaki haberleri yayıyor. Bu, küresel bir K-pop idolü olsa bile herkese ilham veren iyi bir kişiliğe sahip olduğunu kanıtlıyor.

Daha fazla K-Pop haberi ve güncellemesi için Dizisel’i ziyaret etmeyi unutmayın.

]}
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x
1 2 3
Bildirimler kapat
Notibell
Yeni Kız Grubu Rocking Doll Aralık’ta Çıkış Yapacak
Notibell
BTS’in ‘Dynamite’ MV’si Youtube’da 1,3 Milyar İzlendi
Notibell
2021’de En Çok Satan Kadın K-Pop Sanatçı Albümleri